МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вибори під акомпонемент російських гармат

07/29/2004 | виборець
Вибори Президента України пройдуть під акомпонемент російських гармат в Криму


Російський морський полковник, сидячи у компанії з колишніми колегами по службі, українськими офіцерами, дихнув перегаром: „Ну все, хохлы, в октябре вам кранты! И будете как миленькие в союзе с Россией. А потом мы с вами разберемся!»

Не буду переказувати, чим закінчилась та розмова, лише відзначу, що цей російський офіцер, нашпигований „по клотики” великодержавним шовінізмом, не спроста приїхав до Севастополя. Судячи з усього, російське військове відомство не збирається так просто собі спостерігати за, хоч і декларативним, курсом України на Європу.

Тому і їздять в Крим під виглядом різних комісій вивчати ситуацію та впливати на неї.

На російському Чорноморському флоті в Севастополі зараз гаряча пора. Готуються помпезно відзначити день ВМФ РФ. Роль хохлів-сателітів, що вже стало традицією, відведено Військово-Морським Силам України, які своє професійне свято 1 серпня відзначають тихо і скромно.

Але є ще одна акція, яка без розголошення планується штабом Чорноморського флоту. Якраз напереддень президентських виборів, заплановано проведення масштабного збір-походу сил флоту. Зовні це виглядатиме як планова навчально- бойова підготовка. Та, нагадаймо, збір-похід у вересні минулого року передував провокації на Тузлі. Легенда збір-походу, запланованого на жовтень, ще складається але розмах навчань у Криму і на Тамані, сили, задіяні у них, сумнівів не залишають - на прицілі президентські вибори в Україні. Судіть самі. З кубанського берега через Керченські суднохідні шляхи вперше будуть стріляти крилатими ракетами „Терміт” і П-35 на 80 і 350 кілометрів та 130 мм самохідними гарматами два ракетно-артилерійські полки. А українську гору Опук будуть штурмувати 2000 морських піхотинців. Всього планують задіяти на цих навчаннях 30 кораблів і 3000 морських піхотинців.

Вся ця мілітарна потуга, не може бути не помічена і не використана окремими політичними силами у Криму і за його межами. Як це, наприклад було зроблено минулого року. Це і дає підстави російському полковнику уже зараз надувати щоки: „Хохлы, в октябре вам кранты”.

Якщо заглянути в недавно опублікований Стратегічний оборонний бюлетень України на період до 2015 року, то згідно з п. 1.4.1. всі наведені вище військові заходи Росії кваліфікуються як „загроза суверенітету України”, які можуть викликати дестабілізацію обстановки і тому мають бути заборонені до завершення президентських виборів. Це тим більше потрібно зробити з огляду на те, що наші західні сусіди – члени НАТО не планують таких військово-політичних заходів впливу на волевиявлення українського народу. Та, як підтверджують у Севастополі, всі ці заходи Чорноморського флоту узгоджуються з урядом Януковича. Його там чекають ще й на святкування дня російського флоту.

То чи не збирається кандидат у президенти Янукович на виборчих перегонах підпертися ще й російською військовою потугою?

Сергій Перепута, Севастополь-Київ
http://www.nacija.org.ua/index.php?option=content&task=view&id=263&Itemid=31

Відповіді

 • 2004.07.29 | Isoлято

  А как насчёт российского криминала?

  http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_rus&trs=-1&key=1082285230&first=1086173498&last=1083750807
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.29 | Тестер

   Re: Цікаво , повчально і правдоподібно :-(

  • 2004.07.29 | Інший

   Побачити ворогів і визнати окупацію Вкраїни

   Побачити ворогів і визнати окупацію Вкраїни

   http://www.inshi.info/txt/pobachiti.shtml

   За початком війни народ консолідується. Задля цього ворогів навіть вигадують.

   Нам не треба вигадувати.

   Нам не треба навіть шукати ворогів. Їх треба просто побачити.

   Війна, яка була б здатна консолідувати наш народ, просто ніколи не припинялася.

   Визнати цю війну ніхто не хоче - ані нонпатріотична влада, ані затурканий злиднями народ, ані опозиційні імпотенти.

   Вони всі із великим задовленням подуріли на тому пацифізмові, який нам накинуто ворогом як дивну "сучасну етичну норму". Але ці "общєчєловескіє прінціпі" є тільки індульґенцією, яка звільняє їх прихильників від дієвої юоротьби.

   Аби змусити українського пацифіста побачити ворога, його треба добряче побити.

   Про те, як громадяни України, закохані в Росію, лише завдяки стусанам можуть отямити всю ненависть "братнього народу", я вже писав у нарисі "Київські прочани в Останкіно".

   Може наведені далі витяги трохи допоможуть продерти очі закоханим у Европу. Я навмисно шукав свідчення не українців - аби не мати підозри в їх особистих образах.

   Ось свідчення росіянина про 1996-й рік:

   - То было время, когда у всех пражских заведений cтояли щиты с надписью: "Собакам и украинцам вход воспрещен"

   Ви може гадаєте, що з тих часів іщось змінилося? Так ось вам серпень 2002-го року:

   - На воротах респектабельных буржуазных особняков вывешены полушутливые таблички, воспрещающие вход собакам и украинцам.

   У березні 2003 року навіть адвокат чеської Ліги етнічних меньшин Єва Ванькова каже кореспонденту:

   - По-моему, если при входе в пивную написано «Вход украинцам запрещен», речь еще не идет об уголовном преступлении.

   Ось свідчення "нашої" газети "Дєловая нєдєля":

   - В Чехии при входе в кафе в последнее время часто встречаются объявления “Вход собакам и украинцам запрещен”, что является постыдной дискриминацией украинской нации. Однако эти факты не находят надлежащего реагирования со стороны руководства государства. Поэтому общество “Просвита” и его глава Павел Мовчан собираются поднять этот вопрос, как и вопрос защиты прав украинцев в Румынии.

   Зверніть увагу - файл, на який ми посилаємось, збережено на сайті "Дєловой нєдєлі" під назвою "sobaka0703_print.html"...

   Нас ненавидить Росія - а ми пнемося до Єдиного Економічного Простору.

   Нас ненавидить Европа, а ми мріємо про Европейський Союз.

   Ми заграємо з американцями, а вони хтіли просто серти на свої обіцянки захищати без'ядерну за дурну голову Вкраїну.

   Жадна з політичних сил, опріч націоналістів, не враховує в своїх діях наше вороже оточення. Але я маю на увазі ні в якому разі не тих "націоналістів", які оголосили себе солідарними з так званим "демократичним рухом".

   Зараз заперечувати війну, що ведуть сусіди проти Вкраїни, можна лише заради однієї мети - заради відновлення такої тоталітарної демократії, яка українцям колись замулювала очі в УРСР мітом про єдність "братськіх савецькіх народов".

   Із урахуванням кількості співгромадян, закоханих у Росію, в Европу, в США, то сьогодні замало визнати те, що проти нас іде шалена війна. Треба відверто погодитись із тим, що Україну окуповано.

   Окупація України триває. Тому є зрадою вважати, що наша збочена "незалежність" вже виключає потребу націоналізму.

   Єдиним світоглядом, який сьогодні за совістю можливий для українського патріота, є світогляд націоналістичний.

   Через такий висновок абсолютно безглузді спроби щось виправити за допомогою пікетів, демонстрацій, партійних деклярацій, демократичного проносу та виборчих перегонів.

   Все це для народу окупованої країни не є засоби ведення ані клясичної, ані партизанської війни. Все це лише засоби приборкання нашого прагнення до справжньої національної свободи.

   Україну окуповано. Хто там хоче кохатися з ворогом?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua