МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція шукає терористів серед сумських студентів. Студенти збираютьс

07/31/2004 | Майдан-ІНФОРМ
31.07.2004 - Міліція перевірила паспорти сумських студентів з наметового містечка.

Активісти руху опору проти створення Сумського національного університету майже кожного дня зверталися до правоохоронців з проханням виконати свій службовий обовязок – забезпечити безпеку мешканцям наметового містечка. Але начальник Зарічного РОВД Сумської області Сергій ЧМІЛЬ з самого початку – 28 червня, у день встановлення наметового містечка відмовив, мотивуючи критичною зайнятістю кадрів у звязку з високим рівнем злочинності у місті.

Міліціонери не були присутніми біля наметового містечка ні 2, ні 5, ні 23 липня – коли розливали отруйну рідину. Не було їх під час безкінечних “приставань” п’яних, не було, коли людину після нападу невідомих забрала швидка (тоді мешканці містечка самі зпіймали винуватого, віддали міліції, представили свідків – на що отримали відповідь, що свідки є свої. Результати розслідування досі не відомі).
Хоча батьки, студенти, викладачі постійно писали заяви в МВС, МНС.

Не прийшли в містечко міліціонери і тоді, коли мер міста Володимир Омельченко заявив на прямому ефірі місцевої ТРК “Відікон”, що там сумських студентів немає, а є лише львівяни та кияни...... та де там...... в містечку взагалі немає студентів!!! Чомусь тоді міліція не захотіла пересвідчитись за документами, хто ж протестує.

Проте таке бажання виникло у наших правоохоронців сьогодні, 31 липня, за день до виходу студентів пішки на Київ. Інформцентр сумських студентів повідомляв, що зараз більшість відпочиває і збирає речі в похід. Допомогають чергувати мешканці інших міст, які підтримують студентів. Вірогідно, ця інформація для міліцірнерів стала “ласим шматочком”.

Після обіду в містечко завітав той же таки Сергій ЧМІЛЬ у супроводі свого заступника і 6 міліціонерів. Велась оперативна зйомка. Сергій ЧМІЛЬ мотивував свою появу в містечку тим, що мешканці будинків поруч з містечком, тобто у центрі міста (!) скаржаться на те, що тут ходять підозрілі люди в камуфляжі і босі (!!!), що це не студенти і є небезпека терактів. Мешканців містечка попросили предявити документи.

Їх дані переписали. У таборі на той час було 4 сумські студенти та 8 чоловік з інших регіонів. У одного з представників донеччини взяли “оперативне інтерв’ю” на тему “Місце камуфляжа в моєму житті”.

Виходить, що керівники відділку негайно забули про свою “критичну зайнятість кадрів у звязку з високим рівнем злочинності у місті” і такою делегацією відправились у наметове містечко поцікавитись, чому ж це тут ходять босі люди в камуфляжі???

******************************************
М.-І.: Якщо Ви можете хоч чимось допомогти студентам, які завтра починають пішу ходу на Київ, зазирніть сюди: http://maidan.org.ua/static/news/1090671416.html
Студенти потребують Вашої допомоги! Сьогодні Суми - завтра вся Україна!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua