МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акція протесту в Сумах - 1.08.2004 - 22.00

08/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
22.00

Щойно з Ковпаківського РВВС у м. Суми повернулися представники студентів наметового містечка. До відділку пустили лише Депутата Верховної Ради України Володимира Сергійовича Петренка та члена Комітету з законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Миколу Петровича Ляховича. Як їм стало відомо, досі перебувають під вартою 12 жителів наметового містечка, шестеро з яких утримуються у Ковпаківському РВВС (включаючи медбрата містечка Юру Татарчука), 4 - у Зарічному РВВС та 2 - у м. Краснопіллі Сумської обл.

Усім затриманим інкременують ст. 185 Адмінкодекса України (злісний опір міліції); на двох представників інституту "Республіка" Олександра Дец та Мирославу Смирнову заведено кримінальну справу за "зберігання
наркотиків". Як повідомили у відділку, у них було знайдено "7,46 г маріхуани і 2 муляжи гранат". Хоча, за свідченнями жителів наметового містечка, обшук проводився неналежним чином.

До міської прокуратури представників не впустили, а в обласній зустрів старший сержант Червоний, який відмовився відповідати на питання без керівництва.

Ми просимо всіх подзвонити Головному прокурору Малицькому за телефоном 8(0542)60-15-40.

Також подзвонив заступник омбутсмена Ніни Карпачової, повідомив про відправлення делегації від Уповноваженого зі справ людини на завтрашнє судове слухання.

Як стало відомо, зараз у начальника УМВС у Сумській області Миколи Плєханова відбувається нарада. Тому можливі нові заходи з боку "правоохоронних" органів.

Завтра о 9.00 розпочнеться судове засідання з розгляду справ за ст. 185 Адмінкодекса. На цей же час планується пікетування Обласного УМВС у Сумській області.

Група студентів, що близько 12.00 вирушили пішки до Києва зупинилися на ночівлю. Наразі у них все гаразд.

Нагадуємо, що завтра, 2 серпня, у пріміщенні інформцентру УНІАН (вул. Хрещатик, 4) відбудеться прес-конференція за участю активістів руху.

Ми триматимемо вас у курсі подій!

P.S. Прізвища людей, яких ще не відпустили:
1. Курінний Сергій
2. Мазур Ігор
3. Бурячок Олег
4. Татарчук Андрій
5. Лютий Василь
6. Дец Андрій
7. Дец Олександр
8. Приз Іван
9. Смирнова Мирослава
10. Окріменко Сергій
11. Бондаренко Андрій

Відповіді

 • 2004.08.02 | Юрий Козак

  Re: Акція протесту в Сумах - 1.08.2004 - 22.00

  Ребята и девчата! Так держать!
  Защищая свое право выбора, Вы демонстрируете людям, что "долбаная биомасса", о которой говорил некогда г-н президент, уходит в небытие.
  Уверен, Ваши усилия увенчаются успехом!
  Здоровья, удачи, победы!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.02 | KE

   ... и крепкого большевистского здоровья ...

   То ли письмо Пушкина декабристам писали, то ли изображали из себя Ленина, пишущего из Финляндии однопартийцам в тюрьму. А что именно Вы им пожелали? Какой победы? Чего именно они хотят? Уверен, Вы не знаете причин этого демарша. Как и 99% тех, кто "поддерживает". На самом деле, простой конфликт изменения образовательного процесса, такие конфликты были, есть и будут всегда. А его пытаются обратить в политический, против власти, точнее, против Кучмы и Януковича. И опять это 100 раз проклятое "ПорЯ", оно же грузинское, оно же югославское ... короче - соросовское. А целей, теперь, ребята точно не добьются. Не знаю какой из них олух или провокатор позволил унсовцам и проравцам присоединиться к процессу выяснения отношений, но теперь им сохранения своего ВУЗа не видать, как собственных ушей, дело то уже, политическое, а не административное. А до перехода в политический демарш шанс на победу у ребят был, теперь – нет.

   "Я устал от человеческой глупости и подлости" (Х\Ф Г-В.)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.06 | Михайло Свистович

    Єгоре, Ви б не писали, чого не знаєте. Зійшли б за розумного.

    KE пише:
    > И опять это 100 раз проклятое "ПорЯ", оно же грузинское, оно же югославское ... короче - соросовское.

    Не фінансує Сорос "ПОРУ!" На жаль.
 • 2004.08.02 | Весна

  Re: Акція протесту в Сумах - 1.08.2004 - 22.00

  Студенти Сум, в принципі, виграли від тієї ситуації, яка склалася з нападом міліціонерів. Як раз напередордні походу їм приділяють стільки уваги!!! Можна сказати міліціонерам тихе дякую... міліціонерам і тупій обмеженій владі, що сподівалась зупинити похід силою.
  Сумчани, очевидно, не бажали афішувати підтримку з боку УНСО. І правильно робили: тепер видно, що для громадськості саме буквосполучення видається чимось страшним і політичним. Хоча, що в тому поганого? Міліція не хоче охороняти студентів. Ба, навіть навпаки, охороняє місто від них. Тут і заплутатись можна - хто кого і від кого обороняє.
  І про політизацію боротьби: яка ж це політизація, якщо було написано безкінечне число звернень до Януковича, а допомогу надав Ющенко? І яку допомогу - юридичну. Тобто не "я за студентів", а "ось люди, що розбираються в законодавстві - треба розглянути ситуацію грамотно, хто правий, хто винуватий"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua