МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадська організація УНА-УНСО ще раз офіційно заявляє

08/04/2004 | Інформцентр
В ніч з 3 на 4 серпня місто Суми було засмічене листівками провокаційного характеру наступного змісту:

"До, так званих, студентів,мешканців наметового містечка!Вас 30 чоловік, а ви говорити від імені 40 тисяч студентів.Вас 8 викладачів, а ви висловлюєтесь за 5 тисяч своїх колег.ВИ СТАЛИ ЗРАДНИКАМИ!Ви позвали на нашу партизанську землю тих, хто в роки війни катував наших дідів, вбивав наших дітей,знущався над жінками!Під червоно-чорними прапорами вони прийшли сьогодні на нашу землю встановлювати свої порядки, а вас залякують зброєю і задобрюють маріхуаноюУНА-УНСО, ОУН-УПА, що далі – СС, Гестапо?ДАЛІ НЕ БУДЕ!Ми знову об’єднаємось і колами та прутами будемо гнати цю гестапівську гидоту аж за межі бандерівського Львова!ГЕТЬ З НАШОЇ ЗЕМЛІ ВОРОГІВ І ЗРАДНИКІВ!Молодіжна організація“Слов’янський союз”Видавництво “Дім-L”. Відповідальний А.Новік. Тираж 3000 прим."

Громадська організація УНА-УНСО ще раз офіційно заявляє, що не направляла в місто Суми членів своєї організації. Єдиним повноправним представником інтересів в Сумах є Микола Ляхович, який був скерований 1 серпня як помічник народного депутата України Андрія Шкіля до Сум аби посприяти якнайшвидшому звільненню затриманих правоохоронцями учасників акції в ніч з 31 липня на 1 серпня.
В подальшому перебування Ляховича в студентському середовищі буде нести правозахисну функцію, як помічника депутата (на прохання батьків протестуючих студентів), та його особисту солідарність, як студента Університету ім.Драгоманова.
Наголошуємо, що УНА-УНСО відстоює позицію не втручання у внутрішні справи студентського середовища ніякими політичними силами. Ми допускаємо лише зовнішню підтримку в разі, якщо влада чинитиме провокації проти учасників студентського руху спротиву.
Розцінюємо вищенаведену заяву нікому невідомого “Слов’янського союзу” як намагання влади посіяти міжідеологічну ворожнечу серед населення України.
Закликаємо студентів єднатися навколо наболілих проблем і не зважаючи ні на які перепони та провокації досягти своєї мети. Законність на вашому боці, тому влада вдається до таких брутальних випадів.
Від проводу УНА-УНСО, Микола Ляхович


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua