МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко і Мороз погодились пpо "політикy ненападу"

07/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Віктор Ющенко та Олександр Мороз погодились координувати зусилля по забезпеченню чесності та прозорості виборчого процесу.

Як повідомила прес-секретар Ющенка Ірина Геращенко, таку домовленість кандидати в президенти досягли під час зустрічі, яка відбулася в понеділок.

Ющенко і Мороз запевнили, що проведуть свої передвиборчі кампанії без використання чорного PR, і дотримуватимуться щодо один одного "політики ненападу".

Ющенко і Мороз впевнені, що спільними зусиллями вдасться забезпечити чесний підрахунок голосів та запобігти масштабній фальсифікації виборів владою.

Вони встановлять громадський контроль за виборчим процесом на всіх його етапах - починаючи з формування територіальних виборчих комісій та уточнення реального списку виборців, закінчуючи спостереженням за підрахунком голосів українськими та закордонними спостерігачами, проведенням альтернативного підрахунку голосів.

Кандидати в президенти доручають керівникам штабів і довіреним особам відпрацювати схеми встановлення громадського контролю за виборами і продумати механізм спільних зусиль щодо контролю за всіма етапами виборчої кампанії.

Ющенко і Мороз привітали намір КПУ взяти участь в організації спільного контролю за прозорістю виборчого процесу, повідомляє персональний сайт Ющенка.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua