МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рогожинського намагаються зняти з Президентської гонки. Читайте

07/30/2004 | RomanVolya
Майбутнього президента України Миколу Рогожинського ЦВК намагається зняти з Президентської гонки. Підставою для цього послужили слова з передвиборчої програми: "Я наведу порядок у міжконфесійних суперечках: Єдиний Бог, Єдина церква, Єдина монолітна, могутня славетна Велика Свята Київська Русь!"
Ці слова були сприйняті як призив до збройної боротьби і розпалювання ворожнечі між конфесіями, а також порушення прав людини :)

От цікаво, то кажуть, що усі конфесії треба примирити, а потім, коли з'являється людина, яка говорить, що це зробить, то її звинувачують у розпалюванні міжконфесійної боротьби. І такі думки виникають у певних членів ЦВК, чомусь їм порядок муляє, їм безпорядок більше подобається. Зараз це питання винесено на розгляд до Верховного суду України.

Цікаво, що саме цей пункт отримав схвальну характеристику у журналістів. Цитую Кирила Баранова (www.versii.com.ua/material.php?pid=7546): "Лучше понять, о чем идет речь в данном пресс-релизе, написанном с некоторыми грамматическими неточностями, можно заглянув сюда (www.kandidat2004.com/blessing.php). Здесь мы узнаем, что г-н Рогожинский получил официальное благословение от Папы Римского (фото прилагается), Владыки Киево-Печерской Лавры архиепископа Павла, главы греко-католической церкви Любомира кардинала Гузара, а также представителей Киевского Патриархата Украинской Православной Церкви и… духовного проводника родной православной веры Свитовита Пашника. Вот уж действительно "не словом, а делом" – пока все говорят о необходимости объединения православных церквей и преодолении раскола, Николай Владимирович уже всех помирил и на всякий случай попросил благословения у представителей всех наиболее распространенных христианских конфессий в Украине. Видимо, чтобы никого не обидеть и подчеркнуть свой могучий объединительный потенциал."

Ось так. Але я маю сподівання, що Верховний Суд має розум на відміну від клерків ЦВК.

З повагою Роман Воля

Відповіді

 • 2004.07.30 | Thinker

  А це що за клоун?

  RomanVolya пише:
  > Майбутнього президента України Миколу Рогожинського...

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.31 | RomanVolya

   Re: А це що за клоун?

   Це не клоун, а Ваш майбутній Президент
 • 2004.07.30 | no13

  Re: Рогожинського намагаються зняти з Президентської гонки. Чита

  Объденяем мусульман, иудеев, христьян и буддистов в одну церковь? Или запрещаем всё кроме христьянства.

  В сад!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.31 | RomanVolya

   Re: Рогожинського намагаються зняти з Президентської гонки. Чита

   А Ви б зайшли на його сайт: www.kandidat2004.com і запитали б його, було б цікаво, щоби він відповів! А то у Вас безглузда і досить тупа реакція!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".