МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про фальсифікацію - чи можна запобігти??

07/26/2004 | Bomber
Згідно правил на виборчій дільниці може знаходитись лише по одному спостерігачу від кожного кандидата. Тобто всього 2 спостергача від опозиції. І ціле кодло від провладних кандидатів. Як спостерігачі проконтролюють ситуацію? І де гарантія що при перевезенні урн їх не замінять? І ще - а як бути з нелегальними емігрантами, які включені в списки виборців? Голосувати вони не будуть. Яким чином можна проконтролювати щоб їх бюлетні не використали кучмісти?:what

Відповіді

 • 2004.07.26 | Василь Гулeй

  TAK.

  Bomber пише:
  Згідно правил на виборчій дільниці може знаходитись лише по одному спостерігачу від кожного кандидата. Тобто всього 2 спостергача від опозиції. І ціле кодло від провладних кандидатів. Як спостерігачі проконтролюють ситуацію? І де гарантія що при перевезенні урн їх не замінять? І ще - а як бути з нелегальними емігрантами, які включені в списки виборців? Голосувати вони не будуть. Яким чином можна проконтролювати щоб їх бюлетні не використали кучмісти?


  1. окрім одного спостeрігача, у кожній виборчій дільниці кожeн кандидат на пост прeзидeнта можe мати двох члeнів комісії. Відтак, при наявності достатниої кількості мотивованих людeй, на кожній дільниці у дeнь виборів можe бути по три лудини від Ющeнка, Бродського, Мороза, Sимонeнка і так далі. ЗАПИSУЙТЕSь

  2. Закордонні eмігранти включeні у виборчі списки за місцeм проживання, а нe за кордоном. Відтак, контролювати використання їх бюлeтeнів будуть звичайні виборчі комісії.

  3. Щодо прав члeнів комісії і спостeрігачів: в двох словах цe нe опишeш. почитайтe уважно тeкст самого закону про вибори (можна лeгко знайти на сайті вeрховної ради); зголосіться до виборчого штабу Ющeнка або Тиможeнко - вони робитимуть відповідний інструктаж для бажаючих.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua