МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра об 11:00 в центрі Ірпеня буде виступати Мороз. (-)

07/31/2004 | Уколов

Відповіді

 • 2004.08.01 | СЕМЕН

  Уколову,

  Так Ви почали працювати на Мороза?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | Уколов

   СЕМЕНу

   Працюю я на Україну, але допомагаю Морозу. Доречі, допомагав також у 1999 р та 2002. Втім, тільки тепер подав заяву на вступ до СПУ. Проблеми?
   Ющенку треба вчитися домовлятися не тільки з тими однодумцями, хто беззавітно його підтримує, інакше він після обрання президентом отримає потужну ліву опозицію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.01 | Elena

    Re: Уколову

    Да, действительно, проблема. Проблема возникла в связи с позицией, которая у Вас была (или мне показалось, что была) где-то последних 3 месяца. Если бы этого периода не было, то действительно - никаких проблем.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.01 | Максим’як

     Re: Бідний Мороз - це його останні вибори.

     СПУ після виборів роздеребанять есдеки і яблучники. Дуже вже їм потрібна ця електоральна ніша.

     Напевно, на таємній сходці отримано завдання масово влитися у ряди СПУ, щоб часом вона не випуталася із інтриг та не підтримала Ющенка.

     Я думаю, що Порошенко із Буздуганом повинен реально втрутитися і після очевидної деморалізації Мороза не допустити у цю електоральну нішу різних пройдисвітів.
   • 2004.08.01 | Yury

    Re: СЕМЕНу

    Уколов пише:
    > Ющенку треба вчитися домовлятися не тільки з тими однодумцями, хто беззавітно його підтримує, інакше він після обрання президентом отримає потужну ліву опозицію.

    А що поганого у потужній лівій опозиції? Ми ж не свою "Єдину Росію" намагаємось зробити і упхати туди усіх від правих до лівих. Нормальна влада і нормальна опозиція це, на мій погляд, те, що і має бути.
   • 2004.08.01 | СЕМЕН

    Ну ти подивись, Ткачук до п'ятої колони подався... (-)

   • 2004.08.01 | magda

    Чи це слід розуміти як збігання з корабля?

    Вікторе, Ви казали, що Ви соціаліст за переконаннями... хоча це і є проблема з нашим суспільством та його політикумом, що люди погано розуміють, до якої саме ідеології можна віднести їхні погляди, і чи є ті люди, які називають себе соціалістами, чи лібералами, чи правими, дійсно такими... Я намагалася про це натякнути тоді в Голосіївському лісі, але якось вже трохи сонна була і не хотіла розбивати вашу філософську з Тріком дискусію, та й не дискусійний настрій був.

    Але зрозуміло те, що Мороз - самовбивця. А Ви? І чи дійсно Ви вважаєте, що зараз Ваші ідеологічні розбіжності того варті? Якщо, як Ви пишете:

    Уколов пише:
    > Працюю я на Україну....


    > Ющенку треба вчитися домовлятися не тільки з тими однодумцями, хто беззавітно його підтримує,
    Оце те, про що я казала. Щоправда, Ющенко таки зміг домовитися з тією, кого підтримую я. Але Ви і до того (моменту домовленості-недомовленості) підтримували Ющенка, на відміну від мене.

    > інакше він після обрання президентом отримає потужну ліву опозицію.
    Це те, про що з гіркотою казали Ви в Голосіївському лісі. Але що означає загрозливе "а інакше...". А який же Президент без опозиції. Яка демократія без опозиції і чи слід прагнути Президента без опозиції? ;)

    Ну, це в мене ліричний відступ, Ви дійсно маєте право в один прекрасний момент почати працювати за переконаннями. Але мені здається, що ви сплутали переконання і сплутали адресата, чи то пак об'єкт цих переконань. Може, треба ще й 24-го щось влаштувати в Голосіївському? :)

    А щодо мого сабжу... і питання, чи Ви разом з Морозом самовбивця... Чи дійсно так погано виглядає?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.02 | Уколов

     Тут українською "збігання" - "втеча". Але це не втеча :-)

     magda пише:
     > Вікторе, Ви казали, що Ви соціаліст за переконаннями...

     Казав про це ще три роки тому, коли на Майдані з’явилася сторінка про учасників Майдану. Можете й зараз прочитати.

     > Але зрозуміло те, що Мороз - самовбивця. А Ви? І чи дійсно Ви вважаєте, що зараз Ваші ідеологічні розбіжності того варті?

     magda, ну от Ви розумна дівчина, поінформований спеціаліст, а тому знаєте, що в нашій країні близько 6% виборців підтримують Олександра Мороза. Чому ж Ви такі вражені, коли зустрічаєте одного з них? Вам також відомо, що близько 30% прихильників Мороза за певних умов готові підтримати Ющенка. Ну і що ж тут такого? Адже окрім того, що Ющенко найбільш вірогідний переможець виборів він ще й трохи соціаліст, якщо вірити його програмі.
     Я допомагав штабу Ющенка до тих пір, доки остаточно не переконався, що Ющенко з Морозом не домовились і Сан Санич висуне свою кандидатуру. Навіщо мені, соціалісту, обирати з двох зол менше? Тому з початку травня я звільнився від роботи на НУ, а з червня почав допомагати СПУ і кандидату, якого я хочу бачити президентом. Якщо ж Ющенко з ним домовиться і Мороз закличе нас підтримати Ющенка, то мабуть у Мороза повинні з"явитися для цього вагомі підстави. Наприклад голосування НУ за політреформу, підписання соціальної угоди, тощо.

     >Якщо, як
     Ви пишете:
     >
     > Уколов пише:
     > > Працюю я на Україну....
     >
     >
     > > Ющенку треба вчитися домовлятися не тільки з тими однодумцями, хто беззавітно його підтримує,
     > Оце те, про що я казала. Щоправда, Ющенко таки зміг домовитися з тією, кого підтримую я. Але Ви і до того (моменту домовленості-недомовленості) підтримували Ющенка, на відміну від мене.

     Вже писав про це, але напишу ще раз.
     1. Ющенко має досить соціалістичну програму;
     2. Якби Ющенко домовився з Морозом і Симоненком у нього б з"явилися реальні шанси перемогти на виборах.

     Ваш закид про мою співпрацю з штабом Ющенка був би справедливим, якби я продовжував там працювати після висунення Мороза. Я ж звільнився звідтам за кілька місяців до офіційного висунення, коли втратив надію на єдиного кандидата від трійки.


     > > інакше він після обрання президентом отримає потужну ліву опозицію.
     > Це те, про що з гіркотою казали Ви в Голосіївському лісі. Але що означає загрозливе "а інакше...". А який же Президент без опозиції. Яка демократія без опозиції і чи слід прагнути Президента без опозиції? ;)

     Ну все могло б бути інакше. Наприклад, замість потужної лівої опозиції - потужна ліво-центриська більшість в парламенті, яка підтримує президента і формує уряд.

     > Ну, це в мене ліричний відступ, Ви дійсно маєте право в один прекрасний момент почати працювати за переконаннями. Але мені здається, що ви сплутали переконання і сплутали адресата, чи то пак об'єкт цих переконань. Може, треба ще й 24-го щось влаштувати в Голосіївському? :)

     Я завжди працював і збираюся працювати за переконаннями. Через це маю проблеми з розумінням серед тих, хто не вміє толерантно сприймати інші погляди, але то пережиток більшовизму в суспільстві і він пройде.
     А щодо 24-го в Голосієві, то ініціюйте, я підтримаю.
    • 2004.08.06 | Михайло Свистович

     Так ти сама така.

     Якби Юля не домовилась з Ющем і висунулась, ставши, як Мороз, самогубцею, ти б за неї проголосувала, також ставши тим, в чому звинувачуєш Уколова.

     Юля вберегла тебе від такого вибору ;)
 • 2004.08.01 | Боровик

  Re: Завтра об 11:00 в центрі Ірпеня буде виступати Мороз. (-)

  Пане Уколов, ви зробили гарний допис про концерт на Європейській площі.
  Чи не напишете про виступ Мороза якщо ви на ньому були?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | Уколов

   Re: Завтра об 11:00 в центрі Ірпеня буде виступати Мороз. (-)

   Сонце нещадно випаровувало залишки води з кожного, хто випадоково дізнавшись про прихід Мороза прийшов на ту площу. Я не обмовився, Мороз прийшов пішки... від пам"ятника Тарасу Шевченку, де він поклав квіти до Кобзаря.
   Мороз говорив просто і зрозуміло, а близько трьох сотень мешканців Ірпеня та сусідніх селищ слухали. На запитання, чому ви підтримуєте Мороза, адже це так не правильно, не раціонально, зрештою, не модно, мені відповідали, що йому вірять, як чексні людині, на яку у влади нічого нема. Немає компромату, немає важелів впливу на його заводи, бо він не має заводів, немає інформації про рахунки, заснування банків доньками чи хабарі.
   Потім виступив Вінський (мав же хтось подратувати "Майдан" :-( ). Начальник штабу Мороза пояснив досить просту думку. Мовляв, якщо Ющенко буде кандидатом лише від НУ, його в другому турі не підтримає Схід. Якщо Симоненко буде кандидатом від КПУ, проти нього у другому турі проголосує Захід. Вінський вважає, що потрібен компромісний кандидат щоб перемогти Януковича.
   Шкодую, що було так мало людей. Перед тим у Чернігові я був свідком мітингу, де до Мороза прийшло понад 20 000 осіб.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.01 | magda

    Трохи не зрозуміла

    Уколов пише:
    > Потім виступив Вінський (мав же хтось подратувати "Майдан" :-( ). Начальник штабу Мороза пояснив досить просту думку. Мовляв, якщо Ющенко буде кандидатом лише від НУ, його в другому турі не підтримає Схід. Якщо Симоненко буде кандидатом від КПУ, проти нього у другому турі проголосує Захід. Вінський вважає, що потрібен компромісний кандидат щоб перемогти Януковича.

    Вінський ставить Симоненка на один щабель із Ющенком? Бо це можна зрозуміти тільки так, що обидва непогані, але за одного не проголосують одні, за іншого інші, і треба якось рятувати ситуацію, якщо обидва нормальні не прокатять.

    ???????????????????????????????????
 • 2004.08.01 | Ростислав

  Я таки мав рацію пару місяців тому, ти з Морозом? ;-) (-)

 • 2004.08.06 | Михайло Свистович

  Жалюгідне було видовище

  Ми на себе збираємо більше людей, а тут політик такого рангу. Але хто йому лікар? Він знає, що в нас організація СПУ створена владою, але пальцем не поворухнув, щоб це змінити. Їздили ми до нього, їздили, набивалися допомогти, потім плюнули.
 • 2004.08.06 | Штефан Заяц

  А коли він буде в Броварах? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua