МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумські студенти попросили політичні партії, громадські організації, к

08/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сумські студенти виступили зі Зверненням до політичних партій, громадських організацій, кандидатів у Президенти та ЗМІ, в якому вчергове зазначили, що "студентський рух спротиву є незалежним від будь-яких політичних сил та кандидатів у Президенти і об’єднує у своїх лавах як студентів різних політичних поглядів, так і тих, хто взагалі не цікавиться політикою".

Висловлюючи глибоку подяку всім, хто відгукнувся на прохання про надання допомоги студентському руху спротиву, сумські студенти визначили умови, на яких "сторонні" люди можуть приєднатися до їх походу, а саме, що учасники походу:

1. Не використовують під час походу символіку політичних партій, громадських організацій та кандидатів у президенти в жодному вигляді – прапори, гасла, футболки, нашивки тощо.

2. Не розповсюджують під час походу агітаційні матеріали політичних партій, громадських організацій, кандидатів у Президенти. Учасники походу розповсюджують лише матеріали руху студентського спротиву.

3. Учасники походу, які не належать до числа сумських студентів, роз’яснюють лише своє ставлення до акції сумських студентів та фактичну інформацію щодо подій, не виступаючи від імені руху студентського спротиву.

4. Приєднання будь-яких груп та осіб до пішого походу сумських студентів на Київ повинно бути обов’язково узгоджене з рухом студентського спротиву і вирішується відкритим голосуванням учасників походу з числа сумських студентів.

Будь-яку спробу виставити себе учасниками походу сумських студентів на Київ без дотримання вищезазначених умов, студенти вважатимуть провокацією, спрямованою на шкоду їхньому протестові.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua