МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна готує вивід військ з Іраку перед виборами?

07/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
The Wall Street Journal у статті "Українець розігрує російську карту" повідомляє, що Євген Марчук повідомив журналістам, що про початок переговорів з Польщею та США, про вивід українського військового контингенту з Іраку.

Пізніне один з речників Міноборони повідомив, що дата виводу військ з Іраку наразі невідома, але їй кількість точно буде зменьшена.

Це що, черговий популізм перед виборами? Ще й не всіх виводити, щоб Штати меньше сварились?

Відповіді

 • 2004.07.31 | Максим’як

  Re: Інформація правильна і потрапила до міжнародних ЗМІ.

  Інформація правильна і потрапила до міжнародних ЗМІ. Звучить приблизно так: "Після видення військ Іспанією і Філіпінами, Україна заявила про свій намір відкликати військовий контингент із Іраку".

  Я думаю, що Кучма грає у ва-банк - це прямий шантаж адміністрацію США, щоб вони закрили очі і вуха на фальсифікацію виборів в Україні, або якусь іншу круту провокацію.

  Звідси випливає досить серйозе застереження, що в Україні може розігратися досить потужна драма на виборах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.31 | Адвокат ...

   Як що драма буде, вона буде до виборів.


   Хвактично, вправи з надування жуйки на прізвисько "Хам" добігли кінця. Повітря ще удосталь, але резина,-- ось ось лусне.
   "Паражняк", як і Ку-чмо, до речі,-- людина сіра та не цікава. Теревені про "атсідкі", таємниче "снятіє судімостєй", тощо привертають увагу до "ядіноґо да нєдєлімоґо" не довше, аніж гішторії про те, як Ку-чмо в черговий ра нажрав се водяри "і буяніл".

   Як в гішторії зі схильністю Людоїда Давиловича до "водовкі", так і в гішторії про "Хама" на зонє", немає ніц не сподіваного. Для "Паражняка" "ходка", як для Ку-чи водка. Себто, річ природня, кармічна.


   А передвиборчі перегони вимагають,-- інтриґи, напруження, зростання цікавости. Аби у влучний час,-- геп! І накрити виборця мокрим рядном.


   Ку-чмо виконав команду "Вавана- гексоґена": "круґом! от Брюселя -- шаґом арш!". Мар-чук виконав команду "от Вашинґтона -- шаґом арш!". І залишає ку-чмо-звірям зробити ще один, або дві крочки, і Україна,-- як раз до виборів,-- опинить се у доволі не двозначній ізоляції. І вистачіть невеличкого, але вправно підсиленого ку-чмо-звірячими ЗМІ вибуху, аби з сірої та не цікавої людини, "Паражняк",-- бодай на півтори доби,-- став героєм, рятівником Неньки.

   До речі. Вибух, як буде, буде справжній. З людським жертвами. Скорше за все,-- у Києві, а не у Доньбасі, на поверхні, а не на глибині 600 метрів. Зриватимуть не метан, а пластид. А підривниками будуть мусульмани. Що сь штибу "Бріґади мученніков Аль-Ахмєта".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.07.31 | Одессит

    Re: Як що драма буде, вона буде до виборів.

    По всьому видно - тягнуть на московський сценарій. Для свого бракує звивин мозку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.07.31 | Адвокат ...

     Тутечки важливо зрозуміти, хто тягне.

     Бо, стосовно звивин у ку-чмо-звірів, я тримаю си іншої думки: вони не такі примітивні, якими хочуть, аби їх сприймали. До того ж, маючи у своїм розпор'яджені підручники з моськальського шляху, вони, природньо, не утруднюють се, аби вигадувати що сь своє. З іншого боку, "старший брат", властиво, підштовхує до користання ним випробуваних плянів та моделів.

     Декілька місяців тому, як стверджували "недоброзичливці" та свідчив почерк, "абрєзаниє" намагали се зпровокувати чергове загострення міжнаціональних взаємин у Криму. Тоді багаття не розгоріло си. Мо',-- не на часі було? Але, з урахуванням того, що Меджліс, за традицією, підтримує на цих виборах , Ющенка є спокуса, в контексті виконання команди "от Брюселя і Вашинґтона, шаґом арш!", утнути яку сь гидоту, аби досягти рішочої перемоги одним махом.

     Для цього варто, лише, зініціювати який небудь терористичний акт у Києві, що був би зплянований Аль-Каїдою, а виконаний татарами під наглядом чеченців. Цьогобуде досталь, аби усі ку-чмо-звірські ЗМІ до самісеньких виборів лякали український люд:
     -- примарою нової татарської навали;
     -- прославляли Ку-чмо та його "прійомніка"- "Паражняка", як спаситилів нації;
     -- несамовито кляли підступних гамерикосів за те, що вони облудно борють си з міжнароднім тероризмом, а на справді,-- хвінансують Юща, що передає татарам гроші на скоєння терактів;
     -- на всі голоси прославляли Моськальщину і її царя "Вована", а тако ж його вірних васалів Людоїда та "Хама";
     -- екстатично чмирили українських націоналістів, як посібників міжнароднього тероризму;
     -- час від часу підживлювати "гебрейське питання".


     Я навмисне кажу "татари", а не "кримські татари".
     "Вонючка" про походеньки "данєцкіх" у Києві, підкреслене педалювання оби двома сторонами татарського походження хвіґуранта, "нєрусскость" пана Ахмєтов Ріната, що є хвактично тепер гецоґом Доецьким, тісні комерційні стосунки пана Ахмєтова з Ку-чмо-вім зятем Пінчуком та побоювання останнього що до "кідалова" з боку пана Ахмєтова у разі, як що Ющенко стане презедентом, інжектована в Україну моськалями ненависть до "чурок", "айзєрой", "чєчєй", "татарви", то що,-- все це разом вказує шалене бажання "славянской" частини "данєцкіх" позбавити си "нєрусскоґо баласта" та стати "новимі кієвскімі", набути ознак респектабельности, позбути се природніх бандитських рис.     Зрозуміло, що під сами виборів можна підгадати гучний теракт "Бріґад мученніков Аль-Ахмєта за Бакси", і за день до голосування запровадити в Україні надзвичайний стан, продовживши царювання Ку-чма на невизначений термін. Ця ситуація однаково вигідна:
     -- Ку-чмі з "сємєйкой";
     -- "Штанґсту" та "абрєзаним";
     -- "Паражнякові".
     Хто втрачає,-- зрозуміло.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.01 | Адвокат ...

      Важливе доповнення.

      Крупними містами України поповзли чутки про те, що приблизно такий сценарій буде втілений у життя на другий, або третій день, опісля голосування першого туру. У першому турі переможця не буде, а до другого туру справі не дійде. Ку-чмо оголости в Україні надзвичайний стан, а себе проголосить довічним презедентом, "Паражняк" на деякий час збереже за собою посаду Прем'єра.

      Цікаво, що у Києві тих чуток ніхто ще не чув.

      Чутки розносять, мов сорока на хвості,-- сбушники- ґебняки.
 • 2004.08.01 | рол

  Опровержение

  http://korrespondent.net/main/99186/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua