МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко надіслав сумським студентам телеграму і депутатів

08/08/2004 | Максим’як
Віктор Ющенко надіслав сумським студентам телеграму зі словами підтримки
17:36, 7 серпня 2004 // "РАЗОМ.ORG.UA"Віктор Ющенко надіслав сумським студентам телеграму зі словами підтримки.
УРЯДОВА
37200, Полтавська область,
м. Лохвиця, Головпоштамт,
Олегу МЕДУНИЦІ до запитання
Дорогі мої друзі!
Я пишаюся вами, бо ви мужньо захищаєте свої права. У цій боротьбі – я на вашому боці. Знайте, що вас підтримують усі, для кого право обирати, право бути почутим, право отримати чесну відповідь – не порожній звук. Ми – разом, ми вимагаємо змін, ми захищаємо гідність кожного, ми своїми руками будуємо демократію в Україні.
Нам протистоїть влада, яка не здатна почути громадян, бо загрузла у корупції, брехні і беззаконні. Але час її неминуче добігає кінця. Обман і залякування – це все, що вона може нам протиставити. Спроби силою розігнати студентський протест викликають лише гнів і зневагу до режиму, який втратив народну підтримку і сподівається лише на кийки.
Я разом з моїми політичними побратимами, разом з усіма чесними громадянами вимагаю від влади припинити беззаконня. Всі незаконно затримані будуть звільнені, організатори і запопадливі виконавці будуть покарані. Нехай режим Кучми-Медведчука-Януковича не сподівається насильством приховати своє безсилля. Йому не затулити долонею сонця.
Спасибі вам, дорогі друзі, за чесність і мужність. Бережіть себе. Ми переможемо – і вам учитися, будувати нову високу школу і науку. Нам разом будувати демократичну, заможну Україну для себе, своїх батьків і дітей.
Слава кожному з вас і слава Україні!
Віктор ЮЩЕНКО,
народний депутат України,
Голова фракції «Наша Україна» у Верховній Раді України
________________________________
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

Ющенко підтримує сумських студентів і вимагає звільнити всіх затриманих
11:42, 7 серпня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"


Ющенко підтримує сумських студентів і вимагає звільнити всіх затриманих. Про це він повідомив на брифінгу у Бердянську. Він заявив, що завдяки спільним зусиллям коаліції «Сила народу», а також СПУ і КПУ, які разом працюють у Сумах, уже вдалося звільнити частину затриманих учора студентів. Ющенко нагадав, що вчора вранці він направив до Сумської області делегацію депутатів від «Нашої України» та працівників свого штабу. Її головна мета – співпрацюючи на місці з іншими політичними силами, звільнити всіх затриманих людей, чиї права були порушені.
«Щодо правової і політичної реакції по керівниках, які організували розправу над студентами – Щербанем і Януковичем, – то зараз ми її відпрацьовуємо, але головне – це звільнити всіх затриманих, – підкреслив кандидат у Президенти. – І цей етап продемонстрував, що в ситуаціях, коли мова йде про захист прав людини, опозиційні сили вміють працювати разом».
Сьогодні Ющенко також направив студентам телеграму зі словами підтримки.

http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/999/

Відповіді

 • 2004.08.08 | Sum

  Re: Ющенко надіслав сумським студентам телеграму і депутатів

  Зараз студенти потребують юридичної допомоги.
  З розмов зі студентами е нагальні питання які можуть бути вирішені на більш високому рівні ніж м. Суми.
  Питання слідуючі;
  Справа 1.
  Позов до суду на мера міста Сум пана Омельченка, який своїми діїми демонструе зневагу до студентів, громадян міста.
  - по телебаченню, Омельченко в зневажливому тоні, висловлюеться за студентів які е мешканцями міста.
  - безпітставно та брутально загострюе проблему з газоном, якій нібито безнадійно постраджав від того що, з його слів там "посиділо 5 осіб, начебто студентів".

  Мешканці міста, обурені що їх вважають за телепнів.
  Студенти також не вважають себе інопланетними токсичними особами чи прокаженими і така дезінформація суспільства ображае їх гідність.
  Мешканці міста мають право на правдиву інформацію, якщо Омельченко не розуміеться на газонах, не мае належних фахівців, то група студентів із аграрного, готова безкоштовно перекопаті та засіяти газон, по останнім технологіям.
  Але якщо пан Омельченко хворий на голову, то він не може бути мером міста.

  Справа 2.
  Студенти обурені примусовим сплачуванням внесків до благодійного фонду "Розвиток, науки освіти та духовності" де на момент реєстрації президентом фонду був народний депутат України Царенко О.М.
  Данний фонд ошукав тисячі студентів, абітурьентів та їх батьків.

  Підготувати такі позови та прослідкувати щоб вони не були спущені на розгляд томуж Щербаню, Омельченку чи їх найманцям, можуть тільки досвідчені юристи, в студеньского супротиву немае таких коштів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.08 | Максим’як

   Re: Ющенко надіслав сумським студентам телеграму і депутатів

   Думаю, що Кириленко, як довірена особа Ющенка, свідомо там присутній, а як особа, яка займається правовими питаннями, може об"єктивно і у реальному часі скеровувати роз"язання правових проблем. (Правда, його теж за руки і ноги закинули до автобуса, а це означає, що правові питання для режиму нічого не означають).

   Ющенко звернусвя до Литвина, не буду переповідати звернення, але сам факт задіяння Верховної Ради у це питання має більшу вагу, ніж апеляції до Генпрокуратури чи судів.

   Крім того, комуністи і соціалісти мають спільну із нашоукраїнцями позицію стосовно Сум, а отже, студентам потрібно добиватися до Києва, бо основним місцем вирішення їх проблем стане Верховна Рада.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.08 | Максим’як

    Re: Ось, що каже Кириленко.

    В’ячеслав Кириленко не виключає, що завтра міліція може знову відновити тиск на сумських студентів
    08-08-04 12:42 // версія для друку    Народний депутат України В’ячеслав Кириленко повідомив, що сьогодні акція протесту сумських студентів проти об’єднання вузів обійшлася без пригод.    “Сьогодні студенти влаштували собі відпочинок і не виходили з табору, який знаходиться на межі Лохвицького та Чорнухинського районів Полтавської області. А завтра зранку учасники акції знову продовжать ходу до Києва. Саме тоді можливі інциденти, адже полтавська міліція продовжує апелювати до рішення роменського райсуду про неможливість пересування шляхом Суми-Ромни-Пирятин-Київ, тож не виключено, що правоохоронці знову вдадуться до силових дій,” – зазначив депутат. Водночас він переконаний, що студентів неможливо зупинити, і у них є багато способів протидіяти тиску влади.    Коментуючи учорашні події в судах, Кириленко зазначив, що “це судилище відбувалося поза правовим полем”. Зокрема, він навів приклад однієї з учасниць акції, суд над якою відбувся останнім через плутанину з документами. “В результаті виявилося, що міліція запротоколювала порушення однієї особи, а суд засудив зовсім іншу. Але порівняно з іншими “непорозуміннями” це порушення – лише “квіточки”, - заявив В’ячеслав Кириленко.


    Прес-служба Центрального штабу Віктора Ющенк
 • 2004.08.09 | Михайло Свистович

  На жаль, він надіслав її не студентам

  Це означає, що Ющенко ні фіга не проінформований про суть і деталі студентської акції.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua