МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медведчук скасував брифінг Зінченка в "Інтерфаксі"

08/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Медведчук скасував брифінг Зінченка в "Інтерфаксі". Тепер взявся за "Ехо Москви"

Адміністрація президента України через адміністрацію президента Росії домоглася скасування прес-конференції керівника виборчої кампанії Ющенка Олександра Зінченка в Москві.

Про це "Українській правді" повідомив голова парламентського комітету зі свободи слова Микола Томенко.

За його словами, Зінченко у середу відбув до Москви, де він планує провести ряд зустрічей та заходів.

Одним з таких заходів мала стати прес-конференція Зінченка в "Інтерфаксі", яку було заплановано провести в Москві о 13.00. Однак прес-конференцію скасували з формулюванням "з технічних причин".

На думку Томенка, показово, що інформація про це з’явилася спочатку в Києві. "Інтерфакс-Україна" поширило таку інформацію ще 3 серпня о 20.30. В Москві ж про це стало відомо лише сьогодні вранці.

"Скасування прес-конференції Олександра Зінченка в Москві – це спроба медіа-команди Медведчука-Суркіса надалі дезінформувати Путіна і росіян щодо особи Ющенка", - сказав Томенко.

Скасування прес-конференції в "Інтерфаксі", за словами Томенка, "не є критичним, оскільки зараз шукається інша площадка для прес-конференції".

Водночас, за словами депутата, зараз адміністрація Кучми намагається через адміністрацію Путіна завадити проведенню ефіру Зінченка на радіо "Ехо Москви".

"Українська влада боїться, що в Росії почують об’єктивну інформацію про ситуацію в Україні", - зазначив Томенко.

За його словами, "Банкова не розуміє, що подібне "українське втручання" має зворотній ефект – підігріває інтерес до лідера президентської гонки Віктора Ющенка і сприяє розвінчуванню міфів про нього".

"Українська Правда"

Відповіді

 • 2004.08.04 | Дончанин

  Re: Медведчук скасував брифінг Зінченка в "Інтерфаксі"

  Интересно,что еще Медведчук-Кучма продадут задаром России за подобные
  услуги?И никакая это не дезинформация Путина.Он, что представление о процессах в Украине из масс-медиа получает?Это дезинформация россиян,
  среди которых очень много выходцев из Украины и ограничение информации
  для наших граждан,которые находятся в России (Заробітчани и т.д.)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".