МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„ні” - Януковичу!!

07/31/2004 | rn
Влада стурбована великою кількістю кандидатів, що обумовить розпорошення голосів виборців та можливістю невиходу Януковича у другий тур президентських перегонів.
Тому відчайдушно збирають мільйони і мільйони „підписів” за Я. При цьому посадові особи, прихований амін ресурс – не гребує нічим...
Але, як свідчать незалежні опитування та уважне вивчення цього явища, люди які під різноманітним тиском віддають свій голос задля зовнішньої реклами, в 93 відсотках випадків під час виборів – не голосують за цього кандидата.
Та що мільйони „за”Я, насправді, є мільйонами „ні” Януковичу!!

Відповіді

 • 2004.07.31 | ziggy_freud

  скажи Я.воль!!!

  Картина. Дядько у формі хвашиста, із налигачем в руці. З рота, як у коміксах, виходить бульба із прямою мовою: "Скажи Я.воль!!!"

  Перед ним - більш-менш типові жителі України.
  Їх реакцію зображено у вигляді бульб. На яких написано: ТЮ!
 • 2004.08.01 | rn

  Re: „ні” - Януковичу!!

  Зареєстровані кандидати у президенти нагадують низку сосисок, термін зберігання яких добіг свого... Усі вони, „довічно колишні” – витвір сучасної „воровской” технології і по своїм споживацькім якостям не відповідають світовим стандартам...
  Україні потрібен лідер, яких зможе вивести країну на передові позиції серед світових держав


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".