МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

08/02/2004 | Shooter
Цікаво тільки - як.

ЗА МІСЯЦЬ ЯНУКОВИЧ НАБРАВ 5% РЕЙТИНГУ

www.ПРАВДА.com.ua, 2.08.2004, 14:37

У рейтингу кандидатів у президенти продовжують лідирувати лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко і прем'єр-міністр країни Віктор Янукович. При цьому за місяць рейтинг Януковича виріс на 5 %, а рейтинг Ющенка практично не змінився.

Такі дані липневого опитування приводить Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

Якби вибори президента України відбулися найближчої неділі, у голосуванні взяли б участь більш 60% опитаних громадян.

Відповідно до результатів опитування, 62,9% респондентів упевнені, що брали б участь у голосуванні, 18,8% - швидше за все, 7% ще не вирішили і 11,4% не брали б участь в голосуванні.

Серед тих, хто не відмовився від участі у виборах, за Ющенка готові були проголосувати 29,9%, за Януковича - 25,2%, лідера Компартії Петра Симоненка - 8,8%, лідера Соцпартії Олександра Мороза - 6,0%, лідера Партії промисловців і підприємців Анатолія Кінаха - 2,1%.

Як відзначили в КМІС, для коректного порівняння з опитуванням у червні список кандидатів, запропонований респондентам, включав також лідера БЮТ Юлію Тимошенко, спікера Верховної Ради, лідера НАПУ Володимира Литвина, голову АП, лідера СДПУ(о) Віктора Медведчука і главу Нацбанку, лідера партії "Трудова Україна" Сергія Тігіпка.

З них тільки Тимошенко одержала трохи більш 2% голосів, решта - менше 2%, повідомили в КМІС. Ще 16% респондентів не визначилися зі своїми симпатіями, а 3,8% висловили намір голосувати проти усіх.

У порівнянні з даними червневого опитування, рейтинг Ющенка практично не змінився (28,8% у червні, зміна статистично не значима), у той же час рейтинг Януковича виріс на 4,5% (з 20,6% у червні, зміна статистично значима на 5%-ому рівні).

Аналогічно скоротилася різниця другого туру: у випадку виходу лідерів рейтингу в другий тур за Ющенка готові віддати свої голоси 39,3% респондентів, що не відмовляються від участі у виборах, а за Януковича - 36,5% (14,3% ще не визначилися, а 9,9% сказали, що проголосували б проти обох).

Рейтинг другого туру Ющенка практично не змінився за місяць (у червні було 40,1%), а рейтинг Януковича виріс на 5,1% (у червні було 31,4%).

"Контр-рейтинг" (частка респондентів, що не проголосують за кандидата ні за яких обставин) двох лідерів приблизно однаковий: 22,1% у Ющенка і 20,0% у Януковича. У порівнянні з минулим місяцем змін не відбулося.

За рівнем довіри лідирують також два основних кандидати: Ющенко - 35,8% (у червні - 33,4%) і Янукович - 30,1% (у червні - 21,2%). Рівень недовіри до цих двох політиків: Ющенко - 28,3%, Янукович - 25,8%.

При цьому 46,3% учасників думають, що наступним президентом України буде Янукович, у тому числі 18,9% не збираються за нього голосувати. 16,5% вважають, що переможе Ющенко (з них лише 2,2% не збираються за нього голосувати). У перемогу Симоненка вірять лише 1,5% учасників опитування.

Про Януковича протягом останнього тижня читали або бачили (чули) через ЗМІ 65% респондентів, про Ющенка - 51%. За цим показником від них істотно відстають Симоненко - 24% і Мороз - 23%.

Як відзначили в КМІС, питання про те, як висвітлювалися кандидати - позитивно чи негативно - не ставилося.

У нинішньому конфлікті між владою й опозицією 33,6% схильні підтримувати владу, 39,4% - опозицію. За місяць підтримка влади виросла на 8,4%, а підтримка опозиції збереглася на колишньому рівні. У червні відповідні цифри складали 25,2% і 40,0%.

Опитування проводилося з 19 по 27 липня 2004 року у всіх областях України й у Криму. Опитано 2002 респонденти, похибка даних менше 2,4%, повідомляє Інтерфакс-Україна

Як відомо у березні керівник Центру ефективної політики Михайло Погребинський з посиланням на дослідження КМІС повідомив про скорочення розриву між Ющенком і Януковичем до 3%.
Два питання: яким чином могла вирости підтримка влади на 8,5% за місяць??? За рахунок чого - подорожання бензину?

Друге питання: "чий" КМІС?

Відповіді

 • 2004.08.02 | S@nya

  Брeхня. А ось рeйтинги від "Cоціс"

  Брeхня. А ось рeйтинги від "Cоціс":

  http://www.zerkalo-nedeli.com/img/st_img/rus/big/47306_f_1.jpg
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.02 | Shooter

   А коли це було зроблено?

   Лінк на статтю дасте?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.02 | S@nya

    З 22 по 28 червня

    Тільки я помилився. Цe рeйтинг цeнтру Разумкова (Останнє ДТ). Cоціс був в пeрeдостанньому

    http://www.zn.kiev.ua/ie/show/505/47306/
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.02 | S@nya

     Думаю, вони помилились. Нe чeрвня, а липня.

     Думаю, вони помилились. Нe чeрвня, а липня.

     Бо включeні лишe рeальні кандидати.
    • 2004.08.02 | Elena

     Re: З 22 по 28 червня

     C 22 по 28 ИЮЛЯ. В тексте опечатка, т.к. идет сравнение с ранее приведенными данными по ИЮНЮ. А в отпечатанном тираже июнь был заменен на май (т.е. опечатку заметили, но исправили неверно).
 • 2004.08.02 | Elena

  Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

  КМІС сотрудничает с АПУ.
 • 2004.08.02 | рол

  Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

  Ну вот и дождались:(. Происходит то, что и должно происходить. Навязчивая реклама Януковича на ТВ, передачи в стиле программы "Время" советского периода. "Жить становится лучше, жить становится веселей. Энергичный, солидный, свой в доску Янукович решает наши с вами проблемы ежедневно, ежечасно. Ежеминутно растет народная поддержка нашего премьер-министра, миллион подписей за двое суток, и это еще не предел!" И все в таком же духе. Одна бабка посмотрит и другим расскажет. За кого еще можно голосовать, кроме Януковича? За Ющенка??? За этого националиста, бандеровца, американскую шестерку???
  Вы что, всерьез думаете, что народу нужна нормальная власть? Этой темной затурканой толпе нужна стабильность, уверенность в завтрашнем дне, твердая рука. Низкий интеллект позволяет открывать свой мозг для внешних влияний. Рейтинг Януковича будет расти и расти, если штабу Ющенка не дойдет, что происходит что-то не то.
  Сколько уже на эту тему говорилось, а воз и ныне там. Все, на что хватает ума штабу Ющенка, это выпускать низкопробные газеты, делать неумные "Обращения к офицерам". Никаких попыток делать политическую рекламу. О чем можно говорить, если даже Симоненко выступает на украинском радио по 20 минут на правах политрекламы. За июль месяц я уже успел послать на 3 буквы с десяток сборщиков подписей за Януковича, а Ющенко до сих пор раскачивается. Работа Мороза, набравшего в 2002 у нас в 5 раз меньше Ющенка голосов, видна всем: листовки, плакаты, агитаторы, работа с людьми, имеющими авторитет в данном городе, населенном пункте. Где это все? В мае говорили, что настоящая работа начнется со стартом предвыборной компании, сейчас уже на словах все переносится куда-то на сентябрь, после летних отпусков. В то время как Янукович без особых усилий набирает рейтинг.
  В итоге с такой динамикой событий президентом станет уголовник.
  Так дальше нельзя!!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.08.02 | Vadym Gladchuk

  Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

  Це брехня від Пагребинського.
  "УП" писала що він ще з 2001 року справно рейтинги фальсифікує. У кінці вересня Янукович за рейтингами пережене Ющенко :) , бо так вирішили на Банковій
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.02 | Coom

   Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

   Тим більше, що десь у травні вони вже нарахували різницю між Ю. і Я., здається, в 3%.
   Це дійсно свідома брехня Погребінського, спрямована на деморалізацію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.03 | Shooter

    Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

    Coom пише:
    > Тим більше, що десь у травні вони вже нарахували різницю між Ю. і Я., здається, в 3%.
    > Це дійсно свідома брехня Погребінського, спрямована на деморалізацію.

    Не так на деморалізацію, як на махлювання в другому турі.
 • 2004.08.03 | Dworkin

  Я бы подождал рейтингов СОЦИСа и других групп...

  А то уж больно часто на КМИС ссылается пан Погребинский. Подозрительно ;)

  Я думаю для "мукачевского сценария" очень выгодно, чтобы перед выборами одни опросы давали 50% против 40% в пользу Ющенко, а другие - те же цифры, но уже в пользу Януковича.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.03 | Адвокат ...

   Абсолютно вірно! ( - )

  • 2004.08.03 | Vadym Gladchuk

   Re: Я бы подождал рейтингов СОЦИСа и других групп...

   Так УП писала що Пагребинский на своему компютері пише і їм рейтинги :)
   Це видно у файлі у форматі майкрософт ворлд :)
   Так що соціологи продалися давно та оптом :)
 • 2004.08.03 | dnipro

  Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

  Очередной сюрприз от штаба Януковича: премьер-министр не знает флага своей страны  Сегодня с утра в Черкассах по всему городу снимают с лайтбоксов предвыборную рекламу кандидата в президенты Януковича. И это отнюдь не происки злобных конкурентов...  А всего лишь исправление собственных ошибок штабом Януковича. В понедельник утром рекламные фирмы Черкасс разместили по всему городу
 • 2004.08.03 | dnipro

  Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

  Очередной сюрприз от штаба Януковича: премьер-министр не знает флага своей страны  Сегодня с утра в Черкассах по всему городу снимают с лайтбоксов предвыборную рекламу кандидата в президенты Януковича. И это отнюдь не происки злобных конкурентов...  А всего лишь исправление собственных ошибок штабом Януковича. В понедельник утром рекламные фирмы Черкасс разместили по всему городу на десятках лайт-боксов портрет улыбающегося премьер-министра. Провисеть им суждено было только три знойных денька...

  Тем временем Янукович все больше и больше открывается украинскому избирателю: он не только не знает, как пишется его должность, не только допускает ошибки в поздравлениях, но и не помнит (или не знает), как выглядит государственный флаг Украины.  Юмор "Обозревателя":

  Политический анекдот, популярный сейчас в Черкассах:

  - А почему флаг за Януковичем повесили вверх ногами?

  - Да нет, флаг висит нормально, это Януковича на съемках подвесили так, как Кучма когда-то советовал подвесить судью.

  (Из пленок майора Мельниченко. Кучма - Януковичу: "Крутил, крутил ваш суд какой-то и вернул дело назад и сказал: это нужно рассматривать не как распространение…, а как оскорбление президента. Это же подонки твои судьи. Я должен ехать к ним и давать показания! Поэтому возьми этого судью, бл%дь, за яйца подвесь, пусть повисит одну ночь". )
  Справка "Обозревателя": Государственный флаг Украины имеет два цвета - голубой и желтый. Принят в 1918 г., вновь принят 21. 01. 1992. - горизонтальный биколор (вверху - голубая полоса, внизу - желтая). Такой же флаг был принят независимой Украиной в январе 1918 г. Голубой цвет означает небо, а жёлтый - пшеницу - основную сельскохозяйственную культуру Украины.

  http://obozrevatel.com.ua/?r=news&id=144650
 • 2004.08.03 | Константин (г.Донецк)

  Re: За місяць Янукович набрав 5% рейтингу (/)

  Уважаемые украинцы, патриоты Украины!!!
  Власть несмотря на то, что большая часть ее плана по фальсификации стало известна, продалжает реализацию задумки ничтожества - Медведчука. Сегодня я увидел очередное подтверждение, Читайте статью на Украинской правде - "ЗА МІСЯЦЬ ЯНУКОВИЧ НАБРАВ 5% РЕЙТИНГУ" прочтите сначала нижеприведенный план а потом статью, обратите внимание когда стало известно про подлый план это 08.07.2004 .
  Люди уголовник набрал 5% за месяц?!!! Это противоречит всем законам статистики и политологии. Это абсалютная ложь. Это абсалютный подлог. Тем самым власть подтверждает, что будет стараться реализвать этот план до конца.

  Прочтите и передайте в штабы опозиционных кандидатов.

  Щойно завершилася прес-конференція народного депутата України, заступника партії “Батьківщина” Олександра Турчинова. Прес-служба партії пропонує вашій увазі матеріали прес-конференції.

  08.07.2004 12:59

  Як стало відомо з достовірних джерел, наближених до адміністрації президента України і силових структур, розроблено принципово новий і вкрай цинічний сценарій фальсифікації президентських виборів 2004 року в Україні.
  Мозковим центром і розробником стратегії такої фальсифікації є спеціальна група адміністрації президента Кучми, що працює під особистим керівництвом Віктора Медведчука. Цій групі підпорядковані спеціальні оперативні підрозділи МВС, СБУ та ГПУ.

  Персонально В. Медведчуком формуються оперативні адміністративні штаби в усіх регіонах з опорним групами, закріпленими за кожною виборчою дільницею. Через облдержадміністрації здійснюється адміністративно-фінансова підтримка спецоперацій (добір фігурантів справ, підкуп, залякування, або звільнення місцевих чиновників та силовиків, що не бажають брати участі в операції).
  Пропрезидентські аналітики і спеціалісти з вивчення громадської думки прийшли до висновку, що методи фальсифікації місцевих виборів в Україні, які проводилися раніше, будуть недостатньо ефективними восени 2004 року.

  Навіть така традиційна пряма фальсифікація, як вкидання пачок бюлетенів за кандидата від влади або ж псування бюлетенів його опонентів не означає, що відбудеться другий тур президентських виборів. Причому, не обов”язково за участю кандидата, на якого зробить ставку сьогоднішнє оточення Леоніда Кучми.
  Аналіз ситуації показав, що за час, який залишився до початку виборів, неможливе створення хоча б якогось позитивного іміджу для представника влади і сприятливого ставлення до нього цільової аудиторії. Чим більше про покращання цього іміджу говорять офіційні мас-медіа, тим більше зменшується довіра виборців до подібної інформації.

  Тому було прийняте рішення, що пропагандистська, агітаційна кампанія відіграватиме другорядну роль і слугуватиме тільки прикриттям для проведення тотальної фальсифікації результатів президентських виборів.
  Нижче ми наводимо основні напрямки змови, які, за отриманою нами інформацією, планує здійснити влада у рамках президентської кампанії-2004.

  В рамках тотальної фальсифікації здійснюватимуться:

  1. Висування, за сприяння влади, кількох “технічних” кандидатів з метою отримання якомога більшої кількості членів у складі виборчих комісій всіх рівнів та встановлення повного контролю за підрахунком голосів у масштабах всієї країни.

  2. Ретельний добір членів дільничих та окружних виборчих комісій, готових до проведення тотальної фальсифікації виборів.

  3. За декілька днів до голосування на більшості виборчих дільниць (виняток може скласти лише частина дільниць, розташованих у великих містах Західної України) будуть виготовлені і підписані дублікати протоколів виборчих комісій із зазначенням потрібних владі результатів. Підписи членів комісій від опозиції (як правило –один-два підписи на дільницю) професійно підроблять. На кожному фальсифікаті стоятиме справжній штамп. Необхідна кількість виготовлених фальсифікатів знаходитиметься під охороною особливо довірених співробітників СБУ, і буде легалізована відразу після голосування.

  4. В день голосування підконтрольні члени комісій (більшість її складу) відмовляться підписувати (завіряти) копії протоколів для спостерігачів від опозиції. До ЦВК відправлять фіктивні протоколи, а оригінали знищать дорогою між виборчою дільницею та окружними комісіями. З цією метою керівникам обласних державних адміністрацій поставлено завдання: на всіх виборчих дільницях довести якісне співвідношення представників від влади та опозиції у пропорції не менше 4:1.

  5. Керівникам обласних державних адміністрацій поставлено завдання до 1 вересня 2004 року подати в адміністрацію президента детальну інформацію про потенційних членів виборчих комісій від опозиційних кандидатів та запропонувати реальні методи підкупу або тиску на них та членів їхніх родин.

  6. Для всіх дільниць, де планують проводити фальсифікацію, виготовлять інший комплект виборчих бюлетенів з відмітками, що відповідають даним фіктивних протоколів. Після закінчення підрахунку голосів і закриття дільниць представниками силових структур, що відповідають за збереження матеріалів виборів, буде проведена підміна всього пакету бюлетенів і необхідної документації.

  7. ЦВК, більшість членів якої підпорядковані АП, терміново, на підставі фальшивих протоколів оголосить результати на користь кандидата від влади.

  8. Скарги представників опозиції не прийматимуться і розглядатися не будуть. Матеріальна база для серйозного оскарження результатів буде недостатньою.

  9. Верховний Суд і місцеві суди, повністю підпорядковані владі, підтвердять легітимність рішень ЦВК і правильність сфабрикованих результатів.

  10. Більшість членів виборчих комісій, яким буде категорично заборонено, всупереч законодавству, підписувати копії протоколів результатів голосування, всіляко підкреслюватимуть, що за їх власним свідченням, ніяких порушень підрахунку голосів не було, і протоколи, подані до ЦВК – справжні. Перерахування підмінених бюлетенів це також підтвердить.

  11. Паралельно, спеціальним підрозділам міліції і СБУ доручено здійснити серію масштабних провокацій, щоб різко дестабілізувати ситуацію в країні і на цьому фоні полегшити проведення фальсифікації результатів виборів. Ці акції повинні відбутися в Криму за участю кримських татар, в Західній і Східній Україні за участю начебто проросійських активістів і фіктивних націоналістів. Сигналом до цього послужать анонімні погроми і підпали партійних організацій лівої і правої орієнтацій.

  У сфері громадської думки планується:

  1. Фальсифікація поточних досліджень громадської думки стосовно кандидата від влади і його конкурентів. Офіційні ЗМІ об”єднаються в інформаційний холдинг, який “роз’яснить” громадянам України, Заходу і Росії, що точка зору середнього виборця невпинно зсувається в бік симпатій стабільного, надійного, респектабельного, і, відповідно, провладного кандидата.

  2. Тенденційне висвітлення діяльності “свого” кандидата і негативне висвітлення діяльності конкурента. Масове розповсюдження сфабрикованого компромату на політичного опонента.

  3. Розробка і проведення активних провокаційних заходів на зустрічах з виборцями у конкурентів.

  4. Організація дискредитації опонентів начебто від імені його прихильників або колишніх однодумців.

  5. Забезпечення інформаційної монополії шляхом нейтралізації будь-якими методами опозиційних ЗМІ (йдеться про повну зачистку інформаційного простору напередодні виборів. Для вирішення цього завдання формуються спеціальні судові групи (зокрема, у Києві – Печерський та Шевченківський суди), а також у регіонах (Крим, Донецьк, Луганськ, Харків, Київська область). Серед кандидатів на знищення значаться: 5-й телевізійний канал, газети “Україна молода”, “Вечірні вісті”, а також інтернет-видання “Українська правда”, “Главред”, “Обком”).

  6. Організація підконтрольного владі дослідження на виході з виборчих дільниць (exit-pools), результати якого мають відповідати сфальсифікованим даним з виборчих дільниць.

  7. Нейтралізація суб”єктів і механізмів фінансування виборчої кампанії кандидата від опозиції.

  8. Шантаж, залякування підкуп виборців.
  Плани влади щодо тотальної фальсифікації президентських виборів в Україні, оприлюднені сьогодні, очевидно не є повними і остаточно затвердженими. Однак, навіть фрагменти цього плану промовисто свідчать про серйозність намірів влади та її готовність йти на будь-які порушення законів та чинної Конституції, елементарних прав та свобод людини, ключових принципів демократичного волевиявлення з метою зберегти контроль над країною.

  Наведені вище дані свідчать про те, що влада втратила сподівання на перемогу у відкритій, чесній боротьбі і розраховує тільки на авантюри, злочини та провокації.
 • 2004.08.03 | Shooter

  А ось і "пояснення" відвертої брехні

  Устами Тігіпка

  "головними чинниками... передвиборчої програми Віктора Януковича ...[є] розвиток демократії та підвищення добробуту".

  :D :hot: :D

  P.S. Чи буде цей КМІС екзіт-пол проводити, хто знає?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.03 | Константин (г.Донецк)

   Думаю будет и не только он.

   Думаю будет и не только он.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.03 | Shooter

    Re

    Константин (г.Донецк) пише:
    > Думаю будет и не только он.

    Є "4 кита". Центр Разумкова, СОЦІС, Демократичні ініціативи та КМІС. Достатньо банально купити одного - і буде "заворушка". Достатньо купити двох - і Янукович "переможе".
 • 2004.08.03 | Priorat of Calufornia

  рейтинг Каліфорнійської міжнародної академії наук

  Shooter пише:
  > ЗА МІСЯЦЬ ЯНУКОВИЧ НАБРАВ 5% РЕЙТИНГУ
  > www.ПРАВДА.com.ua, 2.08.2004, 14:37
  > У рейтингу кандидатів у президенти продовжують лідирувати лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко і прем'єр-міністр країни Віктор Янукович. При цьому за місяць рейтинг Януковича виріс на 5 %, а рейтинг Ющенка практично не змінився.
  >
  > Такі дані липневого опитування приводить Київський міжнародний інститут соціології (КМІС).

  ЗА МІСЯЦЬ ЯНУКОВИЧ НАБРАВ 25% РЕЙТИНГУ
  http://www.akademia.com/

  У рейтингу кандидатів у президенти продовжують лідирувати
  Академік Каліфорнійської міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтва Віктор Янукович.

  При цьому за місяць рейтинг Януковича (Академіка Каліфорнійської міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтва) виріс на 25% і досягнув 105%.

  Такі дані липневого опитування приводить Каліфорнійськa міжнароднa академія наук, освіти, індустрії та мистецтва ("Кманоітм").
 • 2004.08.03 | Shooter

  І трішки офтопіку

  В КМІСі (з їх допомогою) робилися і дипломна робота "Соціологічне дослідження на тему "Проблематика щастя у поглядах українців"

  :)
 • 2004.08.03 | Горицвіт

  Відмежуватися від нечесних

  Від результатів опитувань до і після голосування залежить, визнають чи ні можливі фальсифікації народ і західні партнери. Тому треба чітко встановити список фірм, які вважаються чесними. Всіх інших, хто буде вдавати з себе соціологів, – вважати шарлатанами.

  Має бути: набір критеріїв; процедура перевірки; результати перевірки донесені до всіх зацікавлених.

  Для цього мають бути спільні зусилля професіоналів-соціологів (в т.ч. зарубіжних) і громадськості. Я впевнений, що в їхньому середовищі такі речі (хто є ху) добре відомі. Залишилося переконати їх оформити своє знання і оприлюднити. Можливо, варто провести спільне опитування чи щось таке (якусь експеризу).

  Одним словом, я не знаю конкретних механізмів, але мета така, щоб: (1)відбулося ЩОСЬ, що відсіє чесні опитувальні фірми від нечесних, (2) щоб це щось було досить очевидним, (3) до кінця вересня донести результати до всіх зацікавлених: до українських громадян і до західних урядів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.03 | Shooter

   Є одна ідея

   Горицвіт пише:
   >
   > Одним словом, я не знаю конкретних механізмів, але мета така, щоб: (1)відбулося ЩОСЬ, що відсіє чесні опитувальні фірми від нечесних, (2) щоб це щось було досить очевидним, (3) до кінця вересня донести результати до всіх зацікавлених: до українських громадян і до західних урядів.

   Проведення спільного екзіт-полу. Так було, доречі, на виборах-1999 - але тоді бандюковлада не потребувала махлювати...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.04 | Горицвіт

    Re: Є одна ідея

    Shooter пише:
    > Проведення спільного екзіт-полу. Так було, доречі, на виборах-1999 - але тоді бандюковлада не потребувала махлювати...


    Напевно, так і буде. А як з опитуваннями до голосування?

    Взагалі, ці плани вже треба публікувати: тут сила саме в відкритості. На відміну від планів опозиції по контролю (протоколи, їх отримання, передача, зберігання, ...), які, напевно, не будуть афішуватися.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua