МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Тишківці діє "трійка"

08/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В Тишківці на Кіровоградщині минулої суботи серед біла дня троє членій дільничної виборчої комісії... заарештували на вулиці села під час розповсюдження агітматеріалів двох агітаторів "Трудової України".
Під погрозою застосування фізичної сили вони були погружені в автомобіль та доставлені до виборчої комісії, що розмішається в приміщенні сільської ради. Там арештантів допитали та без суду і слідства визнали листівки-звернення кандидата в депутати від "Трудової України" "незаконним компроматом проти іншого кандидата голови райдержадміістрації та есдека", звеліли міліціонерам, що підвернулися під руку виконати своє політичне замовлення та доставити агітаторів до райвідділі МВС у Новомиргород. Після кількох годин встановлення осіб агітаторів та вилучеення агінматеріалів молодих людей відпустили (але не з того місця звідки привезли).
І це діється вобласті де головвою ОДА голова обласної парторганізації "Трудової України"
Політзагадка: скільки ще пропрацює на своїй посаді есдек, що чхає на сого патрона, який сидить в губернаторському кріслі ? Чи є край нахабству есдеків ?

Відповіді

 • 2004.08.02 | Сергій

  Тишківська "трійка" - спогади за комуналку.комуналка

  Михайло, всі ці трудові, сдекі, селянські, кпу та регіони - все це
  політичний ремікс. Все це уламки залишені нам у спадщину комунобандитською ідеологією... І тусуються там тіж червоні директорики, інструкторики та інший номеклатурний червоний баронат з своїми нащадками. Статути цих партійок майже нічим не відрізняються від статуту колишньої КПРС. І скубуться зараз ці обранці лише за частку корита - корита влади, поблизу якого звикли знаходитися завжди. За заповітом своїх старих партогеноссе...

  Ось така звичайна комунальна драма - подібна для всій України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.06 | Михайло Свистович

   До чого тут Михайло? Я це вперше побачив щойно (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua