МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оператори мобільного зв'язку в Україні не бачать загрози у майбутній "

07/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Оператори мобільного зв'язку в Україні не бачать загрози у майбутній "мобільній революції", до якої закликають їх абонентів, і обіцяють, що тарифи і так будуть знижуватися, - повідомляє Korrespondent. Тим часом, організатори бойкоту, двоє студентів Житомирського університету, кажуть, що розраховують на успіх акції, тому що їм "допомагають самі абоненти".

Нагадаємо, 1 вересня на дві години (з 12.00 до 14.00) мають замовкнути мобілки українців, які згодні з тим, що мобілку в Україні утримувати дорого. За задумом організаторів акції, направленої на зниження ціни послуг мобільного зв’язку, це примусить мобільних операторів знизити найвищі в Європі ціни на послуги бездротового зв’язку.

Акція “Мобільна революція” задумана за зразком італійської акції протесту проти завищених цін на мобільний зв’язок. Італійці добилися зниження вартості цих послуг.

За підрахунками аналітиків збитки італійських операторів за дві години мовчання телефонів склали 500 млн. Євро.

На території СНД Україна буде першою країною, яка намагатиметься примусити операторів знизити ціни на послуги мобільного зв’язку цивілізованими методами.

ІМІ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua