МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Найбільш відвертим поки є Л. Кравчук

08/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Найбільш відвертим поки є Л. Кравчук, якщо стисло то його заяви звучать так: "Ср..ти ми хотіли на закони, на чесні вибори, і взагалі на всі ті видумки які нам заважають залишитись при владі"


Лідер парламентської фракції СДПУ(о), перший Леонід Кравчук не бачить порушення закону про вибори у використанні прем'єр-міністром України, кандидатом у Президенти України
Віктором Януковичем службового транспорту для проведення своєї передвиборчої кампанії.


Водночас, згідно з пунктом 15 статті 64 Закону України „Про
вибори Президента України”, “кандидатам на пост Президента України, які займають посади, у тому числі за сумісництвом, в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях, військових частинах
(формуваннях), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов'язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб (у робочий час), службовий транспорт, зв'язок, устаткування, приміщення, інші об'єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації”.

Ще одна цікава фраза: Кравчук вважає будь-які угоди про чесні вибори блюзнірством та не радить Януковичу нічого підписувати.

матеріали УНІАН

Відповіді

 • 2004.08.05 | Shooter

  Заслуговує також на увагу ще один пасаж цього...

  ...щирого бандюкокомуняки "планетарного масштабу" [(с) доні ще одного "планетарного"..тьху..]

  З УП:

  Відповідаючи на запитання, чи мав би шанси на перемогу у 1994 році Кучма, якщо б Кравчук вів тоді свою виборчу кампанію методами Януковича, екс-президент відповів:

  "Аби я був у ‘94-му нинішнім Кравчуком, то я переміг би".

  Але тоді, на думку Кравчука, вибори проходили "під впливом КПРС" у тому сенсі, що союзна Компартія у перебудовчий час давала вказівки не втручатися в перебіг виборчої кампанії.

  "А коли ми стали незалежні, демократія набула інших нюансів", - сказав Кравчук, пояснивши, що немає "Москви" нагорі, яка контролювала і якої боялися.

  Нинішню ситуацію на виборах президента Кравчук прокоментував так: "Всі кандидати дуже хочуть перемогти, а вже хто як зуміє пройти по лезу закону й беззаконня, то це вже залежить від мудрості кандидата і його команди".
  Дійсно, в 1994 була хоч якась подоба демократії. Сьогодні ж кодло постсовіьких бандюків, яке рветься до влади на заміну кодлу совіцьких комуняк, срати хотіло на демократію і на законність.

  І стара курва Кравчук це вельми добре розуміє. Проте прикормили гаврика. А як кожен "розумний" бровко - хіба ж буде на годуїбальника дзявкати?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.05 | Українець, громадянин України

   Re: Заслуговує також на увагу ще один пасаж цього...

   Shooter пише:
   > ...щирого бандюкокомуняки "планетарного масштабу" [(с) доні ще одного "планетарного"..тьху..]
   >
   > З УП:
   >
   > Відповідаючи на запитання, чи мав би шанси на перемогу у 1994 році Кучма, якщо б Кравчук вів тоді свою виборчу кампанію методами Януковича, екс-президент відповів:
   >
   > "Аби я був у ‘94-му нинішнім Кравчуком, то я переміг би".

   А про перші вибори, коли він переміг, Кравчук (вчора, на 5-му каналі, здається) сказав: "Я переміг, бо тоді не потрібно було такого адміністративного тиску..."

   Як Вам таке откровіння об'єднаного соціал-демократа Кравчука?!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.05 | Navigator

    В слові "об'єднаного" замініть літеру "д" на "б" і оримаєте хара

    ктеристтику як самого Кравчука, що спочатку "об"є..." своїх московських хазяїв, а потім - свій народ, так і партії "об"є..." взагалі як політичного явління. В дужках - стремління їхніх душок - будь що - "об"є..." !!!!!

    Re: об'єднаного соціал-демократа Кравчука
  • 2004.08.05 | Історик

   Re: Заслуговує також на увагу ще один пасаж цього...

   А ще згадайте, що він виговорював після своєї поразки від Кучми, у 1995-му: "Україна зараз ближча до 1937, ніж до демократії" (див.: "Унверсум", 1995, №5-6). І це - порівняно спокійний рік (Конституційна Угода і т.п.)Цікаво, що змінилось? :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua