МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лівадійська зустріч суттєво змінить розклад сил.

07/28/2004 | Максим’як
У першу чергу стало зрозуміло сім"ї Кучми-Пінчук і клану Суркіс-Медведчук, що Янукович буде слухатися Путіна, а це означає, що жодна попередня домовленість із цими кланами не буде реалізована.

Основний удар Путін через Януковича спрямує на мільярдерів, оскільки вони є найбільшою перешкодою на прихватизацію України. Відкрите несприйняття Путіним таких, як Суркіс і Пінчук є їм сильним сигналом для паніки.

Це видно із ставлення Кучми до Януковича. Януковича Кучма боїться відверто. Кучма пішов на віддачу Одеса-Броди, відмови від НАТО і ЄС тільки тому, що цим шляхом хоче реалізувати якийсь свій план у президентській кампанії. У тому плані Януковича він не має.

Відповіді

 • 2004.07.28 | Seraficus

  Re: Лівадійська зустріч суттєво змінить розклад сил.

  Я не впевнений, що ви робите правильні висновки. Але, ви абсолютно праві в тому, що щось відбувається. Кучма останнім часом зливає Росії абсолютно все, що можна злити. очевидно, це не робиться задарма, але, скоріш за все, за якісь гарантії Росії. Чого гарантом може бути Путін - поживемо, подивимся.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.29 | Максим’як

   Re: Кучма злиться, бо він не володіє ініціативою у стосунках між

   Януковичем і Путіним. Очевидно там вже є якісь таємні домовленості, про які Кучма не знає. Цими грандіозними подачками Росії, Кучма хоче перехопити ініціативу, щоб все йшло напряму через нього. Відчуття для Кучми, що він через кілька місяців буде вже ніхто і може навіть козлом відпущення, думаю, доводить його до шаленства.
 • 2004.07.28 | Isoлято

  Правда ли, что Я... не подписал решение о реверсе? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua