МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Власть подло отомстила участникам акции против Януковича в Киеве

07/31/2004 | VIRR
Власть нашла способ навредить активистам Всеукраинского молодёжного объединения "Молодь - надія України", УРП "Собор" и ВО "Народна опозиція", которые сегодня, во время концерта в поддержку кандидата от власти Виктора Януковича, проводили образовательно-информационную акцию "Почему нельзя голосовать за Януковича". Во время акции на Европейской площади раздавались листовки с информацией о некоторых скрытых властью аспектах деятельности Януковича и открытым письмом Григоря Омельченко к В.Ф.Януковичу.

С самого начала милиция (которой при поддержке внутренних войск и спецподразделения "Барс" было более, чем достаточно)недвузначно намекнула, что не позволит оппозиционерам-активистам выставить информационные транспаранты. Поэтому активистам пришлось ограничиться только раздачей листовок.

И после этого убеждённые сторонники донецкого кандидата отомстили оппозиции.

После окончания информационной акции оказалось, что автомобиль Фольксваген, на котором активисты приехали, и в котором находились агитационные материалы (почти 20 000 листовок), не может сдвинуться с места, так как у него полностю порезаны заднее и переднее колёса с правой стороны.

Как заявил глава ВМО "Молодь - надiя Украiни" Вадим Гладчук, какая-либо версия обычного хулиганства исключается. Имеет место спланированная провокация с целью создания препятствий в деятельности анти-Януковичевской оппозиции.

Припаркованный автомобиль с информационными материалами стоял на ул. Трёхсвятительской, ближе к Владимирской горке, где через каждые 5 метров стоял в охране правопорядка представитель МВД. Какое же здесь хулиганство?

Активисты планируют требовать расследования от правоохранительных органов этого случая, а пока что,после удачно проведенной акции, в центре вечернего Киева активисты не могут разъехаться по домам.

Відповіді

 • 2004.07.31 | Володимир

  Схоже на початок терору...

  І все одно моє слово: НІ - Януковичу!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | Адвокат ...

   Ні. Схоже на те, що між мєнтами та баньдюками ріжниці немає. (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.01 | Володимир

    Майже.

    Сподіваюсь, що хоча б 10% чесних і прогресивних ментів знайдеться. Ще відсотків 70-80 могли б "нейтралізуватися" під час антикомуністичної (демократичної) революції, якщо ті 10% перейшли би на бік повстанців. Як в Грузії було, пам"ятаєте? :)
 • 2004.08.01 | Vadym Gladchuk

  Re: Власть подло отомстила участникам акции против Януковича в Киеве

  Викликали міліцію. Приїхала слідчо - оперативна група з ТУМ - 4 Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві під керівництвом майора Олександра Кльоца . З ними був експерт. Передне колесо - 2 порізи ножем, задне - одне. Зроблено ножем.
  Тих хто нам погрожував не затримали.
  З нас міліціонери відібрали пояснення (трьох чоловік). Жартували, що добре що не порізали всі 4 колеса.
  Планую звенутися до народних депутатів від опозиції, щоб вони підготували депутатське звернення аби міліція більш ретельніше шукала бандитів.
  Я оцінив збитки завдані кримінальними прихильниками Януковича у 560 гривень.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | Василь Гулeй

   Вадимe, а щось чути з прокуратури?

   після твого звeрнeння? відкрили справу, чи мовчать? скинь мeні свій eмаіл, будь-ласка: faargenwelsh@hotmail.com
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.01 | Vadym Gladchuk

    Re: Вадимe, а щось чути з прокуратури?

    Запросили на пояснення Володимира Ашовського - заступника начальника ГУ МВС Україні у місці Києві. Він мене переконував не подавати заяву до суду, бо він тоді може звільнитися...
    Що робити ? Жалко людину яку "донецькі" підставили, тим більше що Ашовський раніше ніколи незаконно не перешкоджав проводити мітинги.
 • 2004.08.01 | TrollSeeker

  Та ні, там поблизу якась скажена Кобелюка пробігала,...

  ...певно, вона і попрогризала колеса.

  А як така версія? :lol:
 • 2004.08.01 | vmo2

  Re: Власть подло отомстила участникам акции против Януковича в Киеве

  1 серпня 2004 року
  МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
  ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  ВЛАДА ПІДЛО ПОМСТИЛАСЯ УЧАСНИКАМ АКЦІЇ ПРОТИ ЯНУКОВИЧА В КИЄВІ

  Влада знайшла спосіб нашкодити активістам Всеукраїнського молодіжного об'єднання "Молодь - надія України", УРП "Собор" та ВО "Народна опозиція", 31 липня 2004 року, під час концерту в підтримку кандидата від влади Віктора Януковича, проводили освітньо-інформаційну акцію "Чому не можна голосувати за Януковича".
  Під час акції на Європейській площі роздали кілька десятків тисяч листівок з інформацією про деяких схованих владою аспектах діяльності Януковича і відкритим листом народного депутата Григорія Омельченко до В.Ф.Януковича.
  Із самого початку деякі міліціонери з великими зірками недвозначно натякнули, що не дозволять опозиціонерам - активістам виставити інформаційні транспаранти “Україна не зона, Янукович не президент” та “Українська молодь НІКОЛИ не проголосує за Януковича”. Тому активістам довелося на початку обмежитися тільки роздачею листівок.
  Але після того як ці плакати близько 18.00 були розгорнуті, прихильники “донецького” кандидата помстилися опозиціонерам.
  Після закінчення інформаційної акції виявилося, що автомобіль Фольксваген-транспортер, на якому активісти приїхали, і в який знаходилися агітаційні матеріали (майже 20 000 листівок), прапори та плакати не може зрушитися з місця, тому що в нього порізані заднє і переднє колеса з правої сторони.
  Як заявив глава ВМО "Молодь - надiя України" Вадим Гладчук, яка-небудь версія звичайного хуліганства виключається. Має місце спланована провокація з метою створення перешкод у діяльності анти-Януковичевскій опозиції.
  Припаркований автомобіль з інформаційними матеріалами знаходився на вул. Трьохсвятительській навпроти будинку №7, ближче до Владимирської гірки, де через кожні 5 метрів стояв в охороні правопорядку представник МВС. Яке ж тут хуліганство?
  За словами Вадима Гладчука, агітатори проти Януковича викликали міліцію. “Приїхала слідчо - оперативна група з ТУМ - 4 Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві під керівництвом майора Олександра Кльоца. З ними був експерт. Передні колесо - 2 порізи ножем, заднє - одне. Тих двох бритоголових, які нам погрожували “покласти на асфальт” не затримали. З нас міліціонери відібрали пояснення (з трьох чоловік). Жартували, що добрі що не порізали всі 4 колеса”.
  В. Гладчук планує звернутися до народних депутатів від опозиції, щоб вони підготували депутатське звернення аби міліція більш ретельніше шукала бандитів. Молодий опозиціонер у міліцейському протоколі оцінив збитки завдані кримінальними прихильниками Януковича в 560 гривень.
 • 2004.08.01 | Vadym Gladchuk

  Re: Власть подло отомстила участникам акции против Януковича в Киеве

  Тільки що (о 9.15) знову мені сусіди повідомили що у моїй машині, яка стоїть біля будинку на Пимоненко кілька колес зпущено :(
 • 2004.08.01 | vmo2

  ВДРУГЕ ЗА ДВІ ДОБИ ПОШКОДЖЕНО КОЛЕСА НА АВТОМОБІЛІ У ЯКОМУ ЗНАХО

  1 серпня 2004 року
  МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
  ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  ВДРУГЕ ЗА ДВІ ДОБИ ПОШКОДЖЕНО КОЛЕСА НА АВТОМОБІЛІ У ЯКОМУ ЗНАХОДЯТЬСЯ АГІТАЦІЙНІ ЛИСТІВКИ З ЗАКЛИКАМИ НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ЯНУКОВИЧА

  1 серпня 2004 року о 14.00 навпроти будинку №3 по вулиці Пимоненка (біля консульства США) відбудеться прес - конференція лідера ВМО "Молодь - надія України" Вадима Гладчука та інших агітаторів на тему: "Як кримінальні прихильники Януковича незаконно перешкоджають агітувати проти нього".
  Причиною прес - конференції є вже друге за дві доби пошкодження коліс у автомобілі Фольксфаген - Транспртер (держномер 74325 КН), у якому знаходяться листівки з закликами не голосувати за Януковича.
  Нагадуємо. 31 липня 2004 року близько 22.00 після заверешення освітньо-інформаційну акції "Чому не можна голосувати за Януковича" під час якої роздавалися листівки з зверненням народного депутата Григорія Омельченка та були розгорнутий плакат “Україна не зона, Янукович не президент” виявилося, що автомобіль Фольксваген-транспортер, на якому активісти приїхали, і в який знаходилися агітаційні матеріали (майже 20 000 листівок), прапори та плакати не може зрушитися з місця. У автомобілі були порізані заднє і переднє колеса з правої сторони. Припаркований автомобіль з інформаційними матеріалами знаходився на вул. Трьохсвятительській навпроти будинку №7, ближче до Владимирської гірки, де через кожні 5 метрів стояв в охороні правопорядку представник МВС. Агітатори проти Януковича після погроз бритоголових їх “покласти на асфальт” звернулися з заявою до міліції.
  1 серпня 2004 року близько 10.00 Вадимом Гладчуком та Катериною Пулечевою у автомобілі Фольсваген розташованому навпроти будинку 3 по вулиці Пимоненка, у якому знаходилася поліграфічна продукція з зверненням народного депутата Григорія Омельченка, знову були виявлені спущені передне та задне колеса.
  За словами лідера ВМО "Молодь - надія України" Вадима Гладчука, вже дві доби мають місце сплановані та координовані хуліганські дії щодо створення перешкод у агітації проти кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича.
  Стаття 58,ч.1,2 Закону України «Про вибори Президента» передбачає: «Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України. Громадяни України мають право вільно і всебічно обговорювати передвиборні програми кандидатів на пост Президента України, політичні, ділові та особисті якості кандидатів, вести агітацію за або проти кандидатів».
  Вадим Гладчук просить Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України та Голову Служби безпеки України забезпечити його особисту безпеку та конституційне право на життя.
 • 2004.08.01 | Ярослав

  А поставити часового оппозиціонери не здогадались ...[-]

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | Vadym Gladchuk

   Re: А поставити часового оппозиціонери не здогадались ...[-]

   Прохання поставити в новини. Бо вчора один з заступників начальника столичного управління міліції "пожартував", що якщо я зникну, то мене ніхто шукати не буде :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.01 | Vadym Gladchuk

    Re: А поставити часового оппозиціонери не здогадались ...[-]Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua