МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З ймовірністю у 6,5% Банкову пeрeймeнують на вул. Гонгадзe

08/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Під час зустрічі з виборцями м. Луцька кандидат на пост Президента України, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз заявив, що в разі обрання його Президентом, одним із перших його указів буде указ щодо створення умов для завершення слідства у справі вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

"Ця справа давно вже завершена і слідчій групі Генпрокуратури, і спеціальній комісії Верховної Ради України давно відомі і замовники, і виконавці, і oрганізатори цього злочину", - сказав О. Мороз.

Кандидат заявив, також, що на посту Президента України ініціюватиме перейменування вул. Банкової, де розміщена Адміністрація Президента, на вулицю Г.Гонгадзе.

Хоча в Україні дуже багато нерозкритих подібних злочинів, Олександр Мороз переконаний, що саме справа Г.Гонгадзе має бути доведена до кінця і злочинці повинні бути покарані. Це буде попередженням всім наступним можновладцям про рівність усіх перед Законом.

Нагадаємо, що згідно останніх опитувань, рeйтинг кандидата в прeзидeнти Олeксандр Мороза складає 6,5%

Відповіді

 • 2004.08.02 | 123

  6,5% - це рейтинг Мороза.А не імовірність

  Імовірність перемоги кандидата, що має рейтинг 6,5% -- набагато менша за 6,5% :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.02 | Shooter

   Помиляєтеся

   123 пише:
   > Імовірність перемоги кандидата, що має рейтинг 6,5% -- набагато менша за 6,5% :)

   Ймовірність перемоги кандидата, що має рейтинг 6,5%, є вищою за 6,5% за рахунок тих, хто не голосуватиме і голосуватиме проти всіх. ;)

   Але все одно ця ймовірність "прямує до нуля"...
 • 2004.08.02 | Киянин

  Що тут скажеш. Комуняка, він іє комуняка

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Кандидат заявив, також, що на посту Президента України ініціюватиме перейменування вул. Банкової, де розміщена Адміністрація Президента, на вулицю Г.Гонгадзе.
  >

  Узнаю брата Вову! Спершу пошта і телеграф, а потім все на фіг перейменувати і почати наново... з 1917-го. Контрактову знов на Червону, Прорізну... хай не на Свердлова, а на майора Мельниченка. А вулицю Грушевського - не на Кірова, а на вулицю Мороза... після закінчення президентського терміну.

  Карочє, горбатого могила виправить.

  Хто не знає, Банкова - це історична київська назва. В 1930-х більшовики її перейменували на Орджонікідзе. За незалежності відновлено стару назву. Видно, вєрному лєнінцу Морозу вона досі ріже вухо. Не "орджонікіДЗЕ", так хоч "ГонгаДЗЕ"... Хай бог простить, Гія такої аналогії ніяк не заслужив, але й Київ не заслужив собі нових морозів. Уже по цій одній заяві видно, що за фрукт.

  Ні, видно альтернативи Ющенку таки нема. Ніякої.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua