МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суми: Наметове містечко згорнули

08/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Наметове містечко в Сумах згорнуте, всі його мешканці приєдналися до пішого походу. З завтрішнього дня, 4 серпня, на місці містечка буде діяти денний інформцентр, де буде розміщено останню інформацію про місцеперебування студентів, будуть висіти карти, роздаватись листівки, можна буде заповнити анкету прихильника акції.

Сумських студентів, що йдуть маршем на Київ, переслідує ментівська машина – темно-зелені "жигулі", держномер ВМ 01-42 МІ. Близько 9-ї години вечора до студентів, які знаходяться в 1-2 км. від Недригайліва, завітали з візитом мілліціонери (на чолі з головою міліції району). Були переписані документи у всіх учасників. Не виключено, що вже сьогодні вночі учасників походу спробують пов"язати Близько 19.00 студентів відвідали з "пасторським візитом" представник управління освіти Сумської області та заступник начальника Сумського облоно. Ці добродії переконували студентів, що об"єднання вузів – це не просто добре, а навіть прекрасно, та пропонували припинити "займатись дурницями" та повертати назад на Суми.Як із класики: “Вернись! Я всё прощу!”

Надійшла інформація про Мирославу та Олександра, затриманих представників кампанії “Пора”, що отримали командирування в Суми від інституту “Республіка”. Вони досі знаходяться у відділку в смт Краснопілля. Завтра, 4 серпня о 7.00 завершується строк у 3 доби, протягом яких без висунення звинувачень їх мають право тримати в міліції. За словами представників МВС, все залежить від результатів судової експертизи речовини, ніби-то знайденої у речах затриманих. Якщо це наркотики – буде відкрито кримінальну справу. Якщо це інша речовина або вага маріхуани менша за передбачену наших друзів відпустять.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua