МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СУМИ АНОНС: 1 серпня починається похід на Київ

07/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Всім! Всім! Всім ЗМІ!

У неділю, першого серпня, Рух Спротиву сумських студентів проти створення Сумського національного університету ВИРУШАЄ В ПІШИЙ ПОХІД НА КИЇВ!!! О 9.00 - відбудеться прес-конференція, о 10.00 - мітинг, а об 11.00 - вихід студентів на Київ. Просимо всіх журналістів завітати в Суми.

Це подія всеукраїнського масштабу! Реформу вищої школи вже намагалися провести в Миколаєві, але це вчасно припинили. Сьогодні об'єднують наші вузи - новий експеримент над майбутньою елітою суспільства. Завтра безпринципні, необдумані документи підпишуть щодо вузів інших міст. Ми не хочемо ТАКОГО об'єднання! Студенти Сум - і так одна сила.

Чому всі закривають очі на порушення законодавства? Чому чиновники можуть робити заяви суцільної брехні? Чому правоохоронні органи не реагують на наші заяви про те, що нас досі травлять хімікатами і погрожують нашим батькам? Чому до акції намагаються приплести політичні цілі?

Ми рішуче заявляємо, що миритись із "бєспрєдєлом" не збираємось! Прийшовши в Київ, ми розіб'ємо наметове містечко і оголосимо про початок Всеукраїнської Студентської Акції Непокори. Ми доб'ємось свого!

Прес-служба Руху спротиву:
8 066 299 1363
sashunia AT inbox.ru
http://www.sumy-bespredel.info


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua