МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Незнання бандюками 3-го закону Ньютона збільшує...

08/05/2004 | Shooter
...число прихильників Ющенка.

Так тримати, братва!!! ;)

Майже половина тих, що "підтримали" Януковича – проти нього

www.ПРАВДА.com.ua, 5.08.2004, 16:54

4% громадян підтверджують, що брали участь у масових заходах на підтримку кандидата у президенти Януковича під адміністративним примусом.

Такими є результати соціологічного опитування Центру Разумкова, проведеного наприкінці липня.

4% респондентів, відповідаючи на запитання "Чи примушували Вас брати участь у форумах, мітингах, зборах на підтримку кандидата на пост президента Віктора Януковича?", відповіли “так”, 96%  "ні".

На думку заступника директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайла Міщенка, якщо враховувати, що доросле населення України становить більше 37 млн. осіб, то число людей, яким "настійливо рекомендували" взяти учать у заходах на підтримку кандидата від влади, може перевищувати півтора мільйона осіб.

Найчастіше до участі в заходах на підтримку Януковича в примусовому порядку залучали мешканців східного регіону (тут на це вказали 8% опитаних).

Особливо високим виявився цей показник у Харківській області (27%), де, як відомо, не так давно відбувся багатотисячний мітинг на підтримку Януковича як кандидата на президентський пост.

"Отримані дані свідчать про те, що органи влади "не стоять осторонь" від виборчої кампанії, а навпаки, активно включаються в неї на боці "свого" кандидата"  наголосив Міщенко.

Серед тих, кого, за їхніми словами, примушували брати участь у заходах на підтримку Януковича, 13% ставляться до цього політика позитивно, 31%  байдуже, а 45%  негативно.

Цікаво, що ставлення до основного опонента Януковича на виборах – Ющенка  у цій групі респондентів виявилося кращим  позитивно по нього ставляться 28%, байдуже  34%, негативно  28%.

Певною мірою це можна пояснити реакцією громадян на занадто високу організаційну активність деяких представників місцевої влади, відповідальних за явку на передвиборні заходи, вважають у Центрі Разумкова.

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 22 по 28 липня 2004 року в усіх регіонах України. Опитано 2014 респондентів віком від 18 років у 122 населених пунктах за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) – 2,3%.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua