МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Допоможіть розповсюдити звернення на адреси херсонських ЗМІ

07/27/2004 | ПОРА!
З нашої пошти чомусь не вдається.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000225.html#more

ЗВЕРНЕННЯ ДО РЕДАКТОРІВ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шановний редакторе!

Нещодавно серед засобів масової інформації Херсонщини був поширений написаний від першої особи, але не підписаний навіть анонімно фальшивий лист нібито від імені кампанії "ПОРА!", перша частина якого складалася з витягів із матеріалів нашого офіційного інтернет-сайту, а друга із звинувачень на адресу херсонського представництва ВГО "Наша Україна" та його керівника Валерія Третьякова.

Передумовою появи цього листа став погром офісу "Нашої України" в ніч на 19 і 20 липня з обклеюванням цього офісу роздрукованими на лазерному принтері листівками, взятими з нашого сайту, а також розповсюдження фальшивих листівок як від імені кампанії "ПОРА!" зі звинуваченнями вбік "Нашої України", так і від імені "Нашої України" зі звинуваченнями вбік "ПОРИ!"

Зазначаючи свою непричетність до вищеописаних провокацій, хочемо звернути вашу увагу на характерний почерк зловмисників у дусі геббельсівської пропаганди та недостатню їхню ретельність при підготовці подібних провокацій:

1. Надісланий вам фальшивий лист нібито від нашого імені містить лише лого кампанії "ПОРА!", тоді як всі наші листи розсилаються на спеціальному бланку з вказуванням контактних телефонів, електронної адреси та інтернет-сторінки.

2. Використовуючи у фальшивому листі від нашого імені до вас інформацію з нашого інтернет-сайту, провокатори невипадково "пропустили" один рядок, а саме "Засадничий принцип кампанії - громадянський спротив без застосування насильства". Якби вони не зробили цього "пропуску", то безглуздо б виглядали величезні написи "TEROR", зроблені ними на стінах чорною фарбою поряд з нашим логотипом.

3. Також автори фальшивки правдиво стверджують, що ми закликаємо всіх громадян роздруковувати та розклеювати наші листівки, розміщені на сайті http://kuchmizm.info, однак вони "забули" зазначити, що сама кампанія "ПОРА!" розповсюджує ці матеріали у вигляді наліпок-самоклейок. Якби зловмисники хотіли представити свої дії від імені співчуваючих нам громадян, їхнє твердження у фальшивому листі ще б мало якийсь сенс. Однак вони декларували свої дії саме від імені кампанії "ПОРА!", а тому посилання на наш заклик роздруковувати та розклеювати наші листівки є безглуздим.

4. Використовуючи листівку "Пора нас помічати", провокатори не врахували, що всі наші агітаційні матеріали розміщені на нашому сайті http://kuchmizm.info. Листівки подібного змісту там немає.

Хочемо зазначити, що кампанія "ПОРА!" є незалежною від будь-якої політичної сили і не збирається закривати очі на будь-які негативні дії, в тому числі, якщо ці дії йтимуть від опозиційних нинішній владі сил. Однак нашим принципом є відкритість та відповідальність за власні вчинки, тому всі наші дії в обов’язковому порядку висвітлюються на єдиному офіційному джерелі кампанії "ПОРА!" інтернет-сайті http://kuchmizm.info. Як бачите, жодної інформації, спрямованої на критику херсонського штабу "Нашої України" на цьому сайті немає.

Кодекс честі журналіста вимагає від працівників засобів масової інформації висвітлювати події правдиво. Тому просимо вас при публікації матеріалів щодо діяльності кампанії "ПОРА!" не користуватися неперевіреною інформацією, а звертатися за нею безпосередньо до нас за телефонами 8-067-975-66-77, 8-050-985-59-06 та 8-050-310-46-98.

Ось адреси херсонських ЗМІ:

context@public.kherson.ua, savin@openua.net, alla@star.ks.ua, paper@bulava.com.ua, fmz@uapravo.org, pivden@tlc.kherson.ua, vestnik@infocom.ks.ua, gazeta@gzt.kherson.ua, grani@selena.net.ua, hryvna@tlc.kherson.ua, info@newday.kherson.ua, pruvis@kahovka.net, kray@selena.kherson.ua, ofis@efir.kherson.ua, maxim@selena.kherson.ua, gp47@mail.ru, nru@em.ks.ua, tvrcomp@selena.net.ua, wayman@ukr.net, cheslovo@ukr.net, timex@tlc.kherson.ua, nastya@hs.ukrtel.net, admin@city.kherson.ua, vd-press@oda.kherson.ua, info@fm1056.kherson.ua, ndp@tlc.kherson.ua, radio@stylefm.kherson.ua, itel@selena.kherson.ua, mix@tlc.ks.ua, vic@ukrincom.net

Відповіді

  • 2004.07.27 | Майдан-ІНФОРМ

    Допоможемо (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua