МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А чому б нам не посприяти єдності опозиції?

07/27/2004 | Бурлака
Не в останню чергу тріщина між Ющенком і Морозом збільшується через те, що як з боку різноманітних недумаючих ющенківців, так і з боку таких самих морозівців лунають звинувачення на лідерів обох сил.

На нашому форумі з"явився персонаж під претензійним ніком Соцінформ, яка ніби пише сама від себе, але ж її підпис багато хто може зрозуміти як позицію СПУ.

Чому б нам не звернутися до Мороза з цитатками цього персонажу та й не поспитати у нього, чи має цей Соцінформ відношення до СПУ, чи його хтось уповноважував, а якщо має і не уповноважував, то навіщо такого тримають на такій відповідальній посаді. А якщо уповноважував, тоді з Морозом все ясно.

Гадаю, що за нинішніх для України обставин нема що гратися в анонімність, і адміни могли б надати у розпорядження СПУ всі дані цього Соцінформу. Бо просеремо за дотриманням принципу нерозголошення ніків Україну.

Відповіді

 • 2004.07.27 | S@nya

  Ви пeрeбільшуєтe значeння цього форуму у відношeннях опозиції(-)

 • 2004.07.27 | Максим

  Скільки любові, доброти і зваженості у Ваших словах

  Скільки істинно християнського братолюбія і патріотичної жертовності, коли амбіції власного біснуватого его свідомо підкорюються користі загальної справи, не допускаючи жодних образ своїх опонентів-союзників.

  Так тримати і Ви обов'зково переможете
  ----------------------
  А Соцінформку цю треба зловити, розвінчати, відшмагати, і теє як його там... Ну. одним словом, щоб потім не було мучітєльно больно... Ви повинні мене зрозуміти, я сполдіваюся
 • 2004.07.27 | Хвізик

  Особисто я вважаю, що Мороз - хороший мужик і порядна людина

  А ще, у нього є своя партія, яка складається з дуже різних людей, яких важко утримувати укупі, щоб не порозбігалися по симоненках з вітренками. Через те, де-які його заяви звучать ніби непослідовні. Але, на загал, його вплив на укр. політику є радше позитивний, ніж негативний.
  от
 • 2004.07.27 | Аркадий

  Re: А чому б нам не посприяти єдності опозиції?

  По-моему,в обоих командах,и Ющенко и Мороза,взрослые люди,да и сами они не пальцем деланные,а майдан- это просто голос народа,который
  неплохо бы им иногда читать.Так,что наши советы вышеуказанным политикам, как минимум неуместны.У меня,кстати,есть шестое чувство,что
  объединение произойдет,только в очень нужный момент.И его мы не угадаем.Угадают они,у них информации больше.Только лишь бы ХАМ не
  упредил.
 • 2004.07.28 | луценко

  Re: А чому б нам не посприяти єдності опозиції?

  Хоч я і не є наразі прес-секретарем Мороза, але смію завірити Вас, що те, що назвалося Соцінформом не є віддзеркаленням позиції О.О.
  Прикро, але часто саме такі висловлювання анонімів вкупі з дезами ЗМІ (як от про ніби-то відмову О.О. від євровектору) створює масу проблем і непорозумінь.
  Принагідно свідчу, що регулярно читаю ваш форум і найцікавіше обговорюю з Морозом, якого 4 дні на тиждень супроводжую в поїздках по Україні.
  Ю.Л.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.28 | Предсказамус

   Насчет "Социнформа"

   Да, мне исходно так показалось, но удивляло, что не нашлось социалиста на Майдане, который хоть как-то внес ясность.
   Спасибо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua