МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

одеський кримінал

07/28/2004 | Бюряк
Всім відомо, що “нашисти” це шахраї, бандити і злодії, яких треба гнати геть і чим швидше тим краще. Сьогодні в “своїх” часописах прихильники Ющенка верещать про свою "ЧЕСНІСТЬ", “НЕЗАМІНИМІСТЬ”, “ОБРАНІСТЬ ІСТОРІЄЮ”. Але як кажуть у народі: скільки не кажи цукор, в роті солодше не стане. Так ось, пам'ятайте: щоб голосно ці бандюки про себе не говорили, щоб про себе не писали, щоб тільки не показували вони всеодно залишаться олігархами, бандитами, жидами, гнобителями України. Вони ці “сироти” мають все: машини, шикарні будинки палаци, мільйони грошей. А ми, народ живемо як жебраки. Тому хто хоч трохи має совісті та розуму не мовчіть, всюду кажіть про цих паразитів правду, товчіть їх у пику. Досить терпіти!!! Ось ще один свіжий анекдот із серії ”розказуй як обганяв, як підрізав” (для того хто памятає), або один день з життя нашоукраїнця.
24.07.04 року Прокуратурою Одеської області року порушено кримінальну справу по ст.115 КК України (навмисне вбивство) за фактом вбивства Жеребка Олександра Дмитровича. А хто ж вбивця?
Не хто інший, як виявляться, активіст “Нашої України”, “недоторканний депутат” і шанована людина Льоха Козаченко. Такий собі хлоп, який у вечірній час прогулювався з “реальною волиною”, яка, до речі, вже встигла “засвітитись” у Придністров’ї серед місцевих бандитів. Яким макаром “пацани” підігнали нардепу ствол – питання до правоохоронців, але саме його напередодні пан Козаченко хотів зареєструвати. Проте, до цього часу його заява не розглянута.
Далі – усе, як в сучасному американському екшені : пальба з вікон авто, труп на асфальті, один втікач в клітці, група адвокатів на захист “ворошиловського стрільця”, море крові та соплів. Перше питання – чий пістолет? З переляку Козаченко сам не зрозумів чи то він стріляв, чи то не він. Да і від ствола свого відцурався, “скинувши” його на покійного…Але факти річ уперта… У результаті проведеної криміналістичної експертизи на обоймі пістолета ТТ, із якого був вбитий Жеребко, виявлені відбитки пальців Козаченка.
Під шумок Козаченко відкинувся на лікарняні нари, а потім випалив привселюдно, що мовляв і пістолет мій і стріляв у бік, да ось пуля дура жертву найшла.
То з ким ви Козаченко, з правдою чи брехнею, чи не швидко змінюються покази народного обранця для допомоги слідству.
У великого Івана Франка є такі слова, що коли пастухи стають вовками, то вівці самі пасуться. Ось наші обранці "пасуться" як того хочуть на наших нивах…

Відповіді

  • 2004.07.28 | Сова

    Re: одеський кримінал

    Ні, не всім відомо. Розкажіть.
  • 2004.07.28 | Тестер

    Re: Кому, це всім відомо, "корчинчику" ? Хвакти давай (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua