МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Росія ЄЕПне Україну ще до виборів?

07/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє "РИА Новости", президент Росії Володимир Путін не виключає, що Україна і Росія на двосторонній основі вийдуть на угоди про формування ЄЕП ще до кінця поточного року.

"Спеціалісти групи високого рівня до кінця року повинні погодити приблизно 62 угоди, котрі повинні скласти ЄЕП. Я думаю, що може бути ми з Леонідом Даниловичем вийдемо на угоди на двосторонній основі трохи раніше і вони ляжуть в основу побудови ЄЕП", - сказав президент Путін, виступаючи на бізнес-форумі Росії і України в Ялті, повідомляє "РИА Новости".

На думку Майдан-Інформу така гарячка пов"язана з тим, що Україна вислизає з лап Росії у разі перемоги Віктора Ющенка на виборах у жовтні цього року. Також, аналізуючи наявну інформацію, можна дійти висновку? що цей "новий" ЄЕП скоріше за все буде вже навіть без тих мізерних застережень, з якими Кучма підписував договір про формування ЄЕП у вересні минулого року. Тобто Україна вступить також до наддержавного контролюючого органа ЄЕП.

Нагадуємо, що провідні вітчизняні й іноземні експерти прогнозують, що у разі вступу до наддержавних органів ЄЕП, Україна може забути не лише про інтеграцію до ЕС і НАТО, а навіть про самостійний вступ до ВТО.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua