МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

дезінформація - „Определена цена победы наследников Кучмы”

07/26/2004 | formazolin
Передвиборча кампанія в Україні стартувала і дедалі набирає обертів, що засвідчує зростаючий інтерес до неї з боку російських політиків, політ- технологів та ЗМІ. Багато повчальних виступів і коментарів говорять про те, що росіяни продовжують розглядати нашу державу у якості „бананової країни”, прагнучи виступати у ролі вищих арбітрів, яким давно відомі не тільки обставини, а й результати виборів Президента України.
Так, на минулому тижні російське видання „Независимая газета”, яке контролюється знаним в Україні і збанкрутілим у Росії російським політиком і олігархом Борисом Березовським, розповіло читачам про таємні подробиці політичних угод між Києвом і Москвою у статті „Определена цена победы наследников Кучмы”. Автор статті пише про таємний візит до Києва керівника Адміністрації Президента Дмитра Медвєдєва з місією визначення умов підтримки Москвою одного з кандидатів на посаду Президента України. Пристрасть Березовського до таємничих візитів відома по скандалу навколо приїзду в Україну І.Рибкіна, який широко обговорювався на шпальтах українських і російських видань, залишивши неоднозначні висновки стосовно кола друзів В.Ющенка. До речі минулий тиждень ознаменувався приїздом в Україну чергового делегата з оточення Березовського, журналіста, якому в Москві колеги навіть руки не потиснуть - Сергія Доренка. Пан Доренко висловив намір встромити свої "п'ять копійок" у наш виборчий процес. Наразі достеменно не відомо на чиїй кандидатурі зупинить свій вибір російський журналіст. Водночас, його багаторічна несамовита „анти-лужковська” боротьба на російській телевізійній ниві в таборі Березовського свідчить про незмінну орієнтацію в політичних і фінансових поглядах. Тому, велика ймовірність використання таланту російського журналіста на боці кандидатури, яка неофіційно підтримується Березовським – В.Ющенка. Відомо, що у штабі „Нашої України” згадування поруч прізвищ Березовського – В.Ющенка сприймається як провокація, але факти говорять самі за себе.
Доречі, авторка статті в „Независимой газете” Тетяна Івженко, говорячи про передвиборчі домовленості на рівні керівників держав, використовує лише один інформаційний привід сумнівного походження –візит до м.Києва Д.Медвєдєва, а далі викладає все, що спало їй на думку з цього приводу, не обтяжуючи читача фактами. Отже, якщо насправді Д.Медвєдєв не був у Києві, або приїздив випити з друзями по келиху київського пива, виникає закономірне запитання. А про що стаття взагалі і яке вона має інформаційне наповнення? Відповідь дуже проста – ніякого, натомість дозволяє автору отримати пристойний гонорар за оприлюднення „сенсації” про „тайны двора”, які вигідні Березовському.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua