МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зупинити расизм!

07/27/2004 | хтось
Останнім часом спостерігається небачена досі активізація представників неонацистських угруповувань, з приводу чого редакція ukranian national-anarhism/left traditionalism magazine «Бриколаж» (www.lab.org.ua) висловлює свій рішучий протест.
Ми вважаємо неприпустимим існування в українському націоналістичному середовищі послідовників Адольфа Гітлера, як таких, що профанують ідеали української національної ідеї і спотворюють образ українського патріота.
Знизу ми приводимо назви та інтернет-адреси організованих груп, котрі не мають нічого спільного з українським націоналізмом, оскільки сповідують не притаманні нашим ідеологічним попередникам націонал – соціалістичні гітлерівські погляди. „Коричневе” комюніті росте і на разі воно складається з кількох, взаємодоповнюючих складових:

Організації: B&H Україна, WCOTC Україна, СОКИРА ПЕРУНА Suppoters, БЕЛОСЛАВА, ДОЗОР 88, Руська Дружина, УНА (Коваленко),WAU Probate Україна etc.

Музичні гурти: „Сокира Перуна”, ”White’s Load”, „Білий шквал” „Цирюльня ім. Котовського”, „Щит і меч”, „Нахтігаль”, „Білий Шквал”, „Дер Пароль”,„Сейтар” etc.

Інтернет – ресурси: http://www.thepaganfront.com/anp/main.htm, http://www.ua-oi.boom.ru/, http://www.geocities.com/ukrskin/, http://www.sokyraperuna.org/, http://www.bhukraine.onestop.net/, http://www.creativity.org.ua/, http://www.unsp.org/, http://rarog.kiev.ua/, http://www.slavic-legion.narod.ru/, http://ostbataillon.fromru.com/, http://swastika.tsx.org/ etc.

Музичні лейбли: RAROG Prod., ANCIENT NATION Prod., PATRIOT Prod., EVIL BARBER rec., etc.
Примітка: тут не враховані близькі до „панарійських” поглядів музичні NS/WP гурти та організації українських язичників, як такі.
Український націоналізм не сумісний із ксенофобною пропагандою. Зупинимо расизм разом!

Ukrainian N-A Power!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua