МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Особливості підписної кампанії на Донбасі

08/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Недавно в пресі з’явилась інформація, що з 5 мільйонів підписів на підтримку Януковича майже 2 зібрано у Донецькій області. Як вважає заступник начальника штабу кандидата Владислав Лук’янов – це ще не всі підписи, які зібрані у шахтарському регіоні. Але як збираються ці підписи на Донбасі?

Сьогодні читач з Донецька розказав нам про це детальніше. Його матір працює в одній з держструктур. Так от їх змусили збирати підписи за Януковича. Ну змусили, так змусили. Це не ново, що держчиновників заставляють працювати на кандидата від влади. Ми ж живемо в недемократичній країні, так що, це в порядку обов”язкового.

Але цікавіше інше. Технологія. Збірник підписів приходить в квартиру і заявляє: "давайте паспорт і ставте підпис". Якщо не відчинили, перевіряють хто живе у квартирі. Якщо відмовилися підписати, встановлюють особу і вважай людина залишилася без роботи, без розмов. Саме смішніше те, що
зборщикам рекомендують взагалі мовчати, що це за підписи.
Тобто не підпишіться за Януковича, а взагалі „паспорт і підпис”. Вони цим так вже достали, що навіть ті хто підтримував Януковича, зараз не можуть не згадувати його ім.”я без матюків.

Одночасно з кнутом використовують і пряники. Скрізь повідкривали пункти, на які ти можеш прийти і розказати про певні проблеми, які вони вирішують. Тобто не власні проблеми, а наприклад жильців якогось дому, чи вулиці, тощо.

Отже, респондент розповідає про те що страшно, люди бояться репресій, правда через це клянуть Януковича.

Відповіді

 • 2004.08.05 | Руслан

  Осторожно! Охраняется собаками !(с рациями)

  Все боятся реакции этих психованных псов!
 • 2004.08.05 | Витек

  Re: Особливості підписної кампанії на Донбасі

  А вот еще пример:

  В Донецке "подписчиков" в один дом не пустила милиция - там, оказывается, проживает сам городской голова Лукьянченко!
  Вот такие чудеса происходят в нашем городе во время избирательной кампании. То ли еще будет.

  Это пример из публикации в "Обозревателе":
  "Сказ о том, как губернатор Донетчины подпись за Януковича ставил..."
  http://www.obozrevatel.com.ua/?r=news&id=145771
  Загляните - не пожалеете.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".