МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я думаю, що Ющенко повинен посилити темп.

08/06/2004 | Максим’як
Суспільство дозріло до повалення режиму. Я взагалі дивуюся, як мало та інертно приділяється увага Сумам і власне ідеї студентів.

Йдеться не про вузи, йдеться про конкретне незадоволення режимом. Піший похід має набагато більший агітаційний зміст, ніж будь-яка акція.

Відомі тривалі страйки шахтарів - чому б їх не підтримати у поході на Київ. Відомі проблеми вчителів у Західній Україні - чому б їх не направити на Київ чи проблеми виборів у Мукачево, проблеми Криму. Хто там ще незадоволений - вперед на Київ.

І люди самі рвуться. Допоможіть їм, дайте 200 чи 500 гривень. Темп і акценти потрібно негайно змістити.

Люди хочуть боротися проти режиму - це дивно, що ОДИН КИРИЛЕНКО був при дітях. Треба тримати руку на пульсі. Там не потрібно Ющенка чи Мороза, але сотні інших мали би там бути.

Учора я наголосив на проблемі штабу Януковича і попередження Тигипка студентам - це сьогодні головне питання і його потрібно перенести у прощину - штаб Януковича відддаватиме команди до найбрутальніших дій влади.

Це має стати зрозумілим не тільки ЮЩЕНКУ чи МОРОЗУ, а це має стати зрозуміло кожному громадянину і йому вони (Ющенко та інші) повинні вже створювати умови народу для свого волевиявлення.

Відповіді

 • 2004.08.06 | Правник

  І приїхати до Сум

  Максим'яче, ми з Вами лаялися і тому мені ще приємніше дійти до консенсусу:

  Максим’як пише:
  > Суспільство дозріло до повалення режиму. Я взагалі дивуюся, як мало та інертно приділяється увага Сумам і власне ідеї студентів.
  >
  > Йдеться не про вузи, йдеться про конкретне незадоволення режимом. Піший похід має набагато більший агітаційний зміст, ніж будь-яка акція.
  >
  > Відомі тривалі страйки шахтарів - чому б їх не підтримати у поході на Київ. Відомі проблеми вчителів у Західній Україні - чому б їх не направити на Київ чи проблеми виборів у Мукачево, проблеми Криму. Хто там ще незадоволений - вперед на Київ.
  >
  > І люди самі рвуться. Допоможіть їм, дайте 200 чи 500 гривень. Темп і акценти потрібно негайно змістити.
  >
  > Люди хочуть боротися проти режиму - це дивно, що ОДИН КИРИЛЕНКО був при дітях. Треба тримати руку на пульсі. Там не потрібно Ющенка чи Мороза, але сотні інших мали би там бути.
  >
  > Учора я наголосив на проблемі штабу Януковича і попередження Тигипка студентам - це сьогодні головне питання і його потрібно перенести у прощину - штаб Януковича відддаватиме команди до найбрутальніших дій влади.
  >
  > Це має стати зрозумілим не тільки ЮЩЕНКУ чи МОРОЗУ, а це має стати зрозуміло кожному громадянину і йому вони (Ющенко та інші) повинні вже створювати умови народу для свого волевиявлення.

  П'ять балів! (можу поставити тільки один).

  А оце для тих, хто таки схоче дати 200 чи 500 гривень:
  http://www.maidan.org.ua/static/news/1090671416.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.06 | Максим’як

   Re Наголошую!!! ЮЩЕНКУ не потрібно їхати у СУМИ.

   Треба надати їм допомогу не персональною присутністю, а фінансами і правовим захистом. Це все, що потребують студенти від Ющенка.

   Пролблеми студентів. повинні вирішуватися у Києві, а не Сумах.

   Студенти вже винисли свої проблеми за межі Сум і пішки донесли до Полтавщини. Вони без Ющенка і Мороза (персональних) досі її вирішували і здатні її вирішити далі самі.

   Ющенко і Мороз хай атакують КУчму, Тигипка, Генпрокуратуру та МВС.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.06 | rais

    Re: Re Наголошую!!! ЮЩЕНКУ не потрібно їхати у СУМИ.

    Треба погодитись з паном Макусим'яком - у Сумах починає вирішуватися доля всієї України. Суми це не окрема зона, сумська міліція і адміністрація це не окрема від системи частка механізму державного терору. Виступ молоді не треба розцінювати як незадоволення якимось ВУЗОВськими проблемами. Режим з переляку сам зпровокував цей марш на Київ. Не тільки Сумщина та її ВУЗи - подібний волюнтаризм діє у всіх областях, проблеми незадоволення якістю життя спільні для всієї України. Україна належить молоді, а не старцям, що живуть минулими спогадами. Ми всі повинні підтримати молодь, що намагається покращити своє життя. Молодь - майбутнє України. Опозиція дійсно повинна підтримати цей марш на Київ, як акцію протесту проти кримінальних висуванців режиму, які вже не вперше нетхують правами людини. За майбутнє своїх дітей, повстань, Україно!!!

    Щоденний заСУД і поКАРАння кумобандитському режиму кучмаків!
    Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
    Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
    Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.06 | Максим’як

     Re:Нічого дивного, що на форумі мої дописи піддали негайній ценз

     Я підтримую дописувача райса, та всіх, хто розуміє, що справа студентів - це справа нового покоління, а Ющенко звичайний формалітет.
   • 2004.08.06 | Правник

    Тут діялектика:

    Так, він кандидат у президенти і має вираховувати свої кроки. Побічним ефектом тут може бути те, що янучарство підійме гвалт, що Ющенко використовує студентів з власною метою.

    Але позаяк він їх не використовуватиме, а діятиме так, як мусить діяти порядна людина з певними можливостями, то "нехай і холод і вітри і сніг з дощем". Бо тут навіть не про політику, а про конкретних людей.
    І друге: вищезазначений гвалт зведеться на пси народним телеграфом. А це така штука, що Піхвошек зможе згорнути свій "епіцентр" у трубку і акуратно використати за природним піхвошеським призначенням.

    А чому б там не бути принаймні Тимошенко, Зінченку, Турчинову? Тут взагалі нема ніяких "але".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.06 | Максим’як

     Re: Тут діялектика:

     Правник пише:
     > А чому б там не бути принаймні Тимошенко, Зінченку, Турчинову? Тут взагалі нема ніяких "але".

     ЦЕ свідчить що студенти до цього часу все робили самостійно, а не керувалися вказівками Ющенка чи Мороза.

     Я ще раз наголошую на своїй думці, що завдання опозиції змусити режим вирішувати питання між студентами і режимом у правовій площині.

     Головне, що Ви ніяк не хочете зрозуміти, що син хоче йти своїм шляхом, а не тим, який йому батько вказує і відмощує, щоб не було синяків.

     Уявимо собі таку фігуру, як Ющенко, у голові студентської колони - хто після цього скаже, що студенти відстоюють свої права перед режимом, а не Ющенка???
    • 2004.08.06 | SpokusXalepniy

     Только не делайте меня врагом народа.

     Правник пише:
     > Так, він кандидат у президенти і має вираховувати свої кроки. Побічним ефектом тут може бути те, що янучарство підійме гвалт, що Ющенко використовує студентів з власною метою.

     Ни Ющенко, ни члены его команды не должны настраивать студентов. Не должны также помогать им материально. Желающие помочь должны найтись сами.

     Но вот что касается НАРУШЕНИЙ ЗАКОНА против студентов... Это другое дело. Здесь можно и надо акцентировать внимание народа на действия властей. Причем, всякий раз подчеркивать, что в саму суть студенческого протеста они не вмешиваются, а студентов - не науськивают.
     Кириенко (если он не провокатор) обязан говорить лишь о наблюдении за ЗАКОННОСТЬЮ, а не за самим протестом студентов.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.07 | Василь Гулeй

      Re: Только не делайте меня врагом народа.

      розумна і виважeна позиція.

      і, на жаль, всe будe зроблeно навпаки.
     • 2004.08.09 | Михайло Свистович

      Ви такий розумний

      SpokusXalepniy пише:
      >
      > Ни Ющенко, ни члены его команды не должны настраивать студентов. Не должны также помогать им материально. Желающие помочь должны найтись сами.

      От і почніть з себе. А то щось не сильно знаходяться бажаючі. А харчуватись у поході треба, а листівки теж самі не друкуються.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.09 | SpokusXalepniy

       Re: Ви такий розумний

       Михайло Свистович пише:
       > SpokusXalepniy пише:
       > > Ни Ющенко, ни члены его команды не должны настраивать студентов. Не должны также помогать им материально. Желающие помочь должны найтись сами.
       > От і почніть з себе. А то щось не сильно знаходяться бажаючі. А харчуватись у поході треба, а листівки теж самі не друкуються.

       У меня в Киеве остались и друзья, и родственники. Причем, далеко не студенческого возраста и энергии. Дай бог, чтобы мне сейчас хоть как-то хватало им помогать. В моей ситуации послать деньги студентам это по сути плюнуть в глаза моим близким. Во всяком случае так думает (и не без основания) моя жена.

       Что касается материальной поддержки студентов со стороны НУ, то я ещё раз говорю - не следует это делать официально (из партийной кассы). Лично - пожалуйста.
       Ещё хуже - помогать им из предвыборного фонда Ющенко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.09 | KE

        Это уже не играет роли!

        Все равно Ющенко связан с этим псевдо студенческим шабашем и будет связан СМИ так, что не отвертится. Так что уж пусть поможет, там, кроме провокаторов много глупых детей, пусть хоть что-то для них реальное сделает.
    • 2004.08.06 | Пані

     Ніякої тут діалектики нема.

     І поїхали до студентів в полтавські ліси кандидати в президенти - Іванов, Петров, Сідоров, Корчинський, Рогожинський, Мороз, Симоненко і прімкнувшій к нім Ющенко. А також церемонімейстер Януковича з почтом.

     Що, не цирк?

     Я вважаю, що Максим"як правий. Правова допомога. Охорона. Забезпечення доступу до ЗМІ. Тихі індивідуальні грошові пожертви, як самі знаєте хто вже робить. І все.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.07 | Роман ShaRP

      Нє, блін, всьо харашо, прєкрасная маркіза.

      Топ-новина — 15:53, 6 серпня 2004 Цитата дня
      Ющенко не виключає, що може направитися до Сум, аби на місці підтримати студентів-страйкарів. Про це він заявив у інтерв’ю журналістам у Запорізькій області.
      В структурах влади немало чесних професіоналів. Зміни дадуть їм можливість працювати на державу та її громадян.
      [Ad]
      17:48, 6 серпня 2004
      Віктор Ющенко задоволений рішенням Державної Думи Росії про скасування ПДВ на експорт нафти та газу. Про це він заявив в п’ятницю у Запорізькій області.
      16:49, 6 серпня 2004
      Відтепер охочі можуть ознайомитися з атестатом найпопулярнішого українського політика. Копію документу розміщено на сайті.
      16:39, 6 серпня 2004
      У Михайлівці, що на Запоріжжі, перед початком зустрічі Віктора Ющенка з місцевими жителями центр селища раптово опинився без струму. Проте це не завадило народному кандидатові нормально провести мітинг, скориставшись автономним електрогенератором.
      16:17, 6 серпня 2004
      «Росія робитиме ставку на лідера президентських перегонів, на переможця», – переконаний Ющенко.
      14:36, 6 серпня 2004
      6 серпня в приміщенні інформаційного агентства УНІАН відбулася пряма телефонна лінія Олександра Зінченка, керівника виборчого штабу Віктора Ющенка.
      17:54, 5 серпня 2004
      4% громадян підтверджують, що брали участь у масових заходах на підтримку кандидата у президенти Януковича під адміністративним примусом. Такими є результати соціологічного опитування Центру Разумкова, проведеного наприкінці липня.
      17:36, 5 серпня 2004
      Віктор Ющенко вболіватиме за українську олімпійську збірну. Але в Україні.
      17:18, 5 серпня 2004
      Ющенко переконаний, що всі кандидати в Президенти мають підписати угоду про чесні вибори.
      14:23, 5 серпня 2004
      «Мені смішно чути розмови про те, що мій чоловік мене в усьому слухається, що я впливаю на нього в політичних питаннях. Скажу чесно – я не даю чоловікові жодних порад, навіть у приготуванні салату», – Катерина Ющенко.

      Ющенко їде в Запорізьку область - 12:19, 5 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      На Одещині Ющенку побажали перемоги колишні в’язні Освенціма - 18:40, 4 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Віктор Ющенко вдячний міліціонерам за належне підтримання порядку під час його поїздки Одещиною - 18:21, 4 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      «Для мене Україна єдина, і немає значення, звідки українець і якої він професії», – Віктор Ющенко - 17:08, 4 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      «Наша Україна» не допустить крадіжки Криворізького залізорудного комбінату - 16:44, 4 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Ющенко коментує скасування прес-конференції Зінченка в московському відділенні Інтерфаксу - 15:54, 4 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Ющенко закликає вирішувати придністровську кризу дипломатичними методами - 15:24, 4 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Олександр Зінченко: «Стабільніших відносин, ніж з Віктором Ющенком, у Росії не буде з жодною іншою владою» - 15:05, 4 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Ющенко подякував усім мешканцям Одещини, що прийли на зустріч з ним - 19:49, 3 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Фальсифікації виборів не буде - 15:16, 3 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Зінченко «за» теледебати між Ющенком і Януковичем в прямому ефірі з незалежними ведучими - 15:07, 3 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Олександр Зінченко: «Для Януковича люди – електорат, для Ющенка – союзники» - 14:16, 3 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Ющенко перемагає за усіма соціологічними дослідженнями - 14:08, 3 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      З першого серпня розпочався «польовий» етап кампанії Віктора Ющенка - 13:42, 3 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Олександр Зінченко: «85 відсотків громадян поінформовані про події на Співочому полі» - 13:34, 3 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Всі, хто порушують виборче законодавство, обов’язково відповідатимуть перед законом – Віктор Ющенко - 12:15, 3 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Село потребує чіткої програми розвитку, щоб українці не забули смак власних продуктів, – Віктор Ющенко - 11:34, 3 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Рішення такої ваги як перебазування ВМС України не повинні виникати спонтанно – Віктор Ющенко - 11:17, 3 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Одеса каже: «Таки да, Ющенко!», Ющенко каже: «Таки да, Одеса!» - 11:07, 3 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Олександр Шалімов і Ліна Костенко стали довіреними особами Ющенка - 10:07, 3 серпня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Рейтинг Віктора Ющенка збільшився - 12:47, 2 серпня 2004 // Дзеркало тижня

      «Ми не дамо застосовувати адмінресурс на виборах», – В.Ющенко - 12:17, 2 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Ющенко пообіцяв сумським студентам правову підтримку їхніх дій - 12:13, 2 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Святкувати перемогу над сценарієм «Кучма-3» ще рано – Віктор Ющенко - 11:06, 2 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Віктор Ющенко та Олександр Мороз підписали Угоду про чесні вибори - 10:37, 2 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Відбудеться прес-конференція Зінченка - 10:29, 2 серпня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      «Сила народу» попереджає, що зупинить фашистів сама, якщо цього не зробить влада - 16:46, 30 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Європа має попередити українську владу – фальсифікації восени не пройдуть - 15:57, 30 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Віктор Ющенко переконаний, що його команді вдасться забезпечити чесні вибори - 15:11, 30 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Після жовтня 2004 року відносини з Росією дійсно стануть взаємовигідними і стабільними – Віктор Ющенко - 11:29, 30 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Зовнішня політика України перетворилася на інструмент торгу з Росією та Заходом - 11:15, 30 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      2 серпня Ющенко та Мороз підпишуть угоду про чесні вибори - 10:56, 30 липня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      На сайті з’явилися перші відеоматеріали - 10:17, 30 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Кандидат у Президенти Віктор Ющенко починає свій передвиборний тур з південних областей України - 16:49, 29 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      «Наша Україна» готує апеляційну заяву – прес-секретар Віктора Ющенка - 19:53, 28 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Лідер коаліції «Сила народу» Віктор Ющенко виступає проти непрозорої процедури приватизації «Укртелекому» - 16:35, 28 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      «Зробити вибір на користь майбутнього держави – право і обов’язок офіцера», – Віктор Ющенко - 12:42, 27 липня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA

      Віктор Ющенко починає свій передвиборчий тур - 14:36, 26 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      «У моєму Кабінеті міністрів Янукович не буде прем’єром», – Віктор Ющенко - 14:34, 26 липня 2004 // Прес-служба Віктора Ющенка

      Віктора Ющенка підтримали соціал-демократи - 13:57, 26 липня 2004 // РАЗОМ.ORG.UA


      - як на мене, то НУ з Ющенком укупі так і не навчилися реагувати на критичні інформаційні приводи, навіть пряме зіткнення з режимом у Мукачеві нічого їх не навчило.

      Порівняйте з новинами Майдану, наприклад.      Ющенко не виключає, що може направитися до Сум, аби на місці підтримати студентів-страйкарів
      15:53, 6 серпня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"


      Ющенко не виключає, що може направитися до Сум, аби на місці підтримати студентів-страйкарів. Про це він заявив у інтерв’ю журналістам у Запорізькій області. Коментуючи сьогоднішні події з арештом групи сумських студентів, які йшли на Київ, він звинуватив владу в порушенні демократичних прав і свобод громадян: «Це робота влади та її представника в Сумській області Володимира Щербаня, який відстоює позиції прем’єр-міністра».

      Віктор Ющенко вважає, що сьогодні завданням номер один є терміново звільнити затриманих з-під арешту, а потім запропонувати відповідні дії щодо захисту їхніх прав. Він сподівається, що до вечора, з’явиться заява коаліції «Сила народу», котра засуджуватиме цей приклад порушення прав людини і закликатиме народних депутатів усіх політичних сил до солідарних дій щодо підтримки прав і свобод громадян, чиї права порушено. Він сподівається, «що в цій ситуації ми продемонструємо чітку реакцію всіх наших колег».

      Кандидат у Президенти повідомив, що дізнався про брутальний розгін наметового містечка від народного депутата В’ячеслава Кириленка, якого спочатку затримали разом зі студентами, а потім звільнили. Відразу ж по тому Ющенко зателефонував Володимиру Литвину і розповів йому про ситуацію, яка склалася довкола арешту студентів, народного депутата та помічників народних депутатів.

      Віктор Ющенко схвально оцінює звернення Мороза із закликом об’єднати зусилля довкола захисту студентських прав. Він також підтримує солідарну позицію СПУ та КПУ.

      Кандидат у Президенти заявив, що зараз у всіх трьох опозиційних штабах триває робота над узгодженою реакцією на ці події. Він переконаний, що до кінця дня буде виписана спільна логіка дій щодо того, як найефективніше відстояти права студентів.
      Кандидат у Президенти нагадав, що іще місяць тому він звертався до Президента України з відкритим листом із проханням прислухатися до позиції студентів і викладачів сумських вузів та припинити їхнє об’єднання.


      Здається мені, що яким би падлом не був сучара Корч, але щодо "бюрократичної опозиції" він мав рацію. І якби я не знав, яке воно падло, цей Корч, я прийшов би саме до такої думки. Провина в цьому була б не моя, а "НУ", які "реагують на події" по схемі, даруйте, "нас **уть, а ми крєпчаєм".

      Р.S. Це вже не кажучи про те, що 2-го Великий Аватар Ю. щось пообіцяв. Вам це, обіцяне, помітно?
 • 2004.08.06 | Максим’як

  Re: Багато громадян в Україні має ілюзії до режиму

  Мали такі ілюзії і сумські студенти, звертаючись листами до Медведчука, до Януковича, до Тигипка і т.д.

  Кожен громадянин повинен пройти свій шлях пізнання режиму і не можна його у цьому звинувачувати - треба тільки сприяти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.09 | Михайло Свистович

   А ще багато громадян в Україні має ілюзії до опозиції

   І також їх поступово позбувається.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua