МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Olimpijs'ka korupcija

08/07/2004 | Shooter
Z UP

у п'ятницю інший член "Нашої України" Олег Рибачук поширив заяву, що рішення про відправлення офіційної делегації України на Олімпіаду в Афіни коштом невідомої комерційної фірми є порушенням закону "Про боротьбу з корупцією".

Нагадаємо, що до складу делегації входить чинний прем'єр Янукович та ще шість міністрів і шість губернаторів.

Рибачук вимагає, щоб голова Держкомспорту Микола Костенко оприлюднив інформацію про джерела фінансування поїздки та назвав прізвища всіх осіб, які входять до офіційної делегації.

"Правоохоронні органи мають провести розслідування згаданих дій державних службовців", - наголосив Рибачук.

Стаття 1 цього закону "Про боротьбу з корупцією" кваліфікує як "корупційне діяння" незаконне одержання особою, уповноваженою на виконання функцій держави, у зв’язку з виконанням таких функцій матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.

"Я переконаний, - підкреслив Рибачук, - що чиновники, які не мають жодних відносин до виступів українських олімпійців в Греції, повинні добровільно відмовитися від розважальної подорожі за кошти невідомого походження на користь тренерів і лікарів".

"А самому Януковичу варто брати приклад з Ющенка, який 2000 року у статусі прем’єр-міністра відмовився від "туристичної" поїздки на Олімпіаду у Сіднеї і своїм розпорядженням втричі скоротив список офіційної делегації. Але, вочевидь, у чинного голови уряду інші етичні стандарти", - сказав Рибачкук.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua