МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Генпрокурор програв у суді

08/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
30 липня 2004 року Апеляційний суд Донецької області задовольнив апеляційну скаргу донецьких підприємців, які вимагають, щоби належна Генпрокурору України Г.Васильєву компанія „Свята Діва Марія” повернула їм 600 тисяч доларів США.

Як вже неодноразово повідомлялося в пресі, у 1997 році прокуратура Донецької області, яку тоді очолював Г.Васильєв, розпочала в Донецьку будівництво ринку впритул до домової церкви Г.Васильєва Покрова Пресвятої Богородиці. Безпосередньо за хід будівництва відповідав помічник обласного прокурора Рафаель Кузьмін (нині – старший помічник Генерального прокурора України). Будівництво та експлуатація ринку були доручені фірмі „Компанія „Свята Діва Марія”, фактичними співвласниками якої є Г.Васильєв та Р.Кузьмін.

Для забезпечення фінансування будівництва ринку Р.Кузьмін разом з колишнім першим заступником начальника Управління СБУ по Донецькій області Віктором Чуріловим залучили як співзасновників ринку 8 донецьких підприємців, що внесли в статутний фонд „Святої Діви Марії” 600 тисяч доларів США. При цьому ані Г.Васильєв, ані Р.Кузьмін, ані В.Чурілов не дали на будівництво жодної копійки. Після введення ринку в експлуатацію Р.Кузьмін направив на ринок особисту охорону Г.Васильєва. Директор ринку був побитий і пограбований, а підприємці, що дали гроші на будівництво – викинуті з ринку. Після цього прокуратура вилучила в райвиконкомі статутні документи Компанії „Свята Діва Марія” та поклала нові, відповідно до яких власниками ринку стали наближені до Г.Васильєва особи.

Узнавши про підробку документів, обмануті підприємці у вересні 2004 року звернулися до суду з позовом до „Святої Діви Марії”. У відповідь не це прокуратура затримала та кинула до в”язниці Михайла Халаджі, чия дружина також вносила гроші на будівництва прокурорського ринку, і який в інтерв”ю ЗМІ розповів про кримінальний бізнес Г.Васильєва. Що ж стосується позову підприємців, то суддя Калінінського райсуду Донецька Т.Арабей відмовилася його задовольнити на тій підставі, що начебто позивачі пропустили строк позовної давності.

Апеляційний суд Донецької області 30 липня 2004 року визнав рішення судді Арабей незаконним і скасував його. Позов направлено до суду першої інстанції для розгляду по суті.

Відповіді

 • 2004.08.03 | Читатель

  Re: Генпрокурор програв у суді

  На мой взгляд ГАВу и РИКу проще признать свои ошибки относительно компании "Святая Дева Мария", нежели упираться и доказывать, что черное - это белое. Ведь всем понятно, что жалкие потуги юриста газеты "Донецкие Новости" Натальи Гуминской, обелить своих патронов, погрязших в коррукции, делают их посмешищем. Покайтесь ГАВРИКи...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.04 | Дончанин

   Re: Генпрокурор програв у суді

   Позор!!!
 • 2004.08.04 | Боржч

  Володимир Бойко: "В краю непуганых прокуроров"

  Розслідування журналіста Володимира Бойко щодо вказаної теми можна читати тут:

  http://www.cripo.com.ua/?sect_id=2&aid=1609
  http://www.cripo.com.ua/?sect_id=2&aid=1622
  http://www.cripo.com.ua/?sect_id=2&aid=1624
 • 2004.08.04 | Анатолій

  Не така вона й свята, ця "діва" Марія... (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.05 | Дончанин

   Re: Не така вона й свята, ця "діва" Марія... (-)

   Думать о святости подкрышной ГАВу и РИКу компании по меньшей мере наивно. Создавалась она ворами для отмывания средств полученных в виде помощи на строительсво храма. Паразиты на благотворительности Носатов и Борлов быстро сошлись с небрезгливым РИКом и начался дерибан по полной программе. А когда ГАВ понял с кем он связался, а ведь ему неоднократно передавали через РИКа руководители города и района, что его копаньоны Носатовы и Борлов воры и хамы, было уже поздно. Все эта история с компанией безбожников в деталях, как мне сказали, с интервью с работниками донецкой прокуратуры и судов готовится к публикации. Так что Гуминская без работы, а ГАВРИКи без позора не останутся.
  • 2004.08.06 | Юрист.

   Re: Не така вона й свята, ця "діва" Марія... (-)

   Она не святая - это просто прикрытие для паразитов от благотворительности для бизнес-партнеров генпрокурора и Кузьмина.
 • 2004.08.05 | Дончанин

  Re: Генпрокурор програв у суді

  Это один из гоблинов ГАВРИКов способный, как и его патроны на любую подлость, но к счастью дебил и этим хорош. http://maidan.org.ua/n/foto/1082536863 фото з залу суду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua