МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Приклад яскравого "неквала" Катеринчука.

07/29/2004 | СЕМЕН
Катеринчук вважає, що справа за позовом СДПУ(о) до Ющенка має суто замовний характер

Довірена особа кандидата в Президенти Віктора Ющенка, заступник керівника Центрального штабу Віктора Ющенка Микола Катеринчук вважає, що справа за позовом СДПУ(о) до Віктора Ющенка має суто замовний характер. Доказом цього Катеринчук вважає “конспіративність” судового процесу, адже Ющенка не повідомили про місце, час та предмет судового розгляду. “Цим були порушені права громадянина Ющенка на захист, оскільки він не мав можливості та не брав участь у судовому процесі, не висловлював своє бачення цієї справи”, - наголосив Микола Катеринчук.Коментуючи реакцію блоку “Наша Україна” на рішення суду, Катеринчук заявив, що юристи “Нашої України” вже готують апеляцію з процедурних питань.Крім того, Микола Катеринчук відзначив, що, згідно з чинним законодавством, народні депутати не несуть відповідальності за зміст своїх виступів у Верховній Раді. Таким чином, парламентарі мають можливість вільно висловлювати свої думки стосовно тих чи інших подій.

Як відомо, Шевченківський суд м. Києва вирішив задовольнити позов СДПУ(о) до Віктора Ющенка та визнав недостовірною інформацію, оприлюднену Ющенком з трибуни українського парламенту, щодо причетності СДПУ(О) до організації кримінального заколоту під час виборів у Мукачевому та фашистської спрямованості її діяльності. Суд також зобов’язав Ющенка спростувати інформацію, що не відповідає дійсності, шляхом оголошення резолютивної частини рішення на найближчому з дня вступу рішення в законну силу, пленарному засіданні Верховної Ради України. Виступаючи 21 квітня в парламенті щодо фальсифікації виборів у Мукачевому, Ющенко звинуватив у ній СДПУ(о) і вимагав звільнення міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя та голови Закарпатської обладміністрації Івана Різака. Під час своєї промови він зазначив, що "натхненником злодіянь у Мукачевому є СДПУ(о)". "Тому по всіх ознаках, які там чинилися, я стверджую, що СДПУ(о) – партія фашистської спрямованості, яка працює з бандитами", – додав лідер "Нашої України".

Прес-служба Центрального штабу Віктора ЮщенкаP.S. Мати треба досвід і працювати, а не по ресторанах блюдолизтвом займатись.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua