МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Editorial: вам все одно прийдеться відповідати, "товариші" з МВС

08/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
За відверту та нахабну брехню. За виконання незаконних наказів керівництва. За те що перетворилися на поліцаїв-окупантів, що ведуть війну проти власного народу.


"МВС України вважає, що акція сумських студентів була “заздалегідь спланована відомими політичними силами і передбачала обов'язкове залучення до таких заходів екстремістськи налаштованих осіб. Саме вони підбурили групу студентів на чергову авантюру – піший похід до Києва”.

Ваша робота - не вважати, а захищати правопорядок від бандитів, яких наймає, наприклад, СДПУ(0) - наприклад в Мукачево. Вам платять гроші, які у вигляді податків віддають громадяни цієї країни.


У департаменті (по зв"язкам з громадськістю МВС) зазначають, що упродовж кількох останніх днів зусиллями представників окремих політичних сил громадськості “вперто нав'язується думка про неправомірність дій працівників органів внутрішніх справ щодо невеликої групи сумських студентів, які розбили наметове містечко в одному з парків обласного центру, протестуючи проти створення Сумського національного університету”.

(Мало)шановні, вже давно нікому не потрібно нав"язувати думку про неправомірність дій міліції. Вже давно всі знають, що міліція почасти виступає як найбільше організоване (незаконне) озброєне формування. Давно всі знають і про масоване застосування міліцією тортурів (для покращення "розкриваємості"), і про те що працівники МВС причетні до знищення ( фізичного) політичних опонентів правлячого нині режиму - згадаємо хоча б справу Гонгадзе.

Тому насправді не потрібно нікого переконувати у протиправних діях мілліції проти сумських студентів, які абсолютно легітимно намагаються захистити свої права - всі й так розуміють, що мілліція діяла незаконно.

Департамент зв'язків з громадськістю МВС України заявляє, що такі твердження не відповідають дійсності, навпаки, “впродовж усього періоду проведення студентської акції працівники органів внутрішніх справ діяли в межах визначених законодавством повноважень та функцій і зробили усе необхідне, аби забезпечити громадський порядок в місці розташування наметового містечка, безпеку учасників цих заходів”.

Тренуйте фантазію, пишіть щось більш правдоподібне. Хто, як не перевдягнені в цивільне менти, закидав наметове містечко отруйними речовинами? Чи може без ваших зусиль "забезпечити громадський порядок" студентів травили б бойовими отруйними газами іпрітом та заріном?


“Це ж стосується дій міліції в ніч з 31 липня на 1 серпня, коли до Сумського міськуправління внутрішніх справ надійшло повідомлення, що в парку імені Шевченка на території наметового містечка з'явилися особи в камуфляжному одязі. З метою перевірки можливої причетності невідомих до незаконних військових формувань, а також встановлення їх осіб міліцією на законних підставах, з дотриманням процесуальних норм було здійснено відповідну перевірку. У результаті було вилучено ніж, дві гранати, схожі на бойові (як згодом з'ясувалося – муляжі), три пакети з речовиною, схожою на наркотики, а також декілька цигарок з цією речовиною. Експертизою було встановлено, що вилучений ніж є холодною зброєю, а в трьох пакетах та цигарках знаходиться наркотична речовина „канабіс”. За даним фактом слідчим відділом Зарічного відділення міліції порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, придбання наркотичних засобів)”, заявляє \Департамент зв'язків з громадськістю МВС України.

До нас давно доходили дані, що частина міліціонерів, крім алкоголю, любить вживати ще й наркотики. До того ж, ми не віримо, що сумська міліція вдалася до такого банального та широковживаного способу як підкидання наркоти тим, кого хочеться "з дотриманням процесуальних норм" закрити у клітці відділка. Ні, такого не може бути. Ми переконані на всі 100 відсотків , що всі наркотики, зброя (чи її муляжі) а також інші незаконні речовини та предмети повипадали з кишень мілліції та "беркуту" під час спроби знести наметове містечко, і є приватною власністю "правоохоронців". Тому відкривайте кримінальні справи проти самих себе, "товариші" мілліціонери.

Відповіді

 • 2004.08.04 | Житель Сум

  Re: Editorial: вам все одно прийдеться відповідати, "товариші" з МВС

  Спустя месяц протеста в родном городе студенты пошли на Киев пешком. РЕВОЛЮЦИЯ НА ТРАВЕ перешла в свою финальную стадию, верней перейдет, если они доберутся до столицы. Смогут ли? Смогут. Эти борцы.

  Хотя ястребы объединения делают все возможное законными и незаконными средствами, что бы процесс совокупления ВУЗов невозможно было повернуть вспять. К ним присоединилась и сумская милиция. Правда топорно как-то подвязалась. Как можно было не заметить в сквере Шевченко ящики с автоматами Калашникова, склады боеприпасов и даже артиллерийскую установку залпового огня «Град» я до сих пор не пойму? Наркотики и муляжи гранат – что в арсенале милиции настоящих гранат не нашлось? Не профессионалы, одним словом. А мы им еще зарплату платим. Но это тема отдельного повествования.

  Студенты таки пошли. Киев не Сумы, там замолчать акцию невозможно, вернее проигнорировать ее нельзя. Тем более, если в Европу собрались. В 1990 студенческая революция на граните отставила премьера страны. Кого отставит революция на траве в 2004? Я не думаю, что только и.о. ректора.

  !!
 • 2004.08.04 | Чучхе

  Гм. Міліцейська заява вражає конкретикою)))

  ось її трохи адаптований зміст

  В місті схожому на Суми у камуфльованих людей, схожих на студентів, людьми, схожими на міліціонерів схоже було знайдено дві схожі на бойові гранати та речовину, схожу на наркотики
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.04 | Правник

   "В місці, схожому на місто, схоже на Суми..."(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua