МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вадим Гладчук просить забезпечити його особисту безпеку

08/01/2004 | vmo2
1 серпня 2004 року
МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

ВДРУГЕ ЗА ДВІ ДОБИ ПОШКОДЖЕНО КОЛЕСА НА АВТОМОБІЛІ У ЯКОМУ ЗНАХОДЯТЬСЯ АГІТАЦІЙНІ ЛИСТІВКИ З ЗАКЛИКАМИ НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ЯНУКОВИЧА

1 серпня 2004 року о 14.00 навпроти будинку №3 по вулиці Пимоненка (біля консульства США) відбудеться прес - конференція лідера ВМО "Молодь - надія України" Вадима Гладчука та інших агітаторів на тему: "Як кримінальні прихильники Януковича незаконно перешкоджають агітувати проти нього".
Причиною прес - конференції є вже друге за дві доби пошкодження коліс у автомобілі Фольксфаген - Транспртер (держномер 74325 КН), у якому знаходяться листівки з закликами не голосувати за Януковича.
Нагадуємо. 31 липня 2004 року близько 22.00 після заверешення освітньо-інформаційну акції "Чому не можна голосувати за Януковича" під час якої роздавалися листівки з зверненням народного депутата Григорія Омельченка та були розгорнутий плакат “Україна не зона, Янукович не президент” виявилося, що автомобіль Фольксваген-транспортер, на якому активісти приїхали, і в який знаходилися агітаційні матеріали (майже 20 000 листівок), прапори та плакати не може зрушитися з місця. У автомобілі були порізані заднє і переднє колеса з правої сторони. Припаркований автомобіль з інформаційними матеріалами знаходився на вул. Трьохсвятительській навпроти будинку №7, ближче до Владимирської гірки, де через кожні 5 метрів стояв в охороні правопорядку представник МВС. Агітатори проти Януковича після погроз бритоголових їх “покласти на асфальт” звернулися з заявою до міліції.
1 серпня 2004 року близько 10.00 Вадимом Гладчуком та Катериною Пулечевою у автомобілі Фольсваген розташованому навпроти будинку 3 по вулиці Пимоненка, у якому знаходилася поліграфічна продукція з зверненням народного депутата Григорія Омельченка, знову були виявлені спущені передне та задне колеса.
За словами лідера ВМО "Молодь - надія України" Вадима Гладчука, вже дві доби мають місце сплановані та координовані хуліганські дії щодо створення перешкод у агітації проти кандидата на посаду Президента України Віктора Януковича.
Стаття 58,ч.1,2 Закону України «Про вибори Президента» передбачає: «Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України. Громадяни України мають право вільно і всебічно обговорювати передвиборні програми кандидатів на пост Президента України, політичні, ділові та особисті якості кандидатів, вести агітацію за або проти кандидатів».
Вадим Гладчук просить Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України та Голову Служби безпеки України забезпечити його особисту безпеку та конституційне право на життя.

Відповіді

 • 2004.08.01 | Сергій.

  Десь ми вже це чули...


  Ось вам шановні Михайло та Вадиме і приклади злиття комфункциклерів з криміналом... Попередження - "На асфальт !" - ми всі отримали вже давно від цієї комунобанди. А це їх звичайні дії - опозицію у тюрму, клоунів на БТеРи, а ...донів у президенти. А ви прдовжуйте далі захищати "безобідних" старців і лише пам'ятайте що саме їх голосами на кожних виборах Україну відкидують назад під кремлівські червоні зірки. Тож для кого будувало державу це кучмівство 11 років - для старців чи для молоді?

  Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!
  Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
  Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
  Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
 • 2004.08.01 | Vadym Gladchuk

  Re: Вадим Гладчук просить забезпечити його особисту безпеку

  Прохання поставити в новини.
  Бо вчора один з заступників начальника столичного управління міліції "пожартував", що якщо я зникну, то мене ніхто шукати не буде...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | WWW.ZAKON.KS.UA

   Re: Вадим Гладчук просить забезпечити його особисту безпеку

   Підтримуємо прохання Вадима. Мова фактично йде про загрозу.
   Вадиму треба написати офіційну заяву про це і зареєструвати її негайно.
 • 2004.08.01 | [s]AINT-Tsypa

  Re: Вадим Гладчук просить забезпечити його особисту безпеку

  Як пройшла прес-конференція? Все добре?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.01 | Vadym Gladchuk

   Re: Вадим Гладчук просить забезпечити його особисту безпеку

   Було кілька журналістів. 5 канал.
   Цікаво що міліція приїхали більш чим через 2 години після виклику :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.01 | [s]AINT-Tsypa

    Re: Вадим Гладчук просить забезпечити його особисту безпеку

    Міліція працює швидко лише тоді, коли треба затримати студентів :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua