МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Інтерв"ю Гордієвського про СДПУ(О)

08/03/2004 | Микола
Тобто про КГБ в Україні. Я вже тут одного разу про цю проблему згадував пів-року тому. Але тоді мій допис був швиденько знищений адміном.
Інтерв"ю британського радіо з Олегом Гордієвським лише зайвий раз підтвердило те, що політичне життя (і не лише воно) в Україні під контрлем КГБ (назвіть його - ФСБ, якщо хочете).
КГБ в Україні має багато "дахів". Один із них - адмінстрація президента, очолювана Медведчуком. Факт, що Медведчук - саме та людина, котрій довірено Путіним реалізацію багатоходових комбінацій, розроблених у Кремлі, жодних сумнівів не викликає. Медведчук у КГБ - з юних років, а саме з того часу, коли його прийняли на юрфак КДУ (сина ув"язненого за співпрацю з німецькими окупантами!). Він добре відробляв своїм босам (згадайте суд над Стусом). Йому зараз довітрено набагато більшу місію - відповідати про стан справ в Україні перед своїми босами на Луб"янці.
СДПУ(О) - політичний дах КГБ, оскільки ця "партія" складається із сексотів КГБ (вони ніколи не бувають колишніми, бо контора їх ніколи не лишає). Методи діяльності цієї партії наскрізь відрізняються від усіх інших - шантаж, провокації, брехня.
Так що, слідкуйте за "соціал-демократами" Медведчука-Суркіса і будете бачити,як працює КГБ в Україні.

Відповіді

 • 2004.08.04 | Ефремович

  Таж історія наймовірніше трапилась і з Янук-м.

  Бо тільки КДБ міг відтягнути з гівна до хмар.
  Чи є інша думка?
  Скільки вже світ може терпіти нескінченні витівки КДБ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.04 | Максим

   Як славно все розрішилося

   Тепер ми все зрозуміли. От воно значить що... КГБ

   Ну тепер взагалі можна сісти й нічого не робити. Бо як ти попреш проти КГБ? КГБ он і Союз розвалило, щоб гроші партії краще пристроїти на заході, і Кравчука нам підсуноло, і Кучму, і Медведчука і цього, як його, - та Януковича ж.

   Ще з малолєтства плекали і от як він їм пригодився. Бач як хитро все повернули. Ну те, що Ющенко може був стукачом ми безперечно припустити нге можемо. Як і Пинзеник і вся та братія.

   --------------
   Я от що хчу спитати - вас коли-небудь конкретно КГБ викликало?...
   Мене от у 1988 хотіли завербувати, але м'ягко так: зустріч у парку біля фонтану на лавочці, розмови такі делікатні з безобідним на вигляд старим євреєм, який тут в молодості - це я вже потім взнав - в НКВД служив, а тоді у 80-х інтуристом керував.
   Я пам'ятаю розчарування. Думав перед стрєлкою, що от зараз треба буде вистояти, чи ще там щось, а воно якось легко так все - сказав чоловіку, що думаєш насправді і він відшився. Ніякої тобі романтіки чи героїзму :)

   Потім я багато різних кагебістів бачив. Мій висновок - більшість з них фуфло. Понти одні. І організація їхня - колос на глиняних ногах. Не вигадуйте собі дурних химер.

   ----------------
   А от уявити, що багато хто з нинішнього оточення Ющенка стукав у радянські часи, я особисто можу легко. Та й сам ваш любимчик мені здається, якби його викликали тоді, то він би добряче ... перелякався. Скажемо так


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua