МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Найближчим часом рішення Роменського суду будуть оскаржені

08/07/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Станом на 13.15 в Роменському районному суді залишилася нерозглянутою справа однієї дівчини, яка бере участь у акції
протесту проти об'єднання сумських вузів.

Повідомляє народний депутат України Валерій Асадчев:

“Правоохоронці неправильно оформили документи, помилилися з прізвищем, і тепер суддя райсуду, замість того, щоб виправдати дівчину, повернула документи міліції, щоб та виправляла справу,”

Сьогоднішні судові засідання щодо 14 затриманих учасників акції протесту парламентарій охарактеризував як “судилище”. “Фактично, судді виконали замовлення, яке надійшло їм згори, всі були засуджені до однієї доби утримання, враховуючи, що вже добу студенти утримувалися. Однак, для замовників суду принципово, щоб усіх визнали винними”

“Сьогодні на суді я став свідком просто унікальних епізодів. По окремих студентах складено акти про адмінпорушення, вчинені п'ятого серпня, коли вони ще проходили територією Сумської області. На наше запитання, чому ж тоді міліція їх не затримала вчасно, а напала, вже коли вони йшли Полтавщиною, ми не отримали відповіді, а суддя, потупивши погляд, все одно зачитала шаблонне рішення, яке виноситься усім без виключення арештантам”

За його словами, ще цікавіша ситуація зі студентами, які не є представниками сумських вузів, та викладачами і батьками. Роменський райсуд, який заборонив ходу територією району, у своєму висновку зазначив, що заборонено пішу ходу саме сумським студентам. Але вчора були затримані студенти зі Львова, Тернополя, викладачі, батьки, яких заборона роменського райсуду взагалі не стосується. “Але на наші зауваження судді, знову ж таки, не відреагували, не дали жодних правових пояснень, на яких підставах міліція застосовувала силові дії щодо цих учасників акції”

Асадчев також повідомив, що в приміщенні суду та біля нього знаходяться три десятка міліціонерів, що становить третину особового складу Роменського міжрайонного відділу.

“Фактично, сьогодні ми змушені боротися за право ходити по своїй землі”, – заявив Асадчев, підсумовуючи дії влади проти учасників акції протесту. На його переконання, на сьогодні зібрано достатньо матеріалів для оскарження неправомірних дій.

“Наша Україна” має активно долучитися до цієї справи і відновити справедливість, залучити адвокатів і почати негайно оскаржувати рішення суду, починаючи з рішення про заборону пересуватися територією України.


УНІАН

Відповіді

  • 2004.08.07 | AxeHarry

    Re: Найближчим часом рішення Роменського суду будуть оскаржені

    Majut buty vidomi P.I.B. takyx suddiv, mentiv sho "bezpredelnichajut", chynovnykiv, Q-shavok, bazhano z domashnimy adresamy - nijakogo kryminalu, mozhe xto nebut , buduchy proizdom, zaxoche osobysto podyakuvaty za "doblestnoe sluzhenie", kvity poslaty chy shokoladku z konjakom/shampanskym zanesty....


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua