МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Editorial: про "судові рішення" що забороняють ходити

08/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
про істеричний страх сумської та центральної влади, а також про особисту відповідальність голови штабу Януковича С. Тигіпка за те що сьогодні може статися з студентами.


Студентам, без пред"явлення письмового рішення, намагаються заборонити ходити. Судові рішення виконуються через державних виконавців, перед чим воно має бути пред'явлене (видане) до добровільного виконання. На виконання рішення дається певний термін.

Але головне - ніхто не відміняв конституційне і законне право свободи пересування. Є рішення Конституційного суду ("справа про прописку") - воно остаточне і обов'язкове до виконання на всій території України. Студенти йдуть і нікого не чіпають. Хочуть - йдуть, хочуть не йдуть. Хочуть - їдуть, хочуть - летять літаком.

Якщо на підставі цього "судового рішення" їх не пустять, їх заберуть, їх поб"ють кийками або чимось іншим - потрібно піднімати таку хвилю, якої ще не бачили. Від ЗМІ (укр.та закордонних), через Карпачову, депутатів і всім-всім-всім - і це найменьше що потрібно буде зробити.

Потрібно за будь яку ціну покарати виконавців всіх тих вказівок, що спрямовані проти студентів - це принципове питання.

Тепер про С. Тигіпка, який вчора фактично погрожував студентам мілліцейскими кийками - Тигіпко несе після необережно вимовлених слів особисту відповідальність за фізичний та моральний стан студентів. І саме у його інтересах, в першу чергу, зробити все для того щоб з їх голови не впала жодна волосина.


І тепер головне - одним з відвідувачів форуму вчора була висловлена досить цікава думка:

Я і по фотографіям бачу, що людей небагато, та й самий оптимістичний дописувач майдану вказував цифри не більше 45 (тих що в поході)

і ось уже про цей похід я взнаю із телебачення, причому в самих панічних нотах, яких не було навіть, коли на столицю йшли набагато чисельніші шахтарі, чи житомиряни в 2000-му (див фільм Обличчя протесту).

Виникає питання: так хто в нашій державі кого боїться?

І які є підстави для того, щоб Нам боятись Їх?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua