МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

92% виборців Ющенка готові на вуличні протести.

08/05/2004 | Максим’як
Ось реалізм. Це є відповідь Шутеру та іншим панам, які мнуть чуби у роздумах, а скільки треба людей для протестів і чи варто протестувати 31 жовтня та 1 листопада. Звичайно, якщо ЦВК визнає перемогу Ющенка у першому турі, то протествувати не буде жодної потреби.

----------------
84% українців готові до активного протесту у разі фальсифікації результатів виборів
05-08-04 15:16 // версія для друку“Переважна бiльшiсть українцiв, опитаних Центром Разумкова, пiдтримують своє право на вуличнi протести в разi фальсифiкацiї результатiв виборiв”, - повідомляє Інтерфакс-Україна.На запитання про те, "чи мають право громадяни вийти на вулицi з акцiями протесту в разi фальсифiкацiї результатiв виборiв?", ствердно вiдповiли 84% респондентiв. Лише 6% дали на це запитання негативну вiдповiдь i 10% - не визначилися.Частка тих, хто визнає право громадян на активний протест проти фальсифiкацiї виборiв, висока в усiх регiонах - вiд 82% у центрi до 89% - у захiдних областях.Високий рiвень пiдтримки права на вуличнi акцiї протесту серед прихильникiв усiх основних кандидатiв у президенти. Так, серед респондентiв, якi в першому турi виборiв мають намiр голосувати за Вiктора Ющенка, таке право визнають 92%, серед прихильникiв Олександра Мороза - 88%, Петра Симоненка i Вiктора Януковича - по 83%.При цьому частка громадян, що визнають право на протест у разi фальсифiкацiї виборiв, зростає з пiдвищенням їх освiтнього рiвня - вiд 72% серед людей з неповною середньою або початковою освiтою до 90% - з вищою освiтою.Трохи нижче пiдтримка можливих протестних акцiй серед людей похилого вiку (80%), тодi як серед молодi до 35 рокiв їх 87%.

Соцдослiдження проводилося соцiологiчною службою Центра Разумкова з 22 по 28 липня 2004 року по всiй Українi. Були опитанi понад 2 тис. респондентiв старше 18 рокiв у 122 населених пунктах за вибiркою, що репрезентує доросле населення країни за основними соцiально-демографiчними показниками. Теоретична похибка вибiрки (без урахування дизайн-ефекту) - 2,3%.


Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенка

Відповіді

 • 2004.08.05 | Максим’як

  Re: Це опитування є індикатором перемоги антирежимних сил.

  Спочатку частина суспільства вагалася у тому, чи вибори пройдуть чесно і значний відсоток не вірив у чесність виборів, але ніхто їх не питав, чи готові вони відстояти правдивий результат виборів. І ось ми маємо високий рівень готовності суспільства захищати демократичні вибори, який мабуть перевищує такий у Сербії та Грузії.

  Дійсно в Україні буде український варіант.
 • 2004.08.05 | DevRand

  мені здалося, що цей відсоток підтримує *право*

  на протест.

  Відсоток тих, хто готовий *реалізувати* своє право - вочевидь є меньшим. Цікаво визначити саме його.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.05 | виборець

   Re: мені здалося, що цей відсоток підтримує *право*

   А відсоток тих, хто справді вийде, буде значно нижчим... Наведена цифра не може відбивати справжнє становище.
  • 2004.08.05 | Тестер

   Re: Максим"як для чого дублювати і засмічувати форум

   Там уже така інформація розміщена раніше. Це перше.
   І друге. Перебільшуєш цифри, тобто трошки прибріхуєш.


   На що тобі і звернули увагу.
 • 2004.08.05 | Shooter

  Читайте Девранда.

  Між "підтримувати право на протест" та "участю в протесті" - суттєва різниця.

  З іншого боку, на моє переконання, у випадку відвертих маніпуляцій з боку бандюків тисяч 200-300 в Києві зібрати бути не так вже й особливо складно.

  Так в чому суть Вашого "отлупа Шутеру"? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.05 | Максим’як

   Re: Девранд судить про український народ з погляду єврея, а не .

   Девранд судить про український народ з погляду єврея (його сіоністичні переконання мені відомі, як йому мої націоналістичні), а не українця. У євреїв розвинутий інстиктивний страх проти масових протестів українців - їм вони з нічим хорошим не асоціюються, тому вони завжди себе переконують і переконують кожного українця, що він не здатен на протест. По правді історія свідчить інакше.

   Про безхребетність українця (до речі сильно нав"язувалася Ющенку, як лідеру національносвідомої частини супільства) сказано багато і тут на форумі. Цю думку мені неодноразово приходилося зустрічати, власне на ній побудована вся політтехнологія режиму, звучить вона приблизно так: "Український народ має психологію селянина" і сказано це було не то Гельманом, не то Павловським не то ще котримсь із оточення Медведчука.

   Для Вас Шутер, як якскравому прикладу селянської психології :), можу сказати, що сельнська психологія не передбачає системного протесту, але вона передбачає протест вибуховий, бунт. Опитування якраз вказує на іскру і готовність до вибуху.

   Якщо правильніше, то український народ має мало спільного із селянською психологією, але у деякій мірі можна провести паралелі чи знайти спільні точки, оскільки українець в Україні відноситься до Тільця і має узагальнено багато від нього рис, у тому числі і потяг до Матінки-Землі (землеробства і все що з цим пов"язане). Саме десь у на березі Чорного моря (приблизно Херсонська область) Зевс у вигляді Тільця викрадав Європу іт.д. - є дуже багато доказів, які пов"язують українця із тільцевим менталітетом.

   Можна ставити запитання різноманітно, можна вірити або не вірити, але для мене вже є давно очевидно, що демократія в Україну після виборів прийде обов"язково. Більше того, я на 100% переконаний що вона буде відстояна у відкритому протистоянні з режимом.

   Це не є закликом сидіти склавши руки і чекати результату, як це тут подають, а те, що кожен повинен зайняти конкретну позицію, знаючи наперед розвиток події і своє конкретне місце у моделі, а не чіплятися за різні "але" типу "вибори будуть сфальсифіковані", "Ющенко не переможе у першому турі", "народ не здатен на протест", "народ не повалить режиму".

   Саме опитування дає відповіді на багато запитань і головне завдання лідерів так зробити, так оргнізувати, поставити такі заклики, щоб той 92% вийшов на вулицю і відстоював своє право. Наприклад, вже вчора читав тут хибні ц.у. віж Жовніренка, який закликав сумських студентів розбитися на групи по 2-3 чоловіки і втікати десь.

   Саме у масі є головна сила, бо вони тоді мають зовсім специфічну психологію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.05 | Shooter

    Так-так, кругом - одні жиди.

    Девранд - жид, Уколов - жид.

    Один я - "селянин!" :hot:
    Хоча би швидше себе відніс до жидів. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.05 | Тестер

     Re: Та ти шо, стрілок, там одні арійці, ще з трипілля (-)

    • 2004.08.05 | Максим’як

     Re: Про суть цих виборів для українського народу.

     Ну, якщо Ви відмовляєтеся від серйозності, то будете далі у сумнівах.

     Головний мій ляйтмотив Ви би мали розуміти (хоч він, схоже не тільки Вам "нєдоганяємий") є простий:

     ВИБОРИ В УКРАЇНІ Є ПРАВОВИМ (ЮРИДИЧНИМ, ЗАКОННИМ)ПРИКРИТТЯМ ДЛЯ ПОВАЛЕННЯ РЕЖИМУ БУДЬ-ЯКИМИ ЗАСОБАМИ І БУДЬ-ЯКОЮ ЦІНОЮ.

     Радив би Вам із цієї позиції виходити і все буде простіше і зрозуміліше. Звичайно, я змушений це говорити вголос, хоча такі речі для свідомого чи усвідомленого є автоматично зрозумілі і не мають потреби озвучуватися.

     ---------
     Для прикладу, колись дискутував із паном Кузьом і сказав, що у нього психологія американця, але нікому не прийшло у голову сказати "американці, кругом американці". Це свідчить пане Шутер, що Ви таке у полоні стереотипів та забобонів.

     Але головне питання, якому Ви навіть не наважились прикласти зусилля - це здатність українського народу на протест і у якій формі можливий такий протест.

     Я вже цю тему давно досліджую. І переконаний, що населення східної частини України схильне до бунту, тобто раптового і слабо-контрольованого вибуху. Цей вибух відбувається НЕПРОГНОЗОВАНО, він нагадує у механіці механізм утворення лавиноподібних тріщин. Але це інша тема, принаймі, хоч мій ляйтмотив Вам зрозумілий?
    • 2004.08.06 | Бабай

     Точно так. Одні.

     Офіційно заявляю, що вся адмінгрупа Майдану незалежно від націонльності батьків, національної самоідентифікації, релігійних та політичних переконань є сіоніствующими жидами. Ми збираємося по суботах в підвалах синагогі Бродського і харчуємося виключно кров'ю христіянських незайманих дівчат. Вхід по особистій рекомендації Медведчука-Рабіновіча-Суркіса (одночасно).
   • 2004.08.06 | Thinker

    Я пашол капать чєрвєй, раз капнул, а там єврєй (-)

  • 2004.08.05 | Максим’як

   Re: Глюк (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.06 | Бабай

    Дуже приємно - Бабай.

    Мене завжди цікавило, ви справді вірите в те, що ви пишете? Чи це в вас полемічний прийом?

    Ви справді вірите в те, що єврей девранд (на цьому місці всі друзі просто писяють кипятком) є сіноістом (ще гарячіше писяють) і боїться масових протестів українців (так боїться, що сам їх протягом років і організовує)? Чи це пишеться з таємною метою для програмування публіки на перемогу Ющенка?
 • 2004.08.06 | Thinker

  Я з Вас тащусь

  Re: 92% виборців Ющенка готові на вуличні протести.

  Максим’як пише:
  > 84% українців готові до активного протесту у разі фальсифікації результатів виборів

  > На запитання про те, "чи мають право громадяни вийти на вулицi з акцiями протесту в разi фальсифiкацiї результатiв виборiв?", ствердно вiдповiли 84% респондентiв.


  Це ж треба! Не розуміти, що
  1) вважати, що громадяни мають право на вуличні протести,
  і
  2) бути готовим прийняти участь у вуличних протестах
  - це дві зовсім різні речі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua