МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Трудові загони в музеї під відкритим небом (Пирогово)

07/26/2004 | Юрій Шеляженко
Міністерство України у справах сім'ї, дітей та молоді спільно з Київським молодіжним центром праці проводять молодіжну акцію під гаслом "Молодь. Праця. Регіони".

З 26.07.04 р., на території Державного музею народної архітектури та побуту України розпочнуть роботу вісім молодіжних трудових загонів по 7 осіб з Західних регіонів України, які визнані найкращими під час роботи в областях та 20 студентів м. Києва (всього 76 осіб). Молодіжні загони працюватимуть на тих територіях музею, які представляють їхні регіони.

За результатами проведеної акції 28 липня на території музею відбудеться прес-екскурсія для представників засобів масової інформації під час якої всі присутні зможуть детальніше дізнатися про акцію, її учасників, проведену роботу.

Участь в прес-екскурсії візьмуть Міністр України у справах сім'ї, дітей та молоді Валентина Довженко, Заступник Голови Київської міської державної адміністрації Іван Данькевич, Генеральний директор Київського молодіжного центру праці Валерій Ярошенко та інші поважні гості, які опікуються проблемами молодих людей.

Акція спрямована на підтримку руху молодіжних трудових загонів, що є одним із найважливіших напрямків у реалізації державної політики щодо вторинної зайнятості молоді.

Поряд з наданням молодим людям додаткової можливості заробітку, створюється соціальна інфраструктура, яка сприяє організації змістовного дозвілля молоді, її оздоровлення та національно-патріотичного виховання.

Збірний молодіжний трудовий загін з 30.07.04 р. по 06.08.04 р. відправиться у Всеукраїнську естафету по західним обласним центрам України (міста Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Рівне, Луцьк та Львів) для участі в заходах і трудових акціях по реставрації пам'яток старовини, місць бойової слави Великої Вітчизняної Війни, музеїв, палаців, церков, старовинних замків, археологічних розкопках у рамках Всеукраїнської молодіжної акції "Пам'ятаємо минуле заради майбутнього".

За повідомленням прес-служби Міністерства України у справах сім'ї, дітей та молоді

Відповіді

  • 2004.07.26 | Анатолій

    Точно знаю, що музей розміщено у селищі з назвою ПИРОГІВ!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua