МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подробиці вчорашнього мітингу в Сумах

08/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
З 10 до 11 години в Сумах проходив мітинг біля Обласної державної адміністрації. Зібралося біля 1500 сумчан. На мітингу виступав народний депутат України Володимир Петренко, депутати міськради Сергій Клочко та Людмила Чайкіна, а також Микола Безпалий розповідали про брутальні дії міліції проти них, міліції яка “проливала кров невинних студентів”. За словами Людмили Чайкіної її звинуватили в тому, що у неї ніби-то вкрадений мобільний телефон. Невідомо, скільки б її тримали у відділку, якби не народний депутат України В’ячеслав Кириленко.

Виступав також помічник представника секретаріату ООН в Росії та СНД з прав людини Олександр Дануца. Його направили спеціальним відрядженням до Сум для з’ясування ситуації. Він кожні 2 години сповіщає про ситуацію керівництву секретаріату. Один з його рапортів вже направлено до Нью-Йорка. За словами Олександра Дануци справа може дійти до Гаазького суду.

Кульмінацією мітингу стало покладання похоронних вінків до будинку Обласної адміністрації з написами на стрічках: “Від студентів”, “Від викладачів”, “Від мешканців міста”, “Від батьків”.

На 5 канал сумські студенти передали відеозапис затримання і побиття міліціонерами колони, яка йшла на Київ. За цими матеріалами також буде порушено кримінальну справу.

http://www.sumy-bespredel.info/inform.htm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua