МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україно! Твоїх дочок та синів б’ють!

08/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Україно! Твоїх дочок та синів б’ють!!! – 6.08.2004 – 12-45

Сьогодні між 7 та 8 годиною ранку на розбитий для ночівлі табір сумських студентів вчинено напад з боку “правоохоронних” органів Сумської області. Наразі заарештовано майже усіх учасників походу. Ми не маємо поки що достовірної інформації про те, чи вдалось комусь продовжити пішу ходу на Київ. Але є непідтверджена інформація про те, що група з 30 студентів прямує лісами полями до Лохвиці. Їх намагається знайти та затримати сумський (?) “Беркут”. Актив Студентського Спротиву планує продовжувати похід, зібравши всі свої сили на Полтавщині.

Одного із побитих сьогодні студентів забрала швидка.

Також Інформцентру Студентського Спротиву зі слів Олега Медуниці стало відомо, що 17 чоловік, які намагалися прорватися через кордон Сумської та Полтавської областей, було блоковано за допомогою блокпосту та доправлено до Недригайлівського райвідділу міліції.

Затримані пишуть заяви до міліції з приводу ранкових протизаконних дій “правоохоронних” органів. До Недригайлова приїхав народний депутат України Качур. Маємо надію, що йому вдасться визволити сумських студентів.

Журналіста київського бюро “Контексту” Євген Кузьменко наразі звільнено з-під варти.

Є неперевірена інформація про те , що о 2 ночі до деканатів СумДУ та СумДПУ увірвалися невідомі і забрали всі особові справи студентів-учасників акції.

Вранці неподалік місця подій у Андріяшівці “правоохоронці” затримали групу студентів з Західних областей. Їх під арештом везуть на автобусі до Сум. Це:
Данильчук – Волинський Університет, Луцьк
Бєліщак – газета “Шлях Перемоги”
Роман Романко – Львів
Саоловська Наталія - Львів
Козюбка Андрій - Львів
Анна Балабан - Львів

Ми просимо всіх небайдужих їхати до Лохвиці. Там будуть
концентруватись сили для продовження походу.

Ми просимо всіх небайдужих виходити сьогодні та завтра на вулиці своїх міст для проведення акцій солідарності проти брутальних дій Сумської обласної влади та замовчування інциденту з боку уряду та Президента України, провладних ЗМІ.

Адміністрація новоствореного СНУ сьогодні протягом дня збирає старост СумДУ. Напевно, адміністрація вдасться до тиску на сумських студентів через їх же товаришів.

О 15 годині сьогодні на Майдані незалежності в Сумах відбудеться мітинг проти ранкових дій міліції та загальної ситуації, що виникла навколо створення Сумського національного університету.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua