МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ось так - чергова національна ганьба... :( (MOD)

07/26/2004 | Володимир
Гарант своїм "указом" відмовив Україні триматися ним же визначеного курсу на вступ до НАТО. :(

Таким чином, КуЧМО знову прогнулося перед кремлівським Вовочкою для чергового приниження України. Але правильно було б вести мову про загальний ГАНЕБНИЙ курс української (кримінально-кланової) зовнішньої поліики. Ще раз питаю Адміна Форуму Свистовича - ЩО БУЛО ПЕРЕД ЦИМ???

А перед цим відбулася інша, хоча і "малоцікава" подія, у якій Україна зганьбилася перед світовим єврейством і офіційним Вашингтоном.

З огляду на сьогоднішню КуЧМО-"сенсацію", питання "ЗА ЩО Україна засудила ІЗРАЇЛЬ?", на жаль, залишається актуальним.

Ось що я безрезультатно ("дякуючи" Свистовичу :( ) писав для усіх прогресивних "майданівців" кілька днів тому: "На жаль, Україна долучилася до ганебного переліку 150 країн, які на черговому збіговиську Генасамблеї так званої ООН засудили Ізраїль за... самооборону і забезпечення безпеки своїх громадян від ворогів – палестинських та інших арабських терористів. У прийнятій незаконній резолюції, яку пропхала низка терористичних країн арабського світу, мова ішла про виконання абсурдного рішення гаазького судилища щодо руйнування Ізраїлем захисного муру безпеки та ще й про “компенсацію збитків” палестинським терористам. ЦЕ ВЖЕ ВОБЩЄЄ! Хоча, за великим рахунком, коментарі взагалі зайві, все ж слід звернути увагу на це безпрецедентне беззаконня, яке засвідчує, що світ цей таки невпинно котиться до пекла. Слід враховувати головне – проти цього беззаконня, окрім самого Ізраїлю, проголосували США, Австралія та ще кілька країн. Будь-яке рішення Генасамблеї збіговиська має лише рекомендаційний характер. А у Раді Безпеки ООН, яка “має право” визначати санкції, постійний союзник Ізраїлю США має право ВЕТО! Так що навіть на дипломатичному рівні Ізраїлю, ймовірно, нічого не загрожуватиме поки Президентом США є пан Буш. Утім, навіть якби вже це рішення ООН мало для Ізраїлю практичне “фатальне” значення, ні до чого страшного воно б не призвело – максимум економічні санкції. До війни ООНушки проти Ізраїлю все одно справа ніколи б не дійшла, оскільки Ізраїль, на щастя, вже давно володіє атомною зброєю і входить до “ядерного клубу”. А саме це і мав на увазі представник Ізраїлю у ганебному збіговиську, зазначивши: “Слава Богу і велике щастя, що доля єврейської держави, як і світового єврейства вирішується не в цьому залі”. І після цієї ганьби Америка в своєму Нью-Йорку продовжуватиме утримувати головну організацію світового тероризму? Серед європейських країн, які насмілилися голосувати проти Ізраїлю, була Україна. Зрештою, це і не дивно: проросійський колоніальний режим Кучми-Медведчука, довівши нашу країну до ручки, знахабнів настільки, що наважився вимовити “своє” паскудне словєчко і у зовнішній політиці. Це, без сумніву, ніяк не може сприяти дружнім стосункам між Україною та Ізраїлем. Тому завданням всіх прогресивних Українців, тобто передової частини Української Нації, має стати переконання єврейської держави, що насправді голос держави Україна є зовсім іншим – він повністю суперечить “голосу” сьогоднішньої бандитської і незаконної влади, яка вже давно не має права виступати від імені України". Отже, робіть, будь ласка, правильні висновки.

Відповіді

 • 2004.07.26 | Володимир

  Цікаво, до речі...

  Наскільки пан Свистович є "відкритим" - чи відмовість він на питання? Як довго протримається моє викривальне повідомлення?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.28 | Максим

   А що вже такого викривального в цьому повідомленні

   Ви просто в черговий раз викриваєте себе як... (вилучено автором у порядку самоцензури).

   Навіть, якщо завтра ізраїль почне катками (тими, що для укладки асфальту) чавити палестинських дітей, ви все одно будете казати, що це самооборона Ізраїлю.

   Розумієете?... У Вас немає межі. Для Вас УСЕ, щоб не робив Ізраїль - законно і виправдано. Бо Ви хочете його виправдати.

   Якщо я помиляюся, то назвіть мені якесь звірство - з досі не вчинених Ізраїлем - після якого Ви зміните своє ставлення до цієї країни. Повторюся - нема такого звірства. У Вашому розумінні Ізраль навіть має право збудувати газові камери вздовж розділяючої стіни і душити в ній всіх, хто підходитиме до стіни ближче ніж на 5 км.

   ----------------
   Поставте себе на місце палестинців, в яких забрали землю, яких загнали в гетто, де немає елементарно навіть води і взагалі нічого нема - для життя, а потім буде те тут займатися своїми карикатурними "викриваннями".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.28 | Володимир

    Потрібна логіка, щоб ЦЕ зрозуміти. :)

    І так, і ні, пане Максиме. Щодо прав Ізраїлю на будь-які дії заради самооборони (як і всього іншого), вони повинні визначатися не якимись міфічними т. з. "міжнародними законами" (ООН), а виключно Біблією. Я християнин, але твердо переконаний, що іудеї, поки вони не визнають Христа, зобов"язані виконувати приписи наданої спеціально для їм Тори (5-книжжя Мойсея). Слава Богу, хоча б частково ізраїльтяни ці приписи виконують. Але, за великим рахунком, це ЇХ справи!! Для мене головне, що я ЦЕ чудово розумію і дуже хотів би, щоб розуміли інші. Очевидно, всі нормальні, прогресивні люди це розуміють. Звісно, питання арабо-ізраїльського постійного конфлікту є надзвичайно важливим (адже саме на Близькому Сході відбуватиметься Армагеддон), тому його необхідно з"ясовувати насамперед у релігійному контексті. Вже коли Президентом України буде Ющенко(!), я на релігійному форумі цього сайту ще ДОВЕДУ актуальну і дуже цікаву тезу: ЗНИЩУВАТИ ПАЛЕСТИНЦІВ та інших ВОРОГІВ ДЕРЖАВИ ІЗРАЇЛЬ ЗАВЖДИ ДОЦІЛЬНО І НІКОЛИ НЕ ПІЗНО. ;) Отже, чекайте!
  • 2004.08.02 | Володимир

   Так це ж зовсім НЕ офтопік, начебто...

   Щоб усунути незрозумілість для пана Михайла цитую самого себе. :) "Ще раз питаю Адміна Форуму Свистовича - ЩО БУЛО ПЕРЕД ЦИМ???". ЦЕ і є головним питанням!
 • 2004.07.26 | Адвокат ...

  Гімнюки -- за Гімнюковича!

  Ку-чмо, і не перший раз,-- обдристав се по самі вуха. Та йому,-- не звикати, Адже він,-- політик плянетарнього маштабу! ( (с) Лєнка Франчук ). Геп пикою в лайно і посміхає си. Авже ж: "Вавану-гексоґену" "пріятноє сдєлал".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.26 | Petro

   Re: Гімнюки -- за Гімнюковича! - Звучить добре!:) (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.26 | Володимир

   Таким чином, Кучма остаточно втратив "обличчя".

   На радість не тільки Москві, але і комунякам. :( Хто заперечить, що такі нелюді, як Л.Грач, однозначно вітають цю НАЦІОНАЛЬНУ ГАНЬБУ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.28 | Володимир

    Указ ЧМА – це величезна ГАНЬБА для прогресивних Українців.

    Дивився позавчора 5-й канал, там добряче журналісти познущалися над бандюківським промосковським режимом кучмаків. Це фактично і є те, про що в останньому “Часі Пік” говорив наш національний лідер Ющенко: УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКІ СТОСУНКИ “НЕ Є СТАБІЛЬНИМИ”. І до цього призвела дебільна політика, тобто “забавляння, підігрування”. Ну і ясна річ, саме про це постійно говорить, а в останньому випадку підтверджує, славний РУХівець Борис Тарасюк (колишній і, сподіваюсь, майбутній міністр закордонних справ). Україна залишатиметься колонією вічної метрополії (Імперії Зла) поки не змусить РФ поважати себе. Прикладів достатньо: прибалтійські республіки, Грузія з патріотичним Президентом Саакашвілі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.02 | Володимир

     Ось ТАК! УРП “СОБОР” також підтримує Ізраїль або свідомо, або

     не здогадуючись про це. :)
     ----------------------------------
     УРП “Собор” переконана, що Україна знову повернеться обличчям до Європи після виборів президента (http://www.razom.org.ua/viewnews/events/14404)


     Українська республіканська партія “СОБОР” оприлюднила заяву, у якій висловила обурення діями президента Кучми, який вилучив з військової доктрини України пункти, в яких йдеться про те, що стратегічною метою нашої держави є членство в ЄС та НАТО.
     “15 липня цього року Президент України Л.Кучма підписав Указ про внесення змін і доповнень до військової доктрини України. Цим Указом з військової доктрини усунуто згадку про стратегічну мету набуття Україною повноправного членства в ЄС і НАТО. Натомість введено обтічне формулювання про посилення співпраці з цими структурами.
     Впадає в око та обставина, що зміст Указу Президента став відомий широкій громадськості не відразу, а напередодні чергової зустрічі Леоніда Кучми з Володимиром Путіним в Криму. Ми вважаємо невипадковим, що на цій зустрічі було також оформлено остаточне рішення про реверсне використання нафтопроводу Одеса-Броди. УРП “Собор” розцінює такі кроки правлячого українського режиму як остаточну корекцію його зовнішньополітичного курсу в бік інтеграції на Євразійському просторі. Режим Кучми та Януковича остаточно визнав, що Україна з неприпустимо низькими стандартами демократії та рівня життя не може бути прийнята як рівноправний партнер на Заході.
     УРП “Собор” покладає цілковиту відповідальність за крах євроінтеграційного курсу нашої держави на її нинішнє керівництво, яке маючи десять років тому не гірші стартові можливості, аніж колишні республіки радянської Прибалтики, упродовж 10 років створило в Україні жорстку авторитарну систему, в якій бізнес пов’язано з політикою, і в якій права простого громадянина не захищено.
     УРП “Собор” переконана, що Європейська та Євроатлантична інтеграція залишається стратегічною метою нашої держави, і ця стратегічна мета буде зафіксована новою демократичною владою, яка неодмінно прийде після виборів 31 жовтня цього року,” – йдеться в заяві партії.

     Прес-служба УРП "СОБОР"
     ----------------------------------
     Щоб розвіяти будь-які непорозуміння, З А П Е В Н Я Ю: Ізраїлю і прогресивному єврейству вигідне повалення нинішнього тоталітарного злодійського режиму за умови президентської влади Ющенка і вступу України до НАТО. :) Тобто, власне, те, що вигідно Українській Нації і що виборює більшість Українців. ;)
  • 2004.07.28 | Володимир

   Адвокату.

   Дякую Вам, шановний друже-однодумцю, за солідарність.
 • 2004.07.27 | new zealander

  Re: Ось так - чергова національна ганьба... :( (MOD)

  > Ось що я безрезультатно ("дякуючи" Свистовичу :( ) писав для усіх прогресивних "майданівців" кілька днів тому: "На жаль, Україна долучилася до ганебного переліку 150 країн, які на черговому збіговиську Генасамблеї так званої ООН засудили Ізраїль за... самооборону і забезпечення безпеки своїх громадян від ворогів – палестинських та інших арабських терористів. У прийнятій незаконній резолюції, яку пропхала низка терористичних країн арабського світу, мова ішла про виконання абсурдного рішення гаазького судилища щодо руйнування Ізраїлем захисного муру безпеки та ще й про “компенсацію збитків” палестинським терористам. ЦЕ ВЖЕ ВОБЩЄЄ!

  Новая Зеландия осуждает Израиль

  Версия для печати
  Отправить ссылку другу
  16 июля 2004. Несмотря на то, что в приговоре новозеландского суда по делу двух израильтян нет никакого упоминания шпионажа, правительство Новой Зеландии объявило о наложении на еврейское государство дипломатических санкций.

  Сразу после объявления приговора премьер-министр страны Элен Кларк заявила: «Новая Зеландия осуждает безо всяких компромиссов действия израильской разведки на территории страны. Речь идет о нарушении суверенитета Новой Зеландии и международных законов. Взаимоотношения Новой Зеландии с Израилем сильно пострадали в результате этого. Израиль также не ответил на наши требования принести извинения. Израиль вновь ударил по интересам дружественной ему державы».

  Дипломатические санкции Новой Зеландии против Израиля включают:


  Отмена визитов в Новую Зеландию израильских официальных лиц и новозеландских официальных лиц в Израиль.


  Отказ новозеландского премьера в ответ на приглашение президента Израиля Моше Кацава посетить Израиль.


  Отмена встреч министров иностранных дел двух стран.


  Представители израильских властей не смогут отныне въезжать в Новую Зеландию без визы.


  Отказ от принятия назначения израильского посла в Новой Зеландии.

  В свою очередь министерство иностранных дел Израиля выразило сожаление по поводу таких шагов новозеландского правительства и высказало надежду, что отношения между странами будут вскоре нормализованы.

  Двое израильтян, Эли Кара и Ури Зуша-Кальман, были арестованы после того, как новозеландский чиновник обнаружил, что третий израильтянин, Зеев Вильям Баркан (37 лет), пытается получить паспорт, носящий его фотографию, но имеющий паспортные данные новозеландского гражданина, прикованного к постели вследствие мозгового паралича.

  Полиция организовала засаду, чтобы поймать человека, который придет получать заказанный паспорт, и задержала двоих Кару и Зушу-Кальмана. Зеев Вильям Баркан, имевший с собой израильский и канадский паспорт, сумел избежать ареста и покинул территорию Новой Зеландии. Четвертый сообщник скрывается, как считают, на территории Новой Зеландии, и полиция ведет за ним охоту.

  Заместитель министра иностранных дел Новой Зеландии Джим Сатем вызвал в свой офис представителя МИД Израиля Орну Сагив. «Я потребовал от нее полного отчета о деятельности израильтян в Новой Зеландии. Я ей сказал, что если есть в распоряжении израильской стороны дополнительные новозеландские паспорта, полученные незаконным путем, она должна их немедленно вернуть». Сатем также сказал, что новозеландская сторона рассматривает двух арестованных израильтян, как «посланников израильского правительства».

  Кроме того, Израилю, возможно, грозят осложнения и с Канадой. Как стало известно в Новой Зеландии, Зуша-Кальман въехал на новозеландскую территорию с канадским паспортом. Если теперь Канада примет новозеландскую версию о том, что он является агентом «Моссада», это будет означать нарушение Израилем договоренности с Канадой от 1997 года. Как известно, в этот год два израильских агента, прибывших в Иорданию с фальшивыми канадскими паспортами, пытались отравить одного из лидеров ХАМАС Халеда Машаля. Этот инцидент привел к резкому обострению израильско-канадских отношений. Канада даже угрожала выдворением израильского посла.

  Инцидент был исчерпан только после того, как премьер-министр Израиля Ариэль Шарон направил официальное письмо правительству Канады, в котором обязался, что Израиль впредь не станет использовать канадские паспорта для тайных операций.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.27 | Тестер

   Re: Хороша та Нью Зеландія, та Ізраїль краще всіх

   А шо Шарон почав допомагати готовити бойовиків маорі, що арабам в тил вдарили. Тобто з тилу - здругої сторони Землі?
   Тема неактуальна для України. Ніяких коментарів! ;)
  • 2004.07.27 | Володимир

   Re: Ось так і діють новозеландські фашистські можновладці. :(

   Нову Зеландію після цього, як на мене, також не можна вважати навіть нормальною країною.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.27 | SpokusXalepniy

    ...дiють навiдмiн антифашисту Володимиру.

    Володимир пише:
    > Нову Зеландію після цього, як на мене, також не можна вважати навіть нормальною країною.

    Продовжую "логiку" Володомира: "... не можна вважати навіть нормальною країною, тому що вона не хоче перенесення арабо-iзраiльських суперечек на свою територiю."
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.27 | Володимир

     Я не тільки антифашист! Головне, що я

     АНТИКОМУНІСТ. ;) Причому, дуже запеклий! І, відповідно, антикучміст. Ну а що стосується новозеландських можновладців, нехай просто всього лише ВІДПУСТЯТЬ додому незаконно заарештованих ізраїльтян. Ось і ВСЕ!
 • 2004.07.28 | rn

  Re: Ось так - чергова національна ганьба... :( (MOD)

  Першим проголосив те, що Україні нічого робити в НАТО – Мороз!
  Звісно, таке потепління для Мороза – наслідок підвищення температури виборчих перегонів, бо він нарешті зрозумів - дійсно, значний відсоток виборців – за тісні взаємини з Росією...
  Кучма-Янукович не можуть йому поступитися, та й вже й армію вони фактично розвалили й знищили, в НАТО – без армії – цього Європа ніяким чином не зрозуміє...Треба все ж зробити хоча б одну термоядерну боєголовку... Найпотужнішу в світі... І поставити вимогу руба – або а НАТО, або зробимо ще одну...І так – кожен рік!

  Те, що Україна засудила Ізраїль – дуже добре!
  Бо Україна – незалежна держава!!
  Але треба засудити Ізраїль двічі – бо Україна не тільки незалежна, але ще й самостійна!!

  Та можна й по іншому...Як незалежна – засудити, а як самостійна – підтримати!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.28 | Володимир

   Так ви ж не праві, шановний.

   Якраз те, що Україна в так званій ООН проти Ізраїлю насмілилася проголосувати є яскравою ознакою не самостійності, а колоніальної залежності від Росії та ЄвроСоюзу. Ці не відповідає її національним інтересам НІЯК. :( І тому насправді тут не радіти треба...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.02 | palan

    Re: Так ви ж не праві, шановний.

    а вам володимир треба перш за все лікуватись-просто просити Всевишнього щоб дав здоров"я ,бо ж то розуму як не дав -то вже і не дасть.....а так поправді то і не шкода,бо ось на вашому прикладі краще розумієтся кучмівське оточення....
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.02 | Сергій

     Re: Так ви ж не праві, шановний.

     Давайте всі зараз один одного звинувачувати у любові та причетності до кучмізму... А як же всі ж мовчки 13 років спостеригали безпокаране укріплення цієї гидоти... Зараз чергова еволюція?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.02 | Володимир

      НА ЖАЛЬ, доводилося мені бути і кучмістом до початку 2001-го

      Однозначно, беззастережно і постійно я підтримував ПРАВО-центристські політичні сили - ті, які зараз об"єднані у національно-демократичний блок "НУ". Але це не заважало мені до початку 2001 року бути щирим куЧМОлюбом, про що шкодую, відповідно, вже 3 з половиною роки. Мої політичні погляди дуже різко змінили навіть не стільки відомі події касетного скандалу, а у поєднанні з ним перша велика ЗРАДА України КуЧМОю в Дніпропетровську, куди приїхав Путін з імперськими мріями у лютому. З того часу я вірно почав розуміти в чому справа. Патріотизм для мене є більш важливим, ніж бажання зберігти кучмівську владу, яка до того ж, виявилась злочинною... Так що лікування потребую НЕ Я, а, мабуть, той, хто насмілився мені це пропонувати.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.03 | palan

       Re: НА ЖАЛЬ, доводилося мені бути і кучмістом до початку 2001-го

       знайомий психіатр сказав мені колись,що ніколи не трапилось йому чути від ДУРНЯ що віи дурний-иавпаки,всі"хворі"вважають себе здоровими-ви знов найкращим доказом того-ваші "монологи"на майдані теж не що інше як доказ стану вашого здоровлябможливо що ви вже вилікувались х кучма не є вже вашим ідолм,но.....,але то жаль час для вас витраяати,виж і еак те зрозумієте,краще запитуйте перехожих в котру стіну і котрим кінцем цвях вганяти......


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua