МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суми: влада розкидає по місту листівки шизофренічного змісту

08/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Вздовж траси розклеєні, а в місті Суми їх можна знайти чи не в кожній поштовій скриньці, листівки такого змісту(орфографію та пунктуацію збережено):

"До, так званих, студентів, мешканців наметового містечка!
Вас 30 чоловік, а ви говорити від імені 40 тисяч студентів. Вас 8 викладачів, а ви висловлюєтесь за 5 тисяч своїх колег.
ВИ СТАЛИ ЗРАДНИКАМИ!
Ви позвали на нашу партизанську землю тих, хто в роки війни катував наших дідів, вбивав дітей, знущався над жінками! Під червоно-чорними прапорами вони прийшли сьогодні на нашу землю встановлювати свої порядки, а вас залякують зброєю і задобрюють маріхуаною.
УНА-УНСО, ОУН-УПА, що далі – СС, Гестапо?
ДАЛІ НЕ БУДЕ!
Ми знову об’єднаємось і колами та прутами будемо гнати цю гестапівську гидоту аж за межі бандерівського Львова!
ГЕТЬ З НАШОЇ ЗЕМЛІ ВОРОГІВ І ЗРАДНИКІВ!

Молодіжна організація “Слов’янський союз” Видавництво “Дім-L”. Відповідальний А.Новік. Тираж 3000 прим. "

Вірогідно, 10 чоловік, які є членами громадянської кампанії "Пора!", інституту "Республіка" та УНСО, яких на останні дві доби затягли за грати і є ті насильники-вбивці. Замість того, щоб убезпечити місто від розпалювання міжнаціональної ворожнечі, міліція, своєю сьогоднішньою заявою підтвердила наміри стояти на боці провокаторів.

До наступного виходу розсилки ми плануємо знайти представників молодіжної організації "СС" або виявити, чи існує вона взагалі.


Надійшла інформація, що з натовпу пікету в Недригайлові розповсюджували наліпки "Чистої України". Студенти заявляють, що це - провокація. Вони не підтримують жодну політичну партію, рух чи громадську організацію. І не будуть розповсюджувати її символіку. Не виключено, що це зроблено навмисне з метою дискредитувати саму кампанію "Чиста Україна" та рух студентського опору. Чекаємо на підтвердження цієї інформації з боку кампанії "Чиста Україна".

Відповіді

 • 2004.08.04 | S.D.

  Срочно

  Срочно через типографию искать этот "Славянский союз" и подавать заявление в прокуратуру. Ст. 161 УК.
 • 2004.08.04 | Чучхе

  Цікаво порівняти з листівками фашистів на адресу УПА

  зразок 1

  НІМЕЦЬКА ЛИСТІВКА ПРОТИ БАНДЕРИ Й УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ
  (Червень 1943 р.)
  УКРАЇНЦІ В ЛІСАХ!
  Тут говорить Німецький Райх в імені Європи та її великої і старої культури! (...)
  Недавно серед ночі розкинули червоні волоцюги відозву шефа штабу советської армії маршала Василевського, де в імені масового вбивці з Вінниці і Катині, червоного товариша Сталіна, урочисто признано українського вожаку бандитів Бандеру старшим большевиком совєтської України, якщо він далі із своїми бандитами з лісів та багон боротиметься проти Європи.
  Бажаємо Бандері та його компанії в лісах і багнах Волині тільки щастя! У відповідному часі він і його саботажники будуть в днях перемоги Європи покарані спільно з комуністичними бандитами.
  Великий Німецький Райх і спільно з ним Європа, яка воює, така горда на свою прадавню культуру, не дозволять себе довший час непокоїти кільком негідникам.
  Маршал червоних Василевський у своїй відозві висловився ясно й виразно, що має бути навіть для найдурніших із вас зрозуміло, що Азія виступила до бою, щоб знищити Європу. Це значить: степ, некультурність, варварство середньої Азії виступили до бою, щоб знищити квітучі сади, церкви, собори та тисячолітні пам'ятники •старої культурної Європи, (...)
  Величезна війна Великого Доброго і Святого проти варварства і чортівства большевизму та союзних із ним жидівських народів у цілому світі вимагає жертв. Ба, навіть дуже великих жертв!
  ...У добі, такій великій щодо завдань і жертв, політика Бандери і його компанії - це явне божевілля. (...)
  Тому вертайся з лісу і болота! Твої дотеперішні вчинки будуть тобі прощені, якщо ти з доданою нижче перепусткою і з твоєю зброєю зголосишся в німецькій поліційній установі.
  Фон дем БАХ. СС - Обергруппенфюрер і Генерал Поліції.


  Зразок 2

  НІМЕЦЬКА ЛИСТІВКА ПРОТИ ОУН І ПАРТИЗАНІВ-НАЦІОНАЛІСТІВ
  (Червень 1943 р.)
  Слухай, український народе? Москва дає накази ОУН!
  З тайних наказів і вказівок, що попали нам в руки, видно, що кремлівські жиди стоять у зв'язку з ОУН. яка нібито воює проти большевизму.
  В проводі ОУН сидять агенти Москви, що отримують і виконують накази кровожадного Сталіна й його жидівських опричників. В їх тайних наказах, що скоро будуть опубліковані, ОУН означується як національне замаскована большевицька боєва частина. Вона має завдання підбурювати український народ проти німецького правління й творити хаос в запіллі.
  ОУН є знаряддям жидівського большевизму. Нам є відомі також сховища і централі тих ворохобних елементів ОУН. Ми знаємо провідників тих банд, вони на утриманні Москви. Український народе!
  Чи хочеш, щоб Тебе згубили ці большевики і національне замасковані заговірники? Чи хочеш ти бути гарматним м'ясом Твого власного ворога?
  Чи хочеш Ти спричинити знищення Твого народу на Волині?
  Жидо-большевизм, що бачить свій кінець, пробує ще раз відсунути свою загибель Твоєю великою поміччю і Твоєю кров'ю.
  Чи Ти хочеш бути заплечником? Чи хочеш, щоб Твої жінки, діти, Твоя молодь і старці стали жертвою озвірілих людей?
  Згадай страждання і муки, які Твій народ мусів терпіти понад 20 літ. . Згадай помордованих батьків і синів?
  Пригадай, міліони громадян і громадянок, вивезених, в сибірські степи! . '
  ..Згадай зганьблених і помордованих священиків! Згадай знищені церковні маєтки і культурні цінності! Відречись від своїх ворогів! ОУН не може ніколи заступити національні інтереси українського народу.
  ОУН і большевизм - це одно, тому мусять вони бути знищені!
  Німецьке управління.

  джерело http://www.unitest.com/uahist/upa/vol1/0064.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.05 | palan

   Re: Цікаво порівняти з листівками фашистів на адресу УПА

   Дуже вдячний Вам за урок майже живої історії-щиросердечне Вам спасибі.
 • 2004.08.04 | Житель Сум

  Re: Суми: влада розкидає по місту листівки шизофренічного змісту

  Это листовка от ГЕННАДИЯ ПАНКА, заместителя Щербаня по внутренней политике. Больше такую чушь придумать некому.

  РЕБЯТА, ЭТО ПОЛНЫЙ ПИСЕЦ НОРКОВЫЙ !!! ЭТО РАЗЖИГАНИЕ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКОЙ ВРАЖДЫ - ЗА ЭТО СУДИТЬ НАДО !!!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.04 | Сова

   Та ще й приймає рішення шизофренічного змісту

   http://dancor.sumy.ua/news.php?p=2583
   сумские новости
   Облсовет поддержал действия милиции против студентов
   03.08.2004

   На внеочередной сессии прошедшей 3 августа было принято решение «О фактах нарушения общественного порядка в областном центре». Губернатор зачитал данные о встречах студентов и политиков, которые похожи на доклад спецслужб.

   В нем облсовет высказался за создание СНУ, поддержал действия милиции против студентов, осудил «попытки деструктивных политических сил, заезжих эмиссаров, в частности УНА-УНСО использовать сумских студентов в своих узкопартийных интересах». Облсовет попросил Сумской горсовет рассмотреть данный вопрос, кроме того, правоохранительным органам поручено принять меры по наведению общественного порядка в городе, в том числе прекратить существование палаточного городка в сквере Шевченко. Также облсовет призвал студентов, родителей и преподавателей стать «на путь разума».

   Перед обсуждением вопроса депутатам и приглашенным был показан фильм телерадиокомпании «Видикон» в котором тенденциозно, с нарушением журналисткой этики освещались события 1-2 августа в Сумах. Голос за кадром принадлежал одному из руководителей «Видикона» Александру Данильченко. В фильме утверждалось, что акция протеста перестала быть студенческой, всем руководят представители оппозиционных партий, а задержанные в палаточном городке были ранее судимы.

   После просмотра фильма слово взял начальник областного УВД Николай Плеханов. Он сообщил, что в ночь 1 августа жители палаточного городка были просто «приглашены в милицию». Начальник областного управления СБУ Анатолий Чумак заявил, что источники финансирования акций протеста находятся в иностранных донорских организациях. В частности он сообщил, что в этом году Вестминстерский фонд за демократию провел в Сумах семинар по проведению уличных акций протеста, направленных на дискредитацию властей. Председатель областного управления Пенсионного фонда Лилия Машкина заявила, что причина событий - обида преподавателей отдельных вузов. Заместитель губернатора Сергей Крестенков заявил, что ряд партий и общественный организаций Сумщины потребовали «не допустить использования детей в политических целях». Начальник областного управления образования Владимир Чирва заявил, что дух протеста идет от СумГУ и назвал самой большой проблемой страны - низкий культурный уровень. Также В.Чирва заявил, что власти проявили терпения больше, чем нужно. И.о. ректора СНУ Александр Царенко назвал одной из причин протестов финансовые махинации в СумГУ. Кроме того, а А.Царенко заявил, что студенты не являются членами трудового коллектива, а потому не могут определять как их учить.

   Единогласное осуждение студентов было нарушено лишь во время выступления представителя СПУ Натальи Расторгуевой, которая обратила внимание, что в зале нет ни одного представителя протестующих, которые могли донести до депутатов свою точку зрения. Затем слово взял мэр Сум Владимир Омельченко посетовавший, что протестующие затоптали 1200 квадратных метров газона, которые теперь придется не просто перекапывать, а «снимать землю на целый метр», что может привести к повреждению корневой системы деревьев. В.Омельченко взял на себя ответственность за то, что «не прекратил бардак 29 июня». Кроме того, сумской мэр сообщил, что сейчас готовится решение, согласно которому с организаторов массовых акций будет требоваться уплата страхового взноса для покрытия возможного ущерба.

   Завершал обсуждение решения губернатор Владимир Щербань, который заявил, что настало время для решительных мер. По его данным, некоторые из задержанных в палаточном городке участвовали в чеченских событиях. Также губернатор обвинил США и другие страны в том, что они раздают гранты СМИ и общественным организациям, а те их отрабатывают.

   -Если совесть у изданий, которые получают гранты и отрабатывают их, - заявил В.Щербань.

   Далее губернатор зачитал ряд сообщений о встречах участников студенческого сопротивления, лидеров оппозиции, руководителей частных СМИ. В этих сообщениях указывалось, о чем говорили встречавшиеся, к каким договоренностям пришли. В.Щербань не пояснил откуда у него эта информация и насколько она достоверна. По стилю это походила на доклад спецслужб о слежке.

   После выступления губернатора, облсовет большинством голосов принял предложенное решение.
  • 2004.08.05 | palan

   Re: Суми: влада розкидає по місту листівки шизофренічного змісту

   а ви повний ІДІОТ-вам вже ніхто і нічим не допоможе.
 • 2004.08.04 | Dworkin

  О! Похоже Гельман-Корч. тоже подключаются! :)

  Больше никто такого маразма не придумал бы.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.04 | Адвокат ...

   Ну что Ви так, батєнька!

   Таких "митців" в Україні,-- хоч за свій кошт експортуй!


   Однак, мо' Ви й праві.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua