МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мойсей Фішбейн: не підтримати Ющенка - мазохізм (/)

07/26/2004 | Правник
http://www.umoloda.kiev.ua/number/221/115/7867/

Суперова стаття!

Привіт і ідіотам штибу Тягнибока з Бокієм і поцам з Ліги Вічно Ображених Гебреїв.

Відповіді

 • 2004.07.26 | Sidor

  Послухате-но, "юристе"

  Вчіть, будь ласка, правопис перш ніж "геніяльними" думками "обдаровувати" громаду
 • 2004.07.26 | Правник

  Послухайте-но, Сідор. Не кажіть нікому, що робити

  і вам менше будуть казати, куди йти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.07.26 | Адвокат ...

  Мойсей Фішбейн -- Світла Людина, мало таких в Україні, на жаль..

  Дуже мало.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.29 | Михайло Свистович

   "Демократія має обирати між Стусом і Медведчуком"

   Це слова Мойсея Фішбейна.
 • 2004.07.28 | Уляна

  Re: Мойсей Фішбейн: не підтримати Ющенка - мазохізм (/)

  Правда, гарна стаття. Тільки на місці журналіста я б не починала таким питанням. Ось початок інтерв"ю для тих, хто лінується тиснути на лінки (як я часом).


  — Пане Мойсею, так уже склалося, що у світі існує образ українця як вродженого антисеміта...

  — Усе, абсолютно все, що я маю в житті, я маю завдяки моїм друзям українцям. І не забувайте, що погромницький образ України та українця у світі неабиякою мірою творить наш північно-східний сусід та його спецслужби. Вони багато що контролюють в Україні. Наші вороги (і зовнішні, й внутрішні) хочуть пересварити в Україні всіх з усіма. Хочуть нацькувати росіян на кримських татар, кримських татар на українців, українців на євреїв... Розділити всіх нас. Наприклад, мене з вами. Це давній імперський принцип — діли і владарюй. Розділити нас їм не вдасться. Владарювати також.

  — Подейкують, що саме ви з'ясували роль нинішнього глави Адміністрації Президента України Віктора Медведчука у засудженні політв'язнів, зокрема Тихого, Литвина, Стуса. Він досі не може відмитися від цієї плями. Невже це справді ваша заслуга?

  — Та яка там заслуга... Наближалася річниця суду над Василем Стусом. Наближалися роковини Стусової смерті. Хлопці в Україні не мали дисидентського видання «Хроника текущих событий», що його за радянських часів редагував Сергій Ковальов — колишній політв'язень, друг академіка Сахарова. Я нагадав про нього хлопцям і надіслав в Україну 58-й випуск «Хроники...», де йшлося про суд над Василем Стусом. Там було прізвище Віктора Медведчука. Микола Горбаль усе це отримав і передав Євгенові Сверстюку. А пан Євген усе це озвучив. Просто саме я згадав, знайшов і надіслав — до чого тут заслуга?

  — Кого з сучасних письменників ви цінуєте?

  — Зовсім нещодавно я з моїми друзями-письменниками ховав Миколу Вінграновського — великого українського поета. Поета, якого в принципі не можна перекласти іншими мовами — настільки він український. А тепер скажіть: ви багато бачили на українських телеканалах спогадів про нього, чули, щоб хтось читав його поезії? Але був такий поет і є такий поет — Микола Вінграновський. Кілька рядків я вам прочитаю: «Довго-довго давнє літо давніло, Де не йшло — стояла синя мла, Мамалижна хмара на Молдавію Ще одну, рябеньку повела». Це можна перекласти іншою мовою? Не можна!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua