МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Важливо: студентам із Сум загрожує небезпека

08/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сумських студентів, що йдуть маршем на Київ, переслідує ментівська машина – темно-зелені "жигулі", держномер ВМ 01-42 МІ. Близько пів-години тому студентів відвідали з "пасторським візитом" представник управління освіти Сумської області та заступник начальника Сумського облоно. Ці добродії переконували студентів, що об"єднання вузів – це не просто добре, а навіть прекрасно, та пропонували припинити "займатись дурницями" та повертати назад на Суми.

сьогодні відбулося ганебне засідання Сумської облради, на якому було прийняте рішення "так" - об"єднанню вузів. Текст цього рішення емісари (о) від освіти обіцяли підвезти студентам завтра.

Тим часом, наметове містечко в Сумах вже майже згорнуте, завтра зранку його мешканці мають намір приєднатись до тих 31 студента, що вже на марші, та разом увійти в Недригайлівку.

За інформацією джерела, які зі зрозумілих причин побажало залишитись невідомим, Янукович особисто дзвонив начальнику Сумського обласного управління МВС Плеханову та погрожував, що якщо студентів випустять за межі Сумської області, всім, в тому числі і губернатору Сум Щербаню, настане п...ць, тобто зняття з посади з занесенням у щелепу та печінку.

Скидається на те, що студентам загрожує реальна небезпека. Чекайте наступних повідомлень.

Студентам необхідна допомога: тут можна знайти реквізити

Відповіді

 • 2004.08.03 | Дончанин

  Re: Важливо: студентам із Сум загрожує небезпека

  Это не Щербаню,а Ябуковичу настанет п...ц,после выборов,хотя и Щербань
  заслужил.Интересно,а вышеуказанное слово наш премьер тоже с ошибками пишет?А вообще к охране студентов хорошо бы привлечь народных депутатов.Дончанин.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.04 | Житель Сум

   Re: Важливо: студентам із Сум загрожує небезпека

   Ребята, почитайте форум www.sumy-bespredel.info. Я еще две недели назад писал, как только пеший ход выйдет из Сум, Щербаню будет писец норковый.

   Я, оказывается, провидец! А раз так, то оглашаю персону, которая будет Президентом Украины - это будет человек по имени ВИКТОР, а первая буква его фамилии НЕ ПОСЛЕДНЯЯ буква в алфавите.

   А если серьезно в отношении студентов в Недригайлове, то у меня очень плохие предчувствия :(( Щербань щас в агонии ... будет давить ... не исключаю, то что студентов опять заметут в ментуру дня на три :(( Не дай Бог - хуже что нибудь придумают его подручные.
 • 2004.08.03 | Максим’як

  Re: Головна небезпека - це занесення вірусних інфекціфй.

  Тому подалі тримати від продуктів і посуду випадкових людей.

  Оскільки юридичних підстав для затримання групи не має, то режим буде пробувати якось масово госпіталізувати учасників походу, а потім не так легко вирватися із лікарень, особливо інфекційних.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua