МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко і Ющенко знов змусили УНА відступати?

07/31/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Партія "УНА" перенесла свій з'їзд, який мав відбутися у Києві в суботу, 30 липня.

Як повідомляє прес-центр "УНА", з'їзд перенесено "у зв’язку з напруженим вишколом особового складу регіональних структур Української Національної Асамблеї".

"УНА" зазначає, що з’їзд перенесений на кінець серпня цього року, однак "про дату, місце і час проведення буде повідомлено додатково".

Як відомо, напередодні із вимогою до влади заборонити з’їзд "УНА" виступила коаліція "Нашої України" та БЮТ. Вони звинуватили "УНА" у провокаціях та розпалювальні міжнаціональної ворожнечі.

Коаліція за Ющенка вимагає від влади "заборонити в столиці проведення маніфестацій, стилізованих під нацистські, із застосуванням відповідної символіки та гасел".

Раніше "УНА" вже провела у Києві "парад" під прапорами, стилізованими під нацистські. Його учасники скидали на гітлерівський манер руку. В кінці цього дійства було оголошено про підтримку Віктора Ющенка на виборах президента. Сам лідер "Нашої України" відмежувався від їхньої підтримки.

Коаліція за Ющенка заявила, що "замовником небезпечних провокацій є передвиборча команда Кучми-Януковича-Медведчука", а офіс "УНА" розташований "з тильного боку адміністрації президента".

"Українська Правда"

Відповіді

 • 2004.07.31 | Сова

  Re: Тимошенко і Ющенко знов змусили УНА відступати?

  Коваленко зараз в Запоріжжі, бо з Запорізької та Луганської області має незабаром розпочатись беспредєл.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.07.31 | Максим’як

   Re: З УНа це чиста потіха, яка на рез. виборів не має впливу

   Чого тут даремно звертати увагу на такі дурниці.

   98% населення України, згідно недавніх опитувань, при голосуванні на виборах, звертатиме увагу тільки на економічні вигоди для себе, які вони пов"язують із кандидатом.

   Нашого виборця вже ні комунізмом ні фашизмом не заагітуєш, бо ні першого ні другого вони реальо не відчувають у повсякденному житті. А бажаня мати більше грошей у гаманці чи відчувати елементарну спаведливість - це є повсякденна реальна проблема кожного жителя України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua