МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Editorial: як зупинити студентів

08/07/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Влада намагається переконати, що події на Сумщині - це "політичне замовлення". При цьому слова "акція є політичною" у них означає - "вони боряться за владу".


Зверніть увагу: зараз всі представники влади, масовано, говорять про "політичність" акції - і їх заяви транслюються всіма підконтрольними ЗМІ. Студентів звинувачують (першими це зробило МВС) що вони виконують політичне замовлення, і т.д.

Про це вже встигли сказати Кравчук, Тигіпко, Кремень, Щербань та багато інших "слуг народу".

Активність таких заяв підвищилась після вчорашніх подій - влада намагається прив"язати сумських студентів до політичної боротьби, боротьби за владу. Ланцюжок простий:
"Політичні" -> "бороться за владу" -> такіж як і всі, погані


Сергій Васильєв з АП особисто координує висвітлення інформації про події в Сумах по всім контрольованим владою ЗМІ.

З такими темпами застосування сили, проти студентів скоро буде мобілізовано всю потужність апарату МВС.

Між тим, "крутим перцям" від влади варто лише підняти ср..ки та зайти на сайт акції, і прочитати матеріали що були розміщені там ще декілька місяців тому, коли про сумських студентів ще ніхто не знав, і щодо них не говорили відомі імена з владного та опозиційного табору, їм ще не допомагали жодні партії та депутати. Щоб переконатися що "політики" там ніякої не було - "політику" створили, привнесли дії влади.

Звичайно, опозиційні депутати використовують таку нагоду щоби боротися проти влади - але ніхто не заважав депутатам від СДПУ(0) приїхати в Суми на захист студентів. Як прекрасно би виглядав депутат Суркіс, якщо б він йшов пішки в колоні з студентами, маршем на Київ. Або депутат Кравчук?

Влада не зрозуміла (або не хоче зрозуміти) простої штуки - для того щоб зупинити студентів, ще зовсім недавно потрібно було просто виконати їх вимоги стосовно відміни "совокуплєнія" вузів під керівництвом Царенка.

Тепер вимоги трохи збільшились - до них додані відставка мілліцейського керівництва області та тих виконавців, що затримували студентів + відставка Щербаня.

Намагаючись зупинити студентів залякуванням, натравлюючи на них безмозких виконаців з усіляких беркутів-шмеркутів, соколів - шмоколів, влада лише пришвидшує той час коли до скромних (до того) вимог студентів додасться ще й вимога повного зламу самої цієї системи.

Хоча б за те, з якою тупою люттю ця система накидається на людей, які всього навсього не хочуть бути бидлом.
Які хочуть самі будувати своє життя.

Отже, для того щоб зупинити студентів, поки ще не пізно, владі потрібно просто виконати всі їх вимоги, які виникла на даний момент.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua