МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На Європейській площі відбувається концерт

07/31/2004 | Уколов
на підтримку Януковича. Що характерно, не видно жодної людини з іншою точкою зору - начебто всі тільки за. Шкода неможливо провести дослідження скільки тих студентів, що зараз прийшли туди справді проголосують за Януковича.
Пам"ятаю як у 2002 році у Київському університеті студенти масово ходили на дискотеки на підтримку ЗаЄдУ. Адже навіть сам пан ректор був у першій п"ятріці того блоку... За результатами виборів ЗаЄдУ на дільницях, де живуть студенти набрала найменше - 1,5% голосів, тобто не пройшла 4% бар"єр. Донецькі ще не зрозуміли, що КИЇВСЬКИХ студентів концертами не візьмеш. :-)

Відповіді

 • 2004.07.31 | СЕМЕН

  Віктору питання.

  Це правда що Ви почали роботу на Мороза?
 • 2004.07.31 | Virr

  Провокации против оппозиции на Европейской площади в Киеве

  Как известно, сегодня во время концерта в поддержку кандидата от власти Виктора Януковича, Всеукраинское молодёжное объединение "Молодь - надія України", УРП "Собор" и ВО "Народна опозиція" проводили образовательно-информационную акцию "Почему нельзя голосовать за Януковича". Во время акции раздавались листовки с информацией о некоторых скрытых властью аспектах деятельности Януковича и открытым письмом Григоря Омельченко к В.Ф.Януковичу.

  С самого начала милиция (которой при поддержке внутренних войск и спецподразделения "Барс" было более, чем достаточно)недвузначно намекнула, что не позволит оппозиционерам-активистам выставить информационные транспаранты. Поэтому активистам пришлось ограничиться только раздачей листовок.

  И после этого власть нашла способ навредить оппозиции.

  После окончания информационной акции оказалось, что автомобиль Фольксваген, на котором активисты приехали, и в котором находились агитационные материалы (почти 20 000 листовок), не может сдвинуться с места, так как у него полностю порезаны заднее и переднее колёса с правой стороны.

  Как заявил глава ВМО "Молодь - надiя Украiни" Вадим Гладчук, какая-либо версия обычного хулиганства исключается. Имеет место спланированная провокация с целью создания препятствий в деятельности анти-Януковичевской оппозиции.

  Припаркованный автомобиль с информационными материалами стоял на ул. Трёхсвятительской, ближе к Владимирской горке, где через каждые 5 метров стоял в охране правопорядка представитель МВД. Какое же здесь хулиганство?

  Активисты планируют требовать расследования от правоохранительных органов этого случая, а пока что,после удачно проведенной акции, в центре вечернего Киева активисты не могут разъехаться по домам.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | Уколов

   Враження очевидця з площі Європейської

   По телевізору здавалося, що там тисячі, але коли ми о 20:00 в самий озпал телемосту підійшли туди виявилося, що там чоловік 700. Я ще ніколи не бачив настільки порожньої Європейської площі. Тим часом довкола площі, ретельно стежачи щоб не потрапити під око телекамери і на самому Хрещатику гуляли тисячі людей. З першого погляду було видно, що це повний провал.
   На екранах навіть на Майдані Незалежності йшла трансляція. Хтось, здається Калашніков, натужно заверещав: "Я-ну-ко-віч!". А у відповідь - тишина і поодинокі посвисти мабуть хлопців Гладучка. "Да пішов ти на....", - не витримав молодий хлопець з дівчиною на майдані Незалежності поруч зі мною, - "Пива спокійно випити уроди не дають".
   Якась добра людина ретельно обклеїла маленькими листівками Януковича (клейка основа "рафалтак") кожну урну для сміття. На вулиці поміж людей примарами у весірніх сутінках бродили сумні прибиральники, які методично замітали розірвані і розтоптані листівки прем"єра з Хрещатику.
   На сцені з"явилися Салтикова, молода поп-зірка, яка розпачливо намагалася "завести" натовп. На всі її заклики натовп злісно мовчав. І тоді вона призналася, що зовсім не любить виборів і пропонує проголосувати за хороше життя. Позаду її мило всміхався плакатний символ "хорошого життя" Янукович, але люди потроху відтанули і почали рагувати. Втім, телеміст вже закінчився і розпочався концерт Салтикової. Молодь з полегшенням потяглася на Європейську.
   Кажуть, бо я не бачив, що не початку там був Віктор Павлік. Свою промову на підтримку "пана тому-що" він розпочав з вигуку "слава Україні", але у відповідь європейська площа насторожено промовчала.

   До самого завершення концерту довкола були сотні міліцонерів і людей у цивльному


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua